PDA

View Full Version : Неизвинени отсъствия ( въпрос )



crystmass
04-30-2015, 05:53
Здравейте хора , имам въпрос :
Тъй като в момента съм болен , и не ми се мърда от леглото или изобщо от къщата в която съм , не ми се ходи на училище и не ми се ходи до личния лекар защото трябва да пътувам . И реших просто да остана в къщи , да се наспа и след това да си направя чай . Въпросът ми е : Ще имам ли някакво наказание за 7 не извинени отсъствия ? Някои хора отсъстват с месеци и нямат бележки , и като гледам нямат нищо такова . За мен се притеснявам , нямам нито едно , и съм добре . Но 7 ? Ще имам ли наказание или нещо такова ? ( 9 клас )

ameli
04-30-2015, 13:15
Никой не е казал, че медицинска бележка се взима в деня, в който си болен - иди след това.
А можеш и просто да си напишеш бележка по семейни причини.

RapExotic
04-30-2015, 16:36
Драсни си една фалшива бележка. Ако си от Пловдив ще ти намеря. Иначе за 7 отсъствия получаваш предупреждение, което е нищо.

marilyn
05-01-2015, 10:46
Ходи до личния лекар като оздравееш, сигурно няма да ти откаже. Другият вариант е да си напишеш бележка по домашни причини. Иначе май над 5 неизвинени спираха стипендия ли, детски ли... нещо имаше, не съм сигурна. Що просто не си намериш фалшива бележка?

lunacy
05-01-2015, 11:17
обади се на личния си лекар
когато си взимам бележка по-късно и не съм се обадила ми правят проблем на мен;;