PDA

View Full Version : СПЕШНО ЕСЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



SAS_2000_15
05-04-2015, 14:30
Здравейте. Трябва ми спешно есе на тема "Съвременния свят, бетон и природа". Моля не ми давайте готови презентации от помагало.ком, даже ще е по-добре, ако Вие напишете такава тема с по-прости изрази, кратко около 2-3 страници. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ, СПЕШНО Е, ЗА УТРЕ!!!

psych0
05-04-2015, 17:23
да бе, как пък да не тръгне някой да ти пише есето, щото тебе те мързи...

SAS_2000_15
05-04-2015, 17:30
Какво пречи? Един добър човек би го направил, за разлика от теб. :) :)

psych0
05-04-2015, 19:17
това е твое задължение, а не наше. аххаха

MsMiracle
05-05-2015, 01:39
От година на година ставате все по-непретенциозни.

espada
05-05-2015, 03:01
Какво пречи? Един добър човек би го направил, за разлика от теб. :) :)

хахахахахаха :D :D :D

paradosou
05-05-2015, 17:03
Какво пречи? Един добър човек би го направил, за разлика от теб. :) :)
Ти обаче и презентация, и есе искаш :D :D :D
Сега следва да ни кажеш колко сме зле задето редовно пишем във форуми и как вероятно животът ни се състои предимно в зубрене... Аз ти предлагам направо да си купиш дипломата, най-мързеливата възможност е ; ).

qkataa_123
05-05-2015, 17:10
Слушай аз съм в седми клас и за да направиш едно есе използвай мозакът си ....тази тема я напиши в интернет и каквото намериш си го извади на един лист после напиши в интернет как се прави есе и когато разбереш опитай се това което си написал по темата на листа да го оформиш като едно есе лесно е аз така се научих обаче се изисква работа .Успех:)

SAS_2000_15
05-05-2015, 18:20
Слушай аз съм в седми клас и за да направиш едно есе използвай мозакът си ....тази тема я напиши в интернет и каквото намериш си го извади на един лист после напиши в интернет как се прави есе и когато разбереш опитай се това което си написал по темата на листа да го оформиш като едно есе лесно е аз така се научих обаче се изисква работа .Успех:)

Явно ти имаш психически проблеми или имаш лошо детство, или лошо възпитание? Дете, когато си миришеш дупето няма да имаш проспериращо развитие!
Вземи запиши един курс по Български език, срамно е младо момче си, а такива пропуски.
Имам травма на ръката и тогава исках да имам готово есе, защото в час ще диктувам на ученик и той ще ми го напише. А вкъщи? Вкъщи кой ще ми го пише? Това, че не съм писал подробно, защо искам есе, не значи че ме мързи и прочие. Винаги гледате от "лошата" страна. Както и да е... Ключ по-темата!

qkataa_123
05-06-2015, 14:44
Аз просто те посъветвах аз не съм длъжна да ти пиша есе то не стига че уча достатъчноз за матурата сега и есе да пиша а и тука някой може да ти го напише грешно и като го предадеш ще стане по зле:)

qkataa_123
05-10-2015, 06:16
Да бе ние да ти пишем есето как ли пък не ако беше така тука всички да си казват домашните и ние да ги пишем ами нашите къде отиват :)