PDA

View Full Version : Любов или ....



mvarna
05-03-2015, 06:25
Здравейте , историята е за мен и едно момиче , двамата обвързани, но...... Започвам от началото, ще е дълго.
Ходя в еконт всеки ден по 2,3 пъти, с години. Моя еконт си смени собственина и един ден дойде ново момиче да работи. не ме впечатли особебо. така 3,4 дни докато един ден чаках една баба да се премести и се бях усмихнал ,случайно погледнах към моомичето и тя ми се усмихна, притесних се.. На следващия ден направих всичко възможно тя да ме обслужи за да видя името й, тъй като на бележките пише кой те е обслужил. Казваше се Антония. Осъзнах че този случаен поглед и нейната усмивка не ми излизат от главата. Тя се премести в друг офис за постоянно, след няколко дни започнах да ходя там. Тя се шегуваше че не мога без нея, а аз че тя знае как да ми приема пратките а от стария офис напуснаха хората и има нови.
Така шегите не сприраха. Отивах там за какви ли не глупости, скоро и тя ме викаше . След седмица започнахме да флиртуваме съвсем явно и пред колегите й. на 8 март и честитих по мн сладък начин и от тогава не спирахме да си пишем и говорим по цял ден докато е на работа. За съжаление след работа тя се прибираше при приятеля с когото живее от 8 месеца. Малко по малко приказките стигнаха и до секса, тя първа намекна. Говорихме за едни пликове, че ги забравих. Казах й да ми ги донесе в къщи.. и тя отговори че ако ги донесе, няма да е само това. Започна да ми пише че ме иска. След 2 3 седмици я извиках на един паркинг след работа, и я целунах . От тогава всяка вечер почти след работа сме се целували, после и сутрин преди работа. Като доближи месеца я поканих на една къща която имам извън града. Тя дойде, целувахме се говорихме си и тя показа нещо с крака си като се разкрачи... без да мисля пуснах ръката си надоло и я докоснах за пръв път... и двамата мълчахме и се гледахме. така сигурно 5 секунди , след това правихме страхотен секс, каза че такъв секс не е правила. Никога не се е чувствала така малка, нежна, желана , като жена. Нещата се повториха 4 5 пъти винаги намирахме как да се скрием от нейния , ходила е уж на треенировки а идваше в къщи, един път беше на клуб и ме извика да я взема в къщи за да не кара пила, правихме за пореден път уникален секс и я върнах до колата й. След тоя ден идваше тяхната годишнина. Казах й да се раздели с него, тя вече беше опитала но той се разревал и тя го съжалила. Каза ми че ще опита пак но след като мине годишнината, Аз не го приех. С моята приятелка бях от 3 години и през тези 2 месеца се държах ужасно за да се разделим и да съм с новата, както и тя искаше. 1 ден преди тяхната годишнина се разделих с моята и й казах днес ако не се разделите вие, аз ще му кажа всичко. Е казах му , но не точно всичко. Знаех какви са им проблемите но не знаех защо не иска да го остави, за това му казах че има кой да я обича ако той не го прави, в рамките на 50
изречения може би. Но не казах нищо за това какво имаме изживяно с момичето. Забравих да кажа че ми е казвала много пъти че ме обича и за нищо на света не иска да е с него повече, просто го съжалявала. В крайна сметка ми се обажда тоя и ми вика, здрасти, аз съм александър дда се запознаем и почна да говори да съм я оставил на мира, да не я занимавам... Яко ли ми било че съм я ебал.. и аз му отговарям че с нея можем да сме по добре че той не е подходящ и той развива теории как трябва да спра да я занимавам при което ми светна че тя не му е казала всичко... почувсвах се наранен, предаден и исках да отмъстя.
Казах да ме включи на високоговорител. Казах й Антлния , чуваш ли ме. Искам да ми кажеш за това ли ми званите, да излъжа за всичко , или да кажа всичко . Тя малчи.. той вика кажи.. аз пак повторих накрая тя промърмори Кажи. Разказах за всичко за любовта коятп е споделяла за секса за нещата които е говорила за него и как от 2 месеца сме щастливи .Накрая тя взе телефона и каза Да тия неща бяха защото не получавах нищо тук , но сега ще опитам да го получа. Ще остана с Александър. Ядосах се и отидох при вече бившата ми и исках да се съберем. Взех я да спи в къщи.. правихме хубав секс но си представях само другата.... сутринта в 8 ми звани телефона гледам .. познайте кой.. веднага излязох да вдигна и ми казва следното " изнесох си багажа тази сутрин, искам да говорим " аз обясних че съм с бившата и я питах, да си оправям ли връзката или да я развалям пак. Тя отговори разваляй я по скоро.
След това 3 дни почти не сме говлрили ,нищо не искаше да ми каже. на 4 тия ден ми сервира че се е видяла с нейния и е решила да се съберат и че може да е най голямата й грешка и цял живот да ме мисли, но иска да е там. Искала да се виждаме и да сме приятели. Аз се съгласих и я питах ако стане нещо пак.. какво правим. Отговори че ако пак се случи явно ще е с мен. Е след 4 дни се случи... пак се целувахме и пак си казвахме че се обичаме и пак за секс говорихме . И е планувано кога ще стане.
Постоянно ми казва колко прекрасно се чувства с мен, че е като част от мен. А не иска да го остави .... Иска дете от мен а аз семейство с нея. Дори имаше възможност да е бременна и се зарадвахме и двамата, но уви фалшива тревога.
Какво да правя. Ясно е че съм я спечелил по всички възможни начини.. само не знам защо още стои с онзи.
Тя е споделила на всички роднини и познати за мен, всички ме харесват... но пак е с него. Прави всичко за мен... Какъв е проблема ,как да я накарам да го остави ?

