PDA

View Full Version : Животът ми е ад!!!



Hunter_Sad
05-04-2015, 18:12
Здравейте,видях че в този сайт на много хора сте дали доста добри съвети в някои ситуации и проблеми надявам се да ми помогнете и на мене.
Значи при мене ситуацията е доста тежка и незнаех в каква класация да я поставя но ще ви разкажа накратко.
Животът ми е един истински ад!!!Не съм разбран от никого всички около мене гледат да ме използват както могат.В семейството си също имам проблеми страшно много ме държат изкъсо направо не издържам нон стоп не са доволни от мене само проблеми и скандали ,особенно с пушенето.Нямам си никого на който мога да споделя.Нямам си приятели всички ме отбягват а аз толкова се държа добре с тях но въпреки това пак не ме иска никой.Влюбих се в една жена доста по голяма от мене лябовта ми е истинска към нея но няма как да и кажа про положение че тя е на 32 а аз съм на 17.Запознахме се случайно и аз се влюбих в нея от мохабет на мохабет все повече взех да се влюбвам в нея.Имам си и проблеми в училище въпреки че уча и полагам усилия учителите ме мразят.И аз вече не издържам всичко се насабира в мене даже и пропуших цигари и каквото и да правя това ми тажи защото съм по чувствителен.
Моля, Ви помогнете ми!!!

Azoria
05-04-2015, 18:26
Relax, това е пубертета, колкото и да не ти се вярва в момента, тъй като драматизирането също е част от него.

MsMiracle
05-05-2015, 15:56
Не минаваш през нищо през което всеки човек на възраст 14-16 години не е преминал. Нищо му няма и на живота ти, ти се вкарваш ненужно в измислени филми.
Престани да се самосъжаляваш и да мислиш как този или онзи те мрази, не те оценява и те използва.
Светът не се върти около теб.

lovelemons97
05-05-2015, 20:19
Не е нищо, което не можеш да промениш, следователно не е ад.
Оценяй.