PDA

View Full Version : честит ден на ''европа''



Страници : [1] 2

haritov
05-09-2015, 07:14
всички знаем какво е станало днес https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11062860_1026483584046531_2978767303856716139_n.jp g?oh=19995c125c8226166a9aa037790ce07f&oe=55DA74ED



ебавам ви деня на европа те знаеха как да влязат в ЕС


https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/1532075_10200412571836386_705592771_n.jpg?oh=6ed5d af145ef9740125231e9c7e6d16d&oe=55DDF889

DarkTemplar
05-09-2015, 08:30
Те и в България влязоха по същия начин.

Aeternal
05-09-2015, 09:15
#siegheil

haritov
05-09-2015, 09:49
Те и в България влязоха по същия начин.

глупак

да го духа политиката ние сме във война с тях нормално е да влязат така

не става дума за това кой какво е правил а да почетем тия 20 милиона които са измрели евреите в лагерите

и още и още жертви на тая втора световна война

anonymous908491
05-09-2015, 10:08
Сегашната Европа нямаше да я има без руснаците, не че някой от българските политици го осъзнава, то нали е по-добре да направят паметник за жертвите на комузима, които всъщност са били нацисти.

DarkTemplar
05-09-2015, 10:29
ние сме във война с тях нормално е да влязат така

не става дума за това кой какво е правил а да почетем тия 20 милиона които са измрели евреите в лагерите

и още и още жертви на тая втора световна война
Войната я обявяват ТЕ, без да ги заплашваме по никакъв начин, само броени дни след като сме излезли от съюза с Германия.

За 27-те млн. избити руснаци вината е изцяло на Сталин.

DarkTemplar
05-09-2015, 10:33
http://store.picbg.net/pubpic/A2/A3/3b35e1dfb7c5a2a3.jpg
Кръвта по ръцете не е случайна.

Дефендито сигурно патрулира покрай МОЧА.

haritov
05-09-2015, 11:01
Войната я обявяват ТЕ, без да ги заплашваме по никакъв начин, само броени дни след като сме излезли от съюза с Германия.

За 27-те млн. избити руснаци вината е изцяло на Сталин.

иди в Брест това е първата руска крепост нападната от германците още се носи мирис на мърша от труповете на избитите цивилни от немците

били са изгорени живи жени и деца и новородени само си представи как пищят докато горят и как им се цвърчи плътта
и след това си представи обгорените до неузнаваемост трупове целите покрити с червеи

това е лицето на войната


а ти продължаваш да си знаеш твоите става дума за 20 милиона души които почитаме на този ден

не мисли за Сталин и Хитлер мисли за тях за тези 20 милиона семейства за хората които са дали живота си и от двете страни

dreamwalker
05-09-2015, 11:49
не мисли за Сталин и Хитлер мисли за тях за тези 20 милиона семейства за хората които са дали живота си и от двете страни

Абсолютно.

defender
05-09-2015, 13:04
Дефендито сигурно патрулира покрай МОЧА.

така е, патрулирам, ако искаш ела да се пробваш да го спрейваш вандалски, таман ще си поиграем на гоненица с дуел с пръчки, ще сме като Георги Кадиев vs. Иво Инджев в спор в телевизионно предаване - па може и да ни пишат по вестниците.

anonymous908491
05-09-2015, 14:14
http://www.blitz.bg/news/article/335624 Това е уважение, не като нашите духачи, които пренаписват историята, защото дядовците им са били първите, които са се навели пред Хитлер и това им се е превърнало в навик.

Aeternal
05-09-2015, 14:38
Аз съм на страната на Германия във ВСВ. Като се почне да се изкарава едно голямо хвалене колко добри и силни били руснаците ми става много смешно.
Сбиват се две фашистки държави и СССР и Германия са тоталитарни и управлявани от лунатици. И двете държави са агресори. Щото всички знаят какво правиха германците, ама колко знаят какво правят руснаците?
Германия започва войната като на 1ви септември влиза в Полша, на 17-ти семптеври влиза СССР, разделят си я, сключват Договор за дружба и граници и армията на СССР без причина и провокация влиза във Финладния, заради което СССР е изключен от ОН. При което може да се види как "великата", "непобедима" и "славна" Червена армия става за смях и проявената тотална некомпетентност на СССР да води нападателна война е причината Хитлер да придобие кураж и да нападне СССР.
А къде седи България в това, България за разлика от другите сили на Оста влизаме във войната водени не от имперски амбиции, а от идеала за национално обединение. Идеал, за който много млади български войници са пролели кръвта си, влизаме във войната, защото сме единствената държава във европа, ако не и във света, която граничи сама със себе си.
И с победата на Червената армия ние завинаги губим Македония, завинаги губим покрайнините, завинаги губим Северна Добруджа и което е най-тежкото според мен, завинаги губим беломорска тракия и излаза на Бяло Море.

