PDA

View Full Version : Душата ми е по-крехка от нейната.



killmovesbro
05-01-2015, 16:10
Аз съм от Русе,на 17 години. Прекарвам повечето си време в компютърни игри и има едно момиче,в което се влюбих докато играем заедно една игра. Та,въпреки моите чувства,тя се държи студено и отдръпнато с мен. Никога не споделя чувствата си с мен,но понякога когато се държи мило с мен имам чувството,че сме перфектни един за друг. Проблемът е,че това се случва твърде рядко. Тя предпочита да ме обижда и унижава - не знам дали това е знак,че и тя ме харесва. Разбирам,че геймърките са донякъде мъжкарани и се чувствам гадно когато аз съм нежния и по-чувствителния във връзката. Предложете ми начини да я накарам да ме хареса или да се държи по-мило с мен. Тя е смисълът на живота ми,никога не съм искал нещо повече от нея. Тя е перфектна и изглежда прекрасно и характерът и е чудесен. Пасваме си перфектно. Моля ви! Помогнете ми!!!!! Дайте ми съвет как да и покажа,че ще е по-добре за двама ни ако просто се държи добре с мен.

twohends
05-01-2015, 16:16
Бъди мъжкар. Прави се , че не ти пука за нея. Рано или късно ще започне да точи лиги по твоето пренебрежение.

killmovesbro
05-01-2015, 16:17
не мисля,че работят така нещата.. не искам да прецакам нещо,защото много държа на нея.

420
05-01-2015, 17:05
виждате ли се?

killmovesbro
05-01-2015, 17:44
да,виждали сме се няколко пъти