PDA

View Full Version : вчера имах рожден ден



producenta
05-08-2015, 11:09
Имах рожден ден. Събудих се сутринта, загледах очаквателно жена ми, но очевидно беше забравила. Децата също бяха забравили. Представете си с какви чувства отидох на работа. Но когато влязох в кабинета си, секретарката Юлия ме поздрави нежно:
„Добро утро, шефе, честит рожден ден!“
И аз се почувствах доста по-добре и отново хвърлих на Юлия оценяващ поглед.
…Някъде по средата на деня Юлия се приближи към мен и ми каза с чувствен глас:
„Шефе, навън времето е чудесно, хайде да отидем заедно на обяд! Все пак имате рожден ден“.
И отидохме. След третото мартини Юлия ми каза отново с чувствен глас:
„Шефе, елате у нас на гости. Няма спешни задачи в работата, а вие имате рожден ден!“
И ние отидохме. Когато стигнахме, Юлия ми прошепна в ухото:
„Шефе, седнете на дивана, а аз ще отида да облека нещо по удобно!“
И тя излезе от стаята.
След около 5 минути вратата се отвори и влезе Юлия с торта, а след нея моята жена, децата, родителите, тъщата и тъстът, колегите, приятелите и много други.
А аз седях на дивана…
Гол…

pe6oskeiborda
05-08-2015, 12:21
брао ве кво работиш

producenta
05-08-2015, 12:28
брао ве кво работиш

работя като шеф

Pug_306
05-08-2015, 12:39
Оффф аман от тъпи тролове, които са чели някакви вицове и се мъчат да се вкарат в тях !

producenta
05-08-2015, 12:43
Оффф аман от тъпи тролове, които са чели някакви вицове и се мъчат да се вкарат в тях !
преди остри тролове ли имаше?

pe6oskeiborda
05-08-2015, 12:54
работя като шеф
е видях ама шеф на какво

Оффф аман от тъпи тролове, които са чели някакви вицове и се мъчат да се вкарат в тях !
ти па стига си бил толкова негативен само обиждаш хората тука усмихни се малко :)
ако даже в свободното си време си такъв не знам какъв си по цял ден :(
не трябва така брат щастието идва отвътре

Pug_306
05-08-2015, 13:08
Какво щастие, щастие да четеш на някой простите изказвания и да се усмихваш ли ? Остави тая работа. Не знам преди кви тролове е имало, ама ти си от силно затапяващите с чувствително развита бедна фантазия.

producenta
05-08-2015, 13:11
Какво щастие, щастие да четеш на някой простите изказвания и да се усмихваш ли ? Остави тая работа. Не знам преди кви тролове е имало, ама ти си от силно затапяващите с чувствително развита бедна фантазия.

нормално е да се чувстваш тъп като си около мен все пак ума ми е много над вашия

Pug_306
05-08-2015, 13:13
Хаххаа върви се скрий от там, откъде си изпълзял. То акъл незнам дали имаш, ама определено голямо течение ти става в главата.

producenta
05-08-2015, 13:22
Хаххаа върви се скрий от там, откъде си изпълзял. То акъл незнам дали имаш, ама определено голямо течение ти става в главата.

глупавия човек винаги се обижда като му кажа истината не знам защо е така

pe6oskeiborda
05-08-2015, 13:35
еми брат явно ти искаш да ти е гадно и да страдаш
всичко идва от теб :) аз чета същите неща все пак

Martyyy2
05-08-2015, 14:24
Не знаех че ще го кажа това но съм съгласен с Pug_306 този producenta само дразни и дразни и не спира може да изкара извън нерви и най-най-най-спокойния човек.


Продуцент
от Уикипедия, свободната енциклопедия
Продуцент (чрез нем. Produzent по лат. producens от лат. produco 'произвеждам') може да се отнася до някоя от следните професии:

изпълнителен продуцент
филмов продуцент
продуцент на игри (компютърни и конзолни)
импресарио
радио продуцент
звукозаписен продуцент
телевизионен продуцент
театрален продуцент

producenta
05-08-2015, 14:57
Не знаех че ще го кажа това но съм съгласен с Pug_306 този producenta само дразни и дразни и не спира може да изкара извън нерви и най-най-най-спокойния човек.


Продуцент
от Уикипедия, свободната енциклопедия
Продуцент (чрез нем. Produzent по лат. producens от лат. produco 'произвеждам') може да се отнася до някоя от следните професии:

изпълнителен продуцент
филмов продуцент
продуцент на игри (компютърни и конзолни)
импресарио
радио продуцент
звукозаписен продуцент
телевизионен продуцент
театрален продуцент


ти си по-тъп и от еспада трябваше да търсиш в тълковен речник

давам ти втори шанс

producenta
05-08-2015, 15:02
толкова сте зле че не знаете и от къде да преписвате

pe6oskeiborda
05-08-2015, 15:06
ти ли си този на снимката

Martyyy2
05-08-2015, 15:09
еееееее стига де невинни хора умират всеки ден а злодеят producenta не умира

Защо хората който най-много заслужават и искат да живеят умират,а тези който заслужават да умрат продължават да живеят.

Каква е поуката

pe6oskeiborda
05-08-2015, 15:10
че господ не съществува и само ти можеш да постигнеш това което искаш :) затова следвай мечтите си и не взимай наркотици

producenta
05-08-2015, 15:34
еееееее стига де невинни хора умират всеки ден а злодеят producenta не умира

Защо хората който най-много заслужават и искат да живеят умират,а тези който заслужават да умрат продължават да живеят.

Каква е поуката


добрите хора не умират а аз съм добър човек

дарих 2лв на българската коледа

това че успях да докажа колко си глупав не значи че заслужавам да умирам