Indistinct
05-03-2015, 06:51
Такива като тебе дето развалят връзките на вече събрали се хора най-много ме дразнят. Вижда се, че момичето е много объркано, хем иска теб ,хем не иска да се раздели с другия. Като гледам и ти си същия. Оправяй кашата както сметнеш за добре и колкото можеш по-бързо.

marilyn
05-03-2015, 07:30
О, и двамата сте си лика-прилика. Жал ми е само за приятелката ти, която разиграваш.

Goddess
05-03-2015, 08:14
Вие сте двама боклуци. Взимайте си се, само не се размножавайте.

paradosou
05-03-2015, 08:22
Безкрайно далеч сте от любовта ;). По-идиотско държание няма, заклевам се.

Azoria
05-03-2015, 11:31
О, и двамата сте си лика-прилика.

Точно това си мислех докато го чета.


Вие сте двама боклуци. Взимайте си се, само не се размножавайте.

Да.

anonymous908491
05-03-2015, 11:45
Чета само отговорите и се смея как жените сте толкова залупени, за да вярвате на всяка измислена история.

mvarna
05-03-2015, 14:45
Чета само отговорите и се смея как жените сте толкова залупени, за да вярвате на всяка измислена история.

историята е истинска, дори съм спестил повече от половината подробности.... малко съм шокиран от реакциите :)
И какво като си с някого... дори и да страдаш да си стоиш с него, моля ако ще отговаряте малко по задълбочено, вникнете в проблема. Такива повърхностни отговори... Като ще е критика да е подкрепена с нещо.

anonymous908491
05-03-2015, 14:55
историята е истинска, дори съм спестил повече от половината подробности.

Спестил си подробности, които само жена би запомнила, ти жена ли си ?

paradosou
05-05-2015, 09:16
О'к, искаш обосновка защо цялата история е брутално зле, ето ти - всичко изглежда като рядко калпава режисура от "Съдби на кръстопът". Пххх. Коя струваща си мадама ще залита към закачки с някакъв случаен клиент докато има приятел + за да е максимална наглостта ще флиртуват пред колеги? Унижение\неуважение във висша степен спрямо другото момче... Тази си те "напада", говорила е за секс, после сте преминали и към действие, докато все още е имала връзка. И то каква връзка... нейният явно е мекотело, за да се обяснява на теб и да прави опити да я задържи посредством съжалението й, тя пък е разюздана и няма представа къде се намира. Красиво.
Отделно пишеш, че за двата месеца, през които се развива действието, си се държал отвратително с приятелката си, за да скъсате. Трагедия. Хората с адекватно държание и достойнство директно слагат картите на масата, в случай че планират раздяла. Сам прецени как изглежда за който и да е страничен наблюдател фактът, че ти липсва смелост да поемеш инициативата и за да излезеш накрая уж чист от ситуацията, да не си ти предизвикалият скъсването оставяш момичето да се чувства отблъснато, лъгано, жалко и въобще все прекрасности в същата (?) поредица може би.
После пък за да е карикатурата още по-пълна 'новата' се държи като 3-годишно хлапе (с разликата, че 3-годишните не са такива сбъркани характери, а просто нормално им липсва осъзнатост) и ту заявява, че ще направи опит да си закрепи досегашните отношения, ту ти пише и дава надежди за вас. Ти се ядосваш, не ти се ще да оставаш по-назад и затова единствено от усещане за криво разбрана справедливост и инат звъниш на предишното момиче, към което е ясно, че вече нямаш нищо... Хората не са играчки, нито кърпички за еднократно ползване, дявол да го вземе.
Взимайте си се наистина, има стабииилна прилика между вас, ама горещо ви препоръчвам да не създавате деца. Биха се чувствали уникално в подобно нестабилно\недорасло семейство.