PDA

View Full Version : Амфетамини.. Ами сега?



sintagmaa
04-29-2015, 22:35
Здравейте! Имам проблем с приятелката си и се нуждая от помощ. Тя е на 20, от 15-16 годишна друса амфети. Не зная колко често, не желае да ми сподели, но напоследък много се караме за това, и аз я заплаших, че ако я хвана ще се разделим и тя започна много усърдно да крие. Никога не съм бил в тези среди и искам да знам-след всичките тези години тя със сигурност ли е пристрастена или все още е възможно да го прави рядко и то когато се събере с такава компания-ей така за купона? На моменти ми е споделяла, че не може без да се друса, започва да халюцинира. Друг път със седмици ми се е струвало, че е чиста и не е взимала нищо-храни се адекватно, спи нормално и т.н
Понякога забелязвам някои неща у нея и искам да знам те означават ли, че взимала или може да е просто случайност:
-вдига ми скандали да напълно неадекватни причини, след половин час ми се извинява много горещо
-След скандал ми казва, че е готова дори на раздяла, а малко по-късно твърди, че никога няма да ме остави
-пипа си носа от вътрешната част през 10-20 мин
-клепачите на очите и са подути(трудно ми е да различа, защото понякога дори след сън са и такива)
-компанията и е изцяло такава, като изключим мен, но все пак тя твърди, че се дистанцира от това и когато и предлагат отказва заради мен. (Възможно ли е да има чак такава воля, предвид, че е взимала?)
-студентка е и техните и изпращат доста пари, а тя постоянно остава без една стотинка.
-държи се неуважително към родителите си
-пренебрегва срещите си с мен и ме лъже, за да излезе със свои приятели от тези среди, но въпреки това твърди, че ме обича.
Така след като го написах и за мен истината е очевидна, но искам да чуя и странично мнение. Понякога, когато човек обича, си затваря очите за очевидните неща.Много държа на нея и искам да я измъкна от тази яма, в която се намира. А не зная как. Тя твърди, че няма проблеми с друсането и веднага щом си каже, може да спре. Но доста пъти съм я хващал и уж всеки път е за последно. Пуши трева нон-стоп, но това, според мен, не е големия проблем и не я спирам. Тя живее сама и родителите и не знаят в какво положение е, а аз се колебая дали ще е правилно да им споделя. Моля за съвет по-запознатите от мен как да постъпя. Благодаря ви!

liiddety
04-30-2015, 22:31
Ако наистина я обичаш намекни на родителите й. Не съм запозната , но това е моят съвет.

hAwk_eye
05-07-2015, 11:14
Пич намери си свестна приятелка.Остави ги тия забравените от всеки.Имала е проблеми явно от 15-16 годишна и е намерила утеха в наркотиците.Това няма да са й последните да знаеш.Щом 5-6г. друса не смятай че така лесно ще ги откаже камо ли за едната любов.Остай тия простотии и си намери готино момиче.Може да пие и пуши но не и да се друса.Това е ужасен порок!И да кажеш на техните-файда.Те са й родители и няма да я оставят без една стинка.Ще й пращат и тя ще си ги дава за амфетки всеки месец и така до другия....Такъв живот ли искаш?Такава любов ли искаш?Дори и най-красивата в университета да е режи и толкова!
Успех!

NissaN
05-07-2015, 11:38
Направо я шътни,не ти трябва такава до теб.

thedentist
05-17-2015, 16:05
Не можеш да я заплашиш,това си е болест-РАК НА ДУШАТА.60 процента стават зависими и живота им се върти около това.

kaRamella
05-17-2015, 16:43
Направо я шътни,не ти трябва такава до теб.

+

anonymous908491
05-17-2015, 17:56
Не зная колко често, не желае да ми сподели, но напоследък много се караме за това, и аз я заплаших, че ако я хвана ще се разделим и тя започна много усърдно да крие.

И как точно криеш, че си на бело, освен ако не хапнеш и кафево, за да притъпи ефекта.

NomNomNom
05-17-2015, 18:03
Ако взимах амфети трябваше да се крия, щях да пия по 2 литра безкофеиново кафе ( в термосче в мен ) за да си мислят хората, че от кафето съм така :д

anonymous908491
05-17-2015, 18:09
( в термосче в мен )

Това звучи възбуждащо, а кафето не може да имитира ефекта от белото, още повече, че синтетиката за отрицателно време превръща нормалните хора в идиоти.

