PDA

View Full Version : Какво да правя?



angel_S
05-01-2015, 16:03
Здравейте! Аз съм момиче на 14. Пиша тук, защото се чувствам объркана и наистина не знам какво да правя. С едно момче от нашия клас бяхме добри приятели, всяка вечер си говорехме по 2-3 часа по скайп пишехме си, казвахме си много неща и имахме почти еднакво мнение. Но на скоро започнах да го отбягвам и да не говоря с него, защото ми писна да говори за едно момиче, което все още харесва малко и постоянно всичко да се върти около нея. Аз не и завиждам и не я мразя, защото и с нея сме добри приятелки и нея я харесват много момчета, но това не ми пречи. Той се лигави около нея и понякжга дори ме дразни. Много пъти ме пита какво ми е, защо му се сърдя, защо не му говоря, но аз казвах, че няма значение. Аз не го харесвам, нито пък мога или искам да му кажа нещо свързано с момичето. Какво да правя, дори да започна да му говоря той пак ще пита какво ми е станало. Моля ви помогнете ми!

420
05-01-2015, 16:43
аз не разбрах с кое какво да правиш

ти си си виновна че не си му обръща;а внимание

толко ли не може да говорите за нещо друго

и като те пита кво ти е станало кво толкова ; кажи му че ти е писнало да слушаш за въпросното момиче

angel_S
05-01-2015, 17:17
Знам, че аз съм виновна и точно затова искам съвет от някого. Не мога да му кажа, защото и с нея бяхме много добри приятелки и с него също.