PDA

View Full Version : Приложения, които наистина вършат работа?



StoqnKKa
04-30-2015, 13:33
Здравейте,
казвам се Стоянка и съм нова във форума на teenproblem.
Реших като за първа тема, която пиша да попитам, кои мобилни приложения наистина вършат или Ви вършат работа.
Всеки ден стоим смислено или безсмислено пред мобилните си устройства, но използваме ли ги правилно? Навсякъде е залято със социални мрежи и messenger-и. Бих се радвала, ако споделите с мен мнението си по въпроса или ми препоръчате нещо, което да е от полза : )

NomNomNom
04-30-2015, 14:08
Всеки ден стоим смислено или безсмислено пред мобилните си устройства, но използваме ли ги правилно?
т'ва да не ти е есе по философия.

StoqnKKa
04-30-2015, 14:23
т'ва да не ти е есе по философия.

Виждай отговора Ви по въпроса, лесно стигам до заключението, че сте станали с г... нагоре. Явно социалния Ви живот е доста ниско, за да търсите с кой да се заядете online. Благодаря : )

NomNomNom
04-30-2015, 14:34
Всеки ден стоим смислено или безсмислено пред мобилните си устройства, но използваме ли ги правилно?
да повторя

M****
04-30-2015, 15:06
Аз използвам смартфон с умряла операционна система (преди повече от 6 години)... Няма приложения за него, няма фейсбуци, няма месинджъри, няма скайп, няма вайбър, няма снапчат, няма уотсъп. Това е! Като говоря по телефона приключвам разговорите до 1 минута. Рядко говоря повече от 4-5 мин. Използвам светодиодите на камерата като фенерче, а самият телефон - като будилник.
Това е - често си държа телефона в другата стая и всеки покрай мен знае, че може да не се свърже с мен дори от 3-4 опит... (:

MaGuSs
04-30-2015, 17:14
Виждай отговора Ви по въпроса, лесно стигам до заключението, че сте станали с г... нагоре. Явно социалния Ви живот е доста ниско, за да търсите с кой да се заядете online. Благодаря : )

ВиждайКИ /ЧЕТЕЙКИ/ отговора Ви по въпроса, лесно стигам/ДОСТИГАМ до заключението, че сте станали с г... нагоре. Явно социалния Ви живот е доста нисЪК, за да търсите с КОГО да се заядете online. Благодаря : )

JDeel
04-30-2015, 18:15
Всеки си използва телефона както намери за добре и за него това е правилния начин. На мен ми влизат в употреба навигацията, браузъра (като да проверя нещо в нета), Viber, фенерчето, часовника и една-две игрици

SprayPaint
04-30-2015, 19:08
Камера, контакти, календар, браузър, музика, Viber и... S Health за да гледам, колко крачки правя на ден 8)