PDA

View Full Version : Не знам, хора, просто искам някаква мотивация да се разведря..



OGNx
05-06-2015, 12:08
Накратко приятеля ми скъса с мен днес. Преди няколко часа. Бяхме в LDR (long distance relationship) за 2 години. Виждали сме се 3 пъти за по 1 месец (миналото лято, зимата и през април). Е.. аз си падам домошарка, не обичам да излизам много, нямам много приятели и не се вписвам в повечето компании около мен. Той е същия като мен. Той фактически беше свързан пряко с всичко в живота ми до сега. Но уви - след днес не знам откъде да започна, всички около мен на моята възраст са с напълно различен манталитет от моя. На 18 съм. Да - знам, че живота е пред мен и тепърва започвам да срещам нови хора, но не знам.. Мислих си, че би ми помогнало малко ако ми разкажете за някоя ваша раздяла и как сте се възстановили след нея. И 'де да знам.. Нещо поoщрително. Благодаря ви много. :/

anonymous908491
05-06-2015, 12:16
Представи си, че си агне и идва Гергьовден, след това ще осъзнаеш, колко са ти незначителни проблемите и ще се зарадваш, че си овца.

Gabrielkatanalice
05-07-2015, 11:15
Представи си, че си агне и идва Гергьовден, след това ще осъзнаеш, колко са ти незначителни проблемите и ще се зарадваш, че си овца.

Как ти ги ражда главата тез бисери бе човек ?
OGNx развлечавай се по някакъв начин и ще успееш да го забравиш по бързо пък и няма мислиш толкова много за него, ако се занимаваш с други неща.

TROLLDADLOLCAKE
05-08-2015, 01:32
Аз примерно започнах да тренирам кйокушин и да ходя на фитнес..Прави нещо да отбиваш време..Тъй като казваш,че нямаш много приятели и не си много социална...Запиши се да тренираш нещо..Мен лично тренировките ме изтощаваха до такава степен,че като се прибирах първото нещо, което правех е да помириша възглавницата и да заспя...С времето и най - милото става безразлично...за жалост.

tonybadams
05-10-2015, 10:27
Ами явно не сте били готови един за друг.
то лошо в ряаздялата няма,просто е случила за да ти покаже ,каква наистина си ти и коя си в действителност.
Един вид да се самоопознаеш и след като разгледаш живота си мож еи да приемеш случилото се като естествено ,защото започва нещо по-красиво в живота ти.

Просто нещо е трябвало да те разбуди. Обяснявам го много накратко.
иначе аз също бих ти препоръчал да изгледаш някой клип с упражнения .Предпочитам някаква лека йога . И ако искаш си намери Силата на настоящето на Е.Толе има я в нета безплатно

anonymous908491
05-10-2015, 13:01
Как ти ги ражда главата тез бисери бе човек ?

Лесно е, достатъчно е да застана пред огледалото и да видя, колко съм красив, аз съм собствената си Муза.

soundchaosdebug
05-10-2015, 13:39
Времето лекува. Забавлението лекува. Новата любов - също.