PDA

View Full Version : Помощ!!! Преместване в друго училище след 8 клас



anonymous962872
05-05-2015, 17:14
Здравейте, искам да се преместя в друго училище, което от много време съм си харесал, поради това че в което съм сега е ужасно и направо не мога да издържам там повече. Искам да знам, понеже дочух наскоро, че има начин да се преместиш в друго училище, ако имаш основателна причина, чрез молба до министъра на образованието. Искам да знам, на колко години трябва да си за да подадеш такава молба, може ли онлайн да се прати? Искам да помоля и също как да подам молба за учител който е лош, прави проблеми на ученика и т.н, и къде да я подам, също на каква възраст трябва да си и за това? И последно искам да попитам има ли някой така добър да ми помогне като напише молба до министъра (ако може анонимно ще е супер) и има връзки в министерството на образованието. Подробности ще ви пратя на лично ако решите да ми помогнете.
Благодаря!


П.П.
Нашите няма да ми съдействат тъй като, те мислят че училището в което съм е супер а другото в което искам да се преместя било лошо. Постоянно им обяснявам какви са ми проблемите там, но сякаш говоря на стената. Да съм бил завършил там където съм(А там не се търпи буквално! Не лъжа и грам!). Ако може някой да се представи за нашите и да подаде молбата от ваше име, много ще съм ви благодарен! Съжалявам ако има правописни грешки, двойни думи или букви, но пиша от таблет а той е малко развален. Моля ако темата не е за тази категория някой админ да я премести!

marilyn
05-06-2015, 08:37
Егати мързела си, честно. Някой да ти свърши цялата работа. Що не пробваш да потърсиш малко инфо сам?

MsMiracle
05-08-2015, 15:51
Как някой ще се представи за вашите? То щото ей така става:
- Кой сте вие?
- Бащата на Пешо.
- Ааааа добре, местим го.

А местенето става най-често с полагането на приравнителни изпити, министъра лично аз не съм чувала да се включва пряко в процеса.