PDA

View Full Version : помогнете ми да отслабна



anonimenchovekmojebi
05-05-2015, 14:10
Да започна с това че съм момче на 16 тежа 55 кг и съм 1.68 и имам проблем с това че дупето ми е голямо (дебело) и моля ако някой знае ефикасни упражнения съчетани с хранителен режим за отслабването му да ми каже

anonymous908491
05-05-2015, 14:37
Клизма, след като на 16 се притесняваш за задника, на 17 ще почнеш да заглеждаш чуждите

Rakshy
05-05-2015, 16:36
факан трол

anonimenchovekmojebi
05-05-2015, 21:07
Аз очаквах смислен отговор не паляци които да ми казват къв съм що съм явно тука няма да получа това което искам

anonimenchovekmojebi
05-05-2015, 21:15
Просто когато някой с когото се срещам за първи път и ми вика о къв е тоа голям гъз ве или пък от даскало виж си задника дебелак аз кви да праа... факан трол вика ... напусни

Rakshy
05-05-2015, 23:05
Просто когато някой с когото се срещам за първи път и ми вика о къв е тоа голям гъз ве или пък от даскало виж си задника дебелак аз кви да праа... факан трол вика ... напусни

Иначе кво бе, балък?

Кое момче ще каже "дупе", а не "гъз". На кое момче ще му пука колко му е голям гъза?! Кое момче на 55 кг и тоя ръст ще има голям гъз, ffs?!

Но, ако ти си това момче и не си небезизвестния Иван Г. (от фб, може да го видите, ако мнол ви е зор), то тогава знай няколко неща:

1. Не можеш да отслабваш на точно определено място. Тялото ти не работи така (ти може да си 1 на 7 млрд, знае ли човек).
2. Можеш или да тренираш за останалите части на тялото ти, така че да не изглеждаш като Ники Минаж или пък да спреш да бъдеш малка женичка :)

Има го и варианта да си напълно слаб и просто генетично да сте дебелогъзи и просто да изглеждаш дебел, тогава идва 2. където тренираш за да приличаш на човек. Имах един приятел, чиято майка беше с ебати паласките и той беше с ебати паласките, нямаш особено голям избор стигне ли се до генетиката ти.

*А и да, къв треа си да сложиш никнейм: "anonimenchovekmojebi" ?!

anonimenchovekmojebi
05-06-2015, 06:22
Нямаше какво да сложа друго а и според теб може да няма такива хора но явно както каза съм 1 на 7 милярда и кво мога да напраа аз искам помощ от тук искам съвет за упражнения и режим ...Не ми пука особено че е дебел тъпото е че става обект на подигравки

Rakshy
05-06-2015, 11:28
Нямаше какво да сложа друго а и според теб може да няма такива хора но явно както каза съм 1 на 7 милярда и кво мога да напраа аз искам помощ от тук искам съвет за упражнения и режим ...Не ми пука особено че е дебел тъпото е че става обект на подигравки

Нали знаеш... хората могат да се гаврят със ВСИЧКО. Ако не е гъза ти, ще е лицето ти :D или нещо друго, голяма работа.

Но иначе можеш да пробваш да свалиш кг, но ти вече си малко кг и няма да ти е готино.

anonimenchovekmojebi
05-06-2015, 11:36
Ами от 2 седмици ходя на фитнес и тренирам но просто исках да проверя дали има такива упражнения да спрат гаврите

Юлиян
05-06-2015, 12:08
Ти си като кечиста Ракиши. Нямаш проблем просто пребий някой и докато е в несвяст му направи миризливото лице на Ракиши и бързо ще придобиеш популярност. Но не става дума само един път , винаги когато азимаш надмощие се вазползвай. Успех

Rakshy
05-06-2015, 14:48
Ами от 2 седмици ходя на фитнес и тренирам но просто исках да проверя дали има такива упражнения да спрат гаврите

Упражненията най-много да го направят по-голям :D

Юлиян
05-06-2015, 15:18
Дечица мили не се карайте тук а се оредете на бой някъде като едни зрели и цивилизовани българи :D

Gabrielkatanalice
05-06-2015, 19:57
Човека просто иска съвет... За тези килограми и този ръст ще е доста странно, ако имаш голям гъз и малко не ми се вярва... Най-вероятно, защото някой ти го натяква ти го е втълпил. Попитай се дали реално гъза ти е голям или просто е няква подигравка. Пък, ако гъза ти найстина е голям, диета е единствения отговор :)

anonimenchovekmojebi
05-06-2015, 21:07
Мерси габриела !

Rakshy
05-06-2015, 21:55
Е да бе, диета бил отговора... На 55 кг ква диета ще направи? Колко кг ще свали? На какво ще прилича след като свали?