sintagmaa
05-26-2015, 16:30
Здравейте отново! Повдигнах въпроса пред приятелката ми за амфетите, казах й, че въпреки обещанията и криенето я улавям, че пак го прави и и изброих горните признаци, които ме карат да го мисля. Тя започна да ме обвинява, че я виня безпочвено, че само си търся повод да я зарежа, като искам да си тръгна и имам нова да заминавам, да не я лъжа. Отрича до последно и не иска да признае, казва ми, че е отворила нова страница,че не се събира вече със старите хора, че ако го е правила да ми е казала, няма толкова дълго време да отрича. На 90% смятам, че ме лъже, но има и някакви 10%, в които ми се иска да ми казва истината. Много я обичам, не искам да я оставя и съм пред страшна дилема. Има ли отърваване от това, с което е започнала?

tedoffmvz
05-26-2015, 19:57
Искам да попитам само дали ще намерят следи от трева по лула защото със един приятел сложихме малко трева във лулата и пушихме след това сме пушили и тютюн съа лулата та бащами я видя и иска да я прати за иследване какво е пушено със нея дали е възможно да открият следи от трева след като са минали около 40 дни от както пушихме трева със лулата

anonymous908491
05-26-2015, 20:37
та бащами я видя и иска да я прати за иследване какво е пушено със нея

Той много работи може да иска, друг въпрос е дали са осъществими, в този случай не са.

Грозния
05-26-2015, 22:56
Здравейте! Имам проблем с приятелката си и се нуждая от помощ. Тя е на 20, от 15-16 годишна друса амфети. Не зная колко често, не желае да ми сподели, ...За толкова години "друсане", как още не е умряла, не знам!
Не знам и как и къде сте се намерили с нея и защо сте заедно - не ме интересува особено. Само ще ти кажа, че да спориш и да се уговаряш с наркоман е БЕЗСМИСЛЕНО. Лъжите, криенето и сцените на извинения нямат край! Наркоманът не може да разсъждава правилно, нито да взима разумни решения, защото наркотиците влияят директно на ЦНС (мозъка)! Всичките решения, които наркоманът взима, се въртят около следващата доза и нищо друго! Единственият начин да ѝ помогнеш е да уведомиш близките ѝ да вземат нужните мерки и/или ти да го направиш ако имаш излишно време, нерви и пари.
Най-добре уведоми близките ѝ и я зарежи! Процеса на отказване от наркотиците е дълъг, тежък и не винаги успешен. Ако продължаваш да я "уговаряш" да спре да "друса" няма да постигнеш нищо - рискуваш да повлече и теб в пропастта.

haritov
05-27-2015, 00:14
За толкова години "друсане", как още не е умряла, не знам!
Не знам и как и къде сте се намерили с нея и защо сте заедно - не ме интересува особено. Само ще ти кажа, че да спориш и да се уговаряш с наркоман е БЕЗСМИСЛЕНО. Лъжите, криенето и сцените на извинения нямат край! Наркоманът не може да разсъждава правилно, нито да взима разумни решения, защото наркотиците влияят директно на ЦНС (мозъка)! Всичките решения, които наркоманът взима, се въртят около следващата доза и нищо друго! Единственият начин да ѝ помогнеш е да уведомиш близките ѝ да вземат нужните мерки и/или ти да го направиш ако имаш излишно време, нерви и пари.
Най-добре уведоми близките ѝ и я зарежи! Процеса на отказване от наркотиците е дълъг, тежък и не винаги успешен. Ако продължаваш да я "уговаряш" да спре да "друса" няма да постигнеш нищо - рискуваш да повлече и теб в пропастта.
същото го написах в подобна тема обявиха ме за бавноразвиващ се кретен

лошото е че винаги страдат близките на наркомана повече от самия него

haritov
05-27-2015, 00:15
За толкова години "друсане", как още не е умряла, не знам!
Не знам и как и къде сте се намерили с нея и защо сте заедно - не ме интересува особено. Само ще ти кажа, че да спориш и да се уговаряш с наркоман е БЕЗСМИСЛЕНО. Лъжите, криенето и сцените на извинения нямат край! Наркоманът не може да разсъждава правилно, нито да взима разумни решения, защото наркотиците влияят директно на ЦНС (мозъка)! Всичките решения, които наркоманът взима, се въртят около следващата доза и нищо друго! Единственият начин да ѝ помогнеш е да уведомиш близките ѝ да вземат нужните мерки и/или ти да го направиш ако имаш излишно време, нерви и пари.
Най-добре уведоми близките ѝ и я зарежи! Процеса на отказване от наркотиците е дълъг, тежък и не винаги успешен. Ако продължаваш да я "уговаряш" да спре да "друса" няма да постигнеш нищо - рискуваш да повлече и теб в пропастта.
същото го написах в подобна тема обявиха ме за бавноразвиващ се кретен

лошото е че винаги страдат близките на наркомана повече от самия него