PDA

View Full Version : Момичета, помощ



Jane_23
05-02-2015, 19:02
Привет!Въпросът ми е свързан с обезкосмяването.Преди време споменах на майка ми, че искам да премахна космите от ръцете си.Тя не предприе мерки, така че ще действам сама.Та, въпросът ми е как е по-добре да го направя-с епилатор, лазерна епилация,кола или друго.Може би ще ви се стори глупаво, но на мен не ми е приятно, когато съучениците ми се присмиват :( .Благодаря ви!

akinom
05-02-2015, 19:58
Slusnai kakvo, pacha neobrysnata kosmata, dolna, polei se s fanta vmesto s kola, kakto si pisala, ti negramotna, marzeliva mustakata ciganko, iskash da ne prilichash na maika si li , ma a na bashta ti deto nqma i gram kosum?

Jane_23
05-03-2015, 04:50
Slusnai kakvo, pacha neobrysnata kosmata, dolna, polei se s fanta vmesto s kola, kakto si pisala, ti negramotna, marzeliva mustakata ciganko, iskash da ne prilichash na maika si li , ma a na bashta ti deto nqma i gram kosum?

Първо-под "кола" имах предвид "кола маска"
Второ-наричаш ме НЕГРАМОТНА, а едва успях да разчета отговора ти
Трето-не съм циганка, но е глупаво да обиждаш хората заради цвета на кожата им
Четвърто-не обиждай родителите ми
Пето-нали знаеш, че всеки може да псува, но псувнята е доказателство колко възпитание имаш /или в твоя случай НЯМАШ/

И между другото на теб може да ти харесва да ходиш обрасла като гора, но аз не смятам да търпя подигравки от момичета като теб, за които явно не съществува лична хигиена.

Indistinct
05-03-2015, 06:54
Първо-под "кола" имах предвид "кола маска"
Второ-наричаш ме НЕГРАМОТНА, а едва успях да разчета отговора ти
Трето-не съм циганка, но е глупаво да обиждаш хората заради цвета на кожата им
Четвърто-не обиждай родителите ми
Пето-нали знаеш, че всеки може да псува, но псувнята е доказателство колко възпитание имаш /или в твоя случай НЯМАШ/

И между другото на теб може да ти харесва да ходиш обрасла като гора, но аз не смятам да търпя подигравки от момичета като теб, за които явно не съществува лична хигиена.

Браво :)

akinom
05-03-2015, 13:29
stiga si pisala tolkova mnogo, che i qdesh dokato pishesh, ti svinq nekadurna s chetina obrasla ot glava do peti, si marsish klaviaturata i harchish budjeta na maika ti samo za gluposti mi jenata otkyude da nameri sili da ti obrusne i rucete, ma pacha dolna? Vzemi si obrysni kojata i ne zanimavai s celiq svqt s tupite ti kosmi.. Preskachai ogyn, neshtastnice mrysna!
Koi nqma lichna higiena ma, ti imash li ? Kosmato chudovishte, pachishte debelo razglezeno
Pa onaa i bravo sha i vika- ol sasedki li ste kvi ste.. izchezvaite ot tuka, kokoshki marzelivi prosti

marilyn
05-03-2015, 16:27
Отиди при козметик и си направи кола маска. Това е най-добрият вариант, защото с бръснене стават гадни, сама да си правиш кола маска е трудно, а лазерна епилация... някак все си мисля, че не е толкова безвредно, колкото ни го изкарват.

Jane_23
05-03-2015, 16:36
stiga si pisala tolkova mnogo, che i qdesh dokato pishesh, ti svinq nekadurna s chetina obrasla ot glava do peti, si marsish klaviaturata i harchish budjeta na maika ti samo za gluposti mi jenata otkyude da nameri sili da ti obrusne i rucete, ma pacha dolna? Vzemi si obrysni kojata i ne zanimavai s celiq svqt s tupite ti kosmi.. Preskachai ogyn, neshtastnice mrysna!
Koi nqma lichna higiena ma, ti imash li ? Kosmato chudovishte, pachishte debelo razglezeno
Pa onaa i bravo sha i vika- ol sasedki li ste kvi ste.. izchezvaite ot tuka, kokoshki marzelivi prosti

Пак същите простотии...Чудя се за хора като теб-да се смея ли, са ги съжалявам ли...А осносно Indistinct-благодаря й за това, че разсъждава като НОРМАЛЕН и КУЛТУРЕН ЧОВЕК, какъвто ТИ НЕ СИ!Вече бях ясна да не замесваш родителите ми!То и аз мога да псувам като каруцар /като теб/ обаче не си заслужава да се занимавам с тъпагьоси.И ако искаш да знаеш аз съм на 11.Тепърва ще се обезкосмявам.И въобще не съм разглезена!Жалко, че не мога да кажа същото за теб! :D И плюс това темата е моя,тоест ако някой ще се маха, това ще си ти!

Jane_23
05-03-2015, 16:37
Благодаря, marilyn!

Lourenço
05-03-2015, 18:30
На мен като ми и скучно се епилирам, понякога и ръцете. Ако ти се занимава пробвай, не боли много (може би защото вече съм свикнала), но е по-скоро като леко щипене. И минават месец два докато пораснат пак.

natali.angelova.39
05-23-2015, 10:22
Май най-добре е с кола.

baby_baby
05-23-2015, 13:58
Кола маска е най-добре

ssm
05-28-2015, 12:53
акином и други такива..недейте така момичето нищо не ви е направило..само пита за съвет ,защото иска да се обезкосми,..защо трябва да е обиждана?

deyan1
05-29-2015, 08:01
За ръцете-само с топла кола маска, с нищо друго:)

Lili_2929
06-08-2015, 08:32
аз си ги махам в домашни условия с топла кола маска,има я на всяка аптека :)

therichbitch
06-08-2015, 17:30
Абе, що през зимата нямаше толкова такива теми? Лошо, момичета, лошо...
С кола маска най-добре. На ръцете са мн тънки и епилаторът понякога ги накъсва.