PDA

View Full Version : Мислят, че съм гей



angelang
05-01-2015, 16:14
Срамувам се много от постъпката ми. Танцувах на песен, облечен с дрехите на сестра ми. Забавлявах се и в стаята влезе баща ми да ми каже да намаля музиката. Като ме видя се развика много силно. Каза, как може точно моят син ми да е гей. Викаше силно че трябва много да се срамувам от постъпката ми. Всички от семейството ми разбраха за танците. Разговарях със семейството ми. Само баща ми викаше. Имал съм две приятелки, но винаги криех, че обичам да нося женски дрехи.Баща ми знае за приятелките ми, но се съмнява в мен. Другите го приеха и помислиха, че съм гей. Сестра ми се разсърди, че и ровя в гардероба и аз обещах да не го правя. Сега ме е срам да седя в нас. Как да им докаже, че не съм гей? Аз съм травестит и между гей и травестит има разлика.

Azoria
05-01-2015, 19:19
Хвани си гадже, облечете се еднакво и отиди с нея при баща си с думите "Не съм гей, тате. Травестит съм." "Фръцваш" се и си излизаш от стаята.

Юлиян
05-01-2015, 19:44
Не си гей споко ;) просто си падаш малко "хомосапиенс"

Rafa7a
05-01-2015, 19:51
Той си знае, че не е гей, но не може да убеди техните, че не е. И да кажа, че "Хомо Сапиенс" (т.нар. "Разумен човек") е последната фаза от еволюцията на човечеството, а не означава "гей"

anonymous908491
05-01-2015, 19:58
Аз съм травестит и между гей и травестит има разлика.

Разликата е, че едните се обличат по-добре, нищо друго.