PDA

View Full Version : чудя се...



nnevermind
05-02-2015, 19:45
Какво предпочитате за по-важни събития, грим направен собственоръчно вкъщи или професионален?

akinom
05-02-2015, 19:50
ela pri moq bratovched, prqkora mu e grima- toi e boksior, grimira osnovno v lilavo... i dylgotraino, pishi sled 6 meseca, togava shte izleze ot zatvora i shte e svoboden

kaRamella
05-02-2015, 20:01
От прекрасните услуги на най-различни гримьори съм си казала , че аз ще си правя сама всичко :D
Е,разбира се има такива , които са доста добри. В случая по-важния въпрос е - мога ли да се справя сама? Ако не,а събитието наистина е от важност за нас, може да си запишете час при някой проверен гримьор.

akinom
05-02-2015, 20:08
A ma pacha, negramotna, nemojesh li da chetesh? TI kato nemojesh da chetesh iskash da moish sa grimirash li ma? Guza burshish li si go sama ili idva profesionalist?

ameli
05-03-2015, 14:53
Какво предпочитате за по-важни събития, грим направен собственоръчно вкъщи или професионален?

Аз си го правя сама, защото съм пръснала достатъчно пари за гримове (мисля икономично :D), пък и смея да твърдя, че се справям по-добре от повечето "професионалистки".

marilyn
05-03-2015, 16:30
Ако е много важно - гримьор. Не съм фурия в гримирането, нямам и нужните продукти, защото в ежедневието слагам само молив и спирала. До сега не съм съжалявала за избора да посетя гримьор, дори на бала отидох при жена, която не познавах и не ми беше препоръчана, но извадих късмет, резултатът беше супер.

Lourenço
05-03-2015, 18:21
Определено сама, само веднъж съм ходила на гримьор (за бала) преди няколко години...най-голямата ми грешка :Д ако имаш добра колекция от гримове, знание и опит по темата не ти трябва гримьор.

Hayashi
05-04-2015, 02:52
Имам от всичко по много, гримирам се винаги сама. Особено на моето лице изобщо не се справям по-зле от гримьора.

akinom
05-04-2015, 18:56
^ti li ma, kartina na picaso, ti i s grim i bez grim, v sobstveni ryce, v profesionalni, vse taq... pulno grozotilo, mirizliva pacha

nnevermind
05-08-2015, 19:25
Благодаря ви ^^

AliceSw
05-09-2015, 23:03
Лош опит имам с гримьорите за "важно" събитие...някак смешно ми идват 10-тината години в повече, които се равняват на официален грим на повечето гримьори, който те наричат "тежък".