PDA

View Full Version : Облагите преминаха в любов



twohends
05-01-2015, 15:26
Здравейте, Аз съм момче на почти 21 години и имам приятелка от 4 месеца. В началото се ябхме разбрали, че връзката ни няма да е нищо сериозно, просто забавление без любов. С времето обаче се влюбих силно в нея. Мисля, че тя все още ме има за някакво временно забавление, но аз не мога да си представя живота без нея. Връзката ни е от разстояние - аз живея в Своге, а тя във Велико Търново. Ако може ми кажете какво да правя. Да й разкрия ли , че съм лудо влюбен и искам нещо истинско или да прекратя всичко и да не рискувам и да се надявам с времето всичко да отшуми?

NomNomNom
05-01-2015, 15:28
колко пъти сте правили секс и тя първата ли ти е

twohends
05-01-2015, 15:32
Това е странното, че не ми е първата. От 15 годишен правя секс. С нея сме правили около 10 пъти. Попринцип преди бях "играч" и не се интересувах от чувствата на момичетата, а сега стана така , че лошото момче омекна. Сякаш не съм аз..

Niakoitam
05-01-2015, 15:34
Ами риска на професията...:D

kalpazanka
05-01-2015, 15:45
Поискай така спонтанно да те запознае с техните или й подметни пак така случайно опцията да заживеете заедно- все едно дали в Своге или ВТ. ;)

NomNomNom
05-01-2015, 15:46
Moже да помислят и за първото детенце ^, щом е сериозно и истинско :D

anonymous908491
05-01-2015, 15:53
Първи коментар номном - колко пъти сте правили секс и първата ли му е .
Наистина много често питаш точно това, да няма нещо скрито там ?

"Играчът" , ти срам за професията ни, за десетина пъти и се влюбил, сякаш има вълшебна путка.

NomNomNom
05-01-2015, 15:57
Първи коментар номном - колко пъти сте правили секс и първата ли му е .
Наистина много често питаш точно това, да няма нещо скрито там ?



просто не мога да повярвам, че на спрели хора им връзват :д

anonymous908491
05-01-2015, 15:59
И аз не вярвам, че на 21 може да си девствен, но има две девойки тук, които са така.
А са хубави момичета, щях сам да им помогна, но се знам, какъв съм и не искам да им правя мръсно.

RapExotic
05-01-2015, 20:06
Защо в тази тема не спомена за комплекса ти от липсата на пари?

Имам голям и някакси нерешим проблем. Имам си "сериозна" приятелка от 4 месеца. Много я обичам. Тя твърди , че също изпитва нещо , но все още нищо много сериозно. Това е така защото съм беден. Връзката ни би била перфектна, разбираме се имаме общи интереси, но тази парична граница ни спира от пълното щастие. Искам да бъда навсякъде с нея, да правя изненади и подаръци, но нямам никакви пари. Лошото е, че няма и как да изкарам от някъде. На 21 съм почти, но ме мързи като 12 годишен. Уча задочно и по цял ден игргая видео игри. Когато започна някаква работа всички там са пълните идиоти и се държат с мен сякаш съм никой и не мога нищо. Няма никакво бъдеще за мен колкото и да се опитвам не мога да се издигна. Какво да правя?