PDA

View Full Version : искам да си намеря приятелка



789789789
05-08-2015, 21:29
Здравейте,

Като цяло нямам никакъв опит с момичетата, винаги когато някое момиче ми допадне или ми хареса не знам как да подходя илида я заговоря...

в нета съм същия много рядко да си пиша с някоя, просто всичко изчерпва като "въпроси и отговори и закачки" през първите дни и след това Табу, нищо няма какво да си кажем :(

за мен, на 20г съм, уча задочно, спортувам, ходя на работа( нямам колеги на раб.място), имам доста хобита,.. единственото нещо което не го правя е да излизам навън по-дискотеки- Не,че не искам просто няма с кого или по-точно нямам много приятели... Последните години смених няколко училища и града и все с нови и нови хора и истинско приятелство не можах да завържа.. и от там като не излизам и няма как да общувам с някое момиче.. :(

някакви съвети.. искам да имам човек който да гушкам и с който да си споделям всичко.. да се разхождаме, да пътуваме.. :)

102
05-08-2015, 21:54
развивай се и заговаряй момичетата без цел секс

GoodEnough
05-09-2015, 18:37
Пич изглежда се притесняваш. Мислиш си, какво ли ще си помисли тя. Почвай да пишеш произволно на някои момичета и изобщо да не ти пука какво ще си помислят (да не са нещо повече от тебе). Мотивирай се, нищо не губиш. Ако някоя те отреже - майната и и това е. Пиши каквито глупости се сетиш (с мярка де) и знай, че така поне ще имат някакво мнение за теб, което е по - добре от без нищо. Не знам от кой град си, но за големите дискотеки не ти трябва компания (хубаво е, но не и задължително). В Съни Бийч, например, какво мислиш че става. Срещаш нови хора и това е.

789789789
05-09-2015, 21:24
Знам ли не съм такъв типаж да пиша на всякоя която ми падне всякакви глупости,... иначе съм Петрич.. г.д. нормален не голям град.., но като няма с кого да излизаш е тегаво...

fitstylexx
05-10-2015, 01:43
Авторе, в твоето положение съм кажи-речи. На 22 години съм и едва тази година за първи път имах приятелка, зарязах я след месец и нещо, защото лъжеше като циганка, беше мастия, и отгоре на всичко ми се подигра.

Но работата е там, че за едно нещо беше права: скучен човек съм. Не че нейния акъл не беше още лапешки, но аз за моята възраст имах друг акъл, и отделно, че бях скучен. Не поемах инициатива за много неща, целуване примерно. Срамно ми беше, а тя искаше да съм по-груб явно. Но и аз като теб нямаше какво да приказвам, много пъти я вбесявах така, защото мълчах, когато трябваше да приказвам, просто думи нямах.
А като си пишехме, съм седял с минути над клавиатурата искайки да напиша една дума, едно изречения, няма...

Като се разделих с бившата, започнах на разбория да добавям във фейсбук момичета, нещо много нетипично за мен, от 20-30 момичета, 3-4 приеха поканите. Но..повечето са такива, надути лапета, които и те искат внимание, и да не си им скучен, да си олигофренче, а щом не си, то и приятелките й ще ти се подиграват зад гърба ти.

Скоро се случих на свястно момиче, според приятели. Излязох два пъти с него, но с нищо не можах да повдигна интереса й, тя си личеше, че иска внимание и държание от моя страна, които нямаше да мога да и дам, защото съм скучен човек. Все пак, всеки ден като ме питат какво правя, отговора ми почти никога не е бил по-различен от седя или лежа.

qkataa_123
05-10-2015, 06:27
Вижда се че по писането ти се притесняваш

tochko
05-11-2015, 16:15
Макар и по-малък от теб, мисля че може да ти бъда полезен. Аз в близкото минало бях абсолютно същия и дота се спарвах с момичетата. Голямото предимство при теб е, че имаш хобита. Благодарение на някое такова се запознай с някоя група млади хора и почваш да си лафиш. Ако има момичета говориш с тях като с момчета и готово. Като помисля, ако не бяха момичетата в залата щях да съм си още същия бастун. Що се отнася до излизане навън, вярвам,че пак хобитата ще са ти полезни, защото в моя град членовете на повечето какви да е клубове редовно се събират заедно. Вярвам че ще се оправиш.

qkataa_123
05-11-2015, 16:17
Аз съм на 14 г. И не разбирам по тея неща

789789789
05-11-2015, 23:16
има едно момиче което направо като я видя и сърцето ми започва да бие като лудо, направо не мога да повярвам какво става....

yacopsae
05-12-2015, 07:27
Аз съм в същото, ако не и по-лошо, положение. Уча задочно в София, като ходя само за изпитите, не трябва да присъствам на лекции, така че съм си в нас. Работата ми също е без други хора около мен. Нямам приятели, защото след като завърших, всеки замина в други градове или държави. Тоест и аз като теб няма с кой да излизам, и (вероятно) да се запозная с момичета.
Имам доста интереси, но всичките са нърдски и ако има събирания или събития, то на тях има само момчета. А ако има момичета, те ще са с някой друг естествено. Не ходя на чалготеки защото не слушам такава "музика", нито пия. Пък и тия които ходят по чалготеки, не биха ми били цел.
Някой път чувам момичета по улицата да си говорят за неща които и мен ме интересуват, но никога не бих ги заговорил. Първо че ще умра от страх, аз даже не знам какво да кажа. И второ, ще е мега крийпи.
Но едва ли някоя би избрала мен някога ениуей. Нито съм здрав (батка), нито съм висок, нито имам татуси по ръцете и тн. Поне не съм дебел, даже съм слаб, но за сметка на това съм грозен lol :(

Абе съвет не мога да ти дам, но исках да знаеш че не си сам. Аз също като теб, имам за цел не секс, ми точно companionship. Но не е било писано. We are not lovable, we are not meant to be with someone, we will never be someone's first choice, we will never be good enough. Life sucks, feelings sucks, etc. Знаеш как е :D