PDA

View Full Version : Изпотяване



strwnd
05-08-2015, 18:08
Здравейте!
Надявам се да пиша в правилният раздел. Като цяло имам проблем с изпотяването, а именно, че е много и прекалено лесно. Бях гледал из интернет и явно има такава болест (ако изобщо се води като болест) - хиперхидроза. Пример да речем от днес. Излизам от вкъщи, отивам до спирката (на 50 м.) и съм стоял около 5 мин. (най-много 10) на слънце и докато се кача в автобуса вече се бях изпотил. В момента имам няколко кг. в повече, но това не е причината, понеже и преди съм бил така. Докато познавам хора, които могат да бягат и едва едва да се изпотят, на мен ми стига дори да вървя. Дезодоранти и рол они използвам и помагат до някъде.
И сега този сезон ще работя в хотел, където ще съм на крак цял ден, ще трябва естествено да съм облечен официално (риза и панталон) и въпроса ми е повече към мъжете. Ако облека потник под ризата това ще помогне ли по някакъв начин? Смисъл да не си личи толкова, ако се изпотя повече и т.н. ? С или без потник? Понеже наистина не е хубаво, когато си "във вода" целия. :/

anonymous908491
05-08-2015, 19:27
Потникът няма да ти помогне, по-добре нещо наелоново с дълъг ръкав под ризата

LG (life is good)
05-08-2015, 20:19
ако пушиш е възможно понеже с потта се освобождават и токсините

weheartiit
05-08-2015, 21:12
Аз имам същия проблем,но при мен е доста по неприятно защото съм момиче.
И аз ще почвам скоро работа и това ме притеснява.С потник няма да стане.Преди продаваха
едни неща,които се залепяха от вътрешната страна на блузата при подмишниците,бях си поръчвала,но
нещо стана и не ги ползвах,сега ако ги намеря мисля пак да поръчам,че иначе не знам какво ще се прави лятото ... :)

galen_plamen
05-09-2015, 09:15
това до някъде е нормално при различните хора,
но и може да е от някои заболявания