PDA

View Full Version : За всички които мразят училище...



FemaleEyes
05-08-2015, 05:15
Сега мразите училището нали? Мразите да ставате рано, да си пишете домашните и така нататък. Когато стане понеделник си викате "уфф пак на даскало, писна ми :(". Аз ви казвам, когато пораснете училището ще ви липсва. Ще ви липсват старите безгрижни дни когато сте си говорили в час, ходили сте да си купувате закуски през междучасието и сте общували с много хора. Когато пораснете ще станете много заети, ще се налага да работите и така нататък. Аз от опит ви го казвам че ще ви липсва. Когато аз си помня за моите дни в училище... когато се обличах за първия ми учебен ден, бях най-умния ученик в класа, и станах най-глупавия. Дори знаех азбуката преди 1-ви клас. Помня когато се връщах от първия ми учебен ден, минавах по стария парк в слънчев ден и всичко миришеше някак си на дървета. Вече едва си спомням, изпитвам малка носталгия към това време. Осъзнавате ли че училището никога вече няма да се повтори? Живее се само веднъж, и училището е само веднъж. Не всеки е имал късмета да се роди като човек, едни се раждат като насекоми друго като животни които умират от глад. Но вие сте имали късмета да се родите като хора и да учите в училище. Можеше да се родите в африка кой знае? И да умирате от глад там без училище, но не. Вие сте имали късмета да се родите тук и да учите в някое хубаво училище. Когато се върнете от училище у вас ви чака компютъра, можете да си чатите с хора или да играете някакви игрички а после да излезете навън с приятелите си от училище. Когато пораснете всичките щастливи моменти ще свършат... ще почне много по-труден живот. Приятелите от училище с които излизахте сега ще са заети, ще работят и не винаги ще намерят време за вас. С този пост искам да ви напомня какво имате... човек не осъзнава какво има докато не го изгуби. Аз зарязах училището за което съжалявам МНОГО. Сред вас има някои хора които си казват че няма да учат след 8-ми клас, тогава какво ще правите..? Ще скитате по улиците ли? Не си губете времето ами учете. Както казах училището се случва само веднъж в живота. То е като един влак които идва на спирката само веднъж, без да ти се налага да плащаш за билет. Ти решаваш дали да се качиш или да изхвърлиш шанса си...

Юлиян
05-08-2015, 07:33
Ахахахахахахахахахаха задушавам се :razz: :razz:

DEPRE$$ED OCEAN
05-08-2015, 15:26
Поука - never go full retard

Юлиян
05-08-2015, 15:37
С носталгия се сештам за хубавите спомени изпълнени само с хубави мигове

tonybadams
05-10-2015, 12:55
Наскоро научих нещо ,която доста ме заинтригува.
И то е че хората ,които не са ходили на училише или са ходили малко имат от доста до много по-силна енергия от тези ,които са ходили.
Все пак училището си има и хубави страни ,макар че основно превръша хората в калъпи

Стив джобс за образованието казва така: Системата ражда отново система. (цитирам по памет)
Важното е човек да открие мисията си в жовота и да не се връща към миналото.

Аве щом ти харесва даскаалото толкова ,вземи стани един даскал :)

отоговорих ти на всички въпроси !

SheIsWolf
05-11-2015, 12:37
Аве щом ти харесва даскаалото толкова ,вземи стани един даскал :)

отоговорих ти на всички въпроси !

Това беше добро :D