Затова, ако някой днес е българин, а не наведена продажническа подлога, няма да празнува.

haritov
05-09-2015, 15:24
Аз съм на страната на Германия във ВСВ. Като се почне да се изкарава едно голямо хвалене колко добри и силни били руснаците ми става много смешно.
Сбиват се две фашистки държави и СССР и Германия са тоталитарни и управлявани от лунатици. И двете държави са агресори. Щото всички знаят какво правиха германците, ама колко знаят какво правят руснаците?
Германия започва войната като на 1ви септември влиза в Полша, на 17-ти семптеври влиза СССР, разделят си я, сключват Договор за дружба и граници и армията на СССР без причина и провокация влиза във Финладния, заради което СССР е изключен от ОН. При което може да се види как "великата", "непобедима" и "славна" Червена армия става за смях и проявената тотална некомпетентност на СССР да води нападателна война е причината Хитлер да придобие кураж и да нападне СССР.
А къде седи България в това, България за разлика от другите сили на Оста влизаме във войната водени не от имперски амбиции, а от идеала за национално обединение. Идеал, за който много млади български войници са пролели кръвта си, влизаме във войната, защото сме единствената държава във европа, ако не и във света, която граничи сама със себе си.
И с победата на Червената армия ние завинаги губим Македония, завинаги губим покрайнините, завинаги губим Северна Добруджа и което е най-тежкото според мен, завинаги губим беломорска тракия и излаза на Бяло Море.

Затова, ако някой днес е българин, а не наведена продажническа подлога, няма да празнува.

я кажи с кой манифест влизаме във войната

просто за да подкрепиш думите си


ако бяхме до самия край с Германците дали нямаше да ни орежат с територия?

или трябваше да си избием евреите за общото благо?

не прав си трябваше да си пратим войските на източния фронт да умират

Aeternal
05-09-2015, 15:38
Пиши още глупости, да те еба.

haritov
05-09-2015, 15:39
Пиши още глупости, да те еба.

ела да ме ебеш всеки може да ми изкара мека пишка


тъпанар идиот аре да те видим това ли трябваше да направим

това ли искаш?

кажи да те видим

Aeternal
05-09-2015, 15:41
Падам си ксенофоб малко, не се съвкуплявам с различен етнос от Българския.

haritov
05-09-2015, 15:43
Падам си ксенофоб малко, не се съвкуплявам с различен етнос от Българския.


добре че не си пред мен че както ми е криво...

но както и да е натрих ти носа и този път продължавай да обиждаш

defender
05-09-2015, 15:44
Аз съм на страната на Германия във ВСВ.

Евреина с германците бил, руснаците колко евреи са избили на етнически фашистки принцип, май 0-ла.

Aeternal
05-09-2015, 15:45
добре че не си пред мен че както ми е криво...

Кво, ще ми направиш свирка ли?
Казах ти, че не проявявам интерес.

haritov
05-09-2015, 15:46
но както и да е натрих ти носа и този път продължавай да обиждаш

.

Aeternal
05-09-2015, 15:47
Евреина с германците бил, руснаците колко евреи са избили на етнически фашистки принцип, май 0-ла.

Да аз съм еврейн антисемитист. От турски произход, ако се вярва на папагала.
Ама сте се събрали тука все хубостници. :D

defender
05-09-2015, 15:47
да не би през ВСВ руснаците да са имали болно чувство на превъзходство над другите нации, ама с германците бил, с кое си на германците, с болното чувство ли.

Aeternal
05-09-2015, 15:50
добре че не си пред мен че както ми е криво...

но както и да е натрих ти носа и този път продължавай да обиждаш

Ама и си вярваш, което е най-смешното? Като сме почнали с нереалните въпроси -
Ако Германия беше победила в ВСВ щеше ли българия да е 2 пъти по-голяма по територия?
А по население?
Щяхме ли да сме в тясни икономически отношения с първата икономика в Европа, а бедните и прости руснаци?

haritov
05-09-2015, 15:51
да не би руснаците да са имали болно чувство на превъзходство над другите нации, ама с германците бил, с кое си на германците, с болното чувство ли.

имам 8 роднини заганли във войната от 9 братя остава само един

8 са дали живота си за тая страна и сега се появил някакъв който се изсира върху тях


лесно е да тъпчеш върху гроба на другия но един ден и ти ще имаш свой собствен не го забравяй

Aeternal
05-09-2015, 15:51
да не би през ВСВ руснаците да са имали болно чувство на превъзходство над другите нации, ама с германците бил, с кое си на германците, с болното чувство ли.

Руснаците ли нямат болно чувсто на превъзходство? :Д
Абе дефенди, защитавате я тая бананова държава със сетни сили, вижда се колко сте българи.

haritov
05-09-2015, 15:52
Ама и си вярваш, което е най-смешното? Като сме почнали с нереалните въпроси -
Ако Германия беше победила в ВСВ щеше ли българия да е 2 пъти по-голяма по територия?
А по население?
Щяхме ли да сме в тясни икономически отношения с първата икономика в Европа, а бедните и прости руснаци?

според теб кога Германия е можела да победи Русия?

defender
05-09-2015, 15:53
Ако Германия беше победила в ВСВ щеше ли българия да е 2 пъти по-голяма по територия?


виж, човека какво гледа, имперски териториални амбиции, а не човешки права (същата работа като в Украйна).
Ами ако нашите политици бяха с Русия, сега щяхме си печем краката на средиземно море.

haritov
05-09-2015, 15:54
Руснаците ли нямат болно чувсто на превъзходство? :Д
Абе дефенди, защитавате я тая бананова държава със сетни сили, вижда се колко сте българи.

аз защитавам тия дето са дали живота си общия брой на жертвите във войната 60 милиона

такива като тебе дето тъпчат чуждия гроб не са на почит

haritov
05-09-2015, 15:55
виж, човек какво гледа, имперски териториални амбиции, а не човешки права (същата работа като в Украйна).
Ами ако нашите политици бяха с Русия, сега щяхме и печем краката на средиземно море.

той сега е реалност дето германците печелят остави го да лети

Lilanda
05-09-2015, 15:57
Затова, ако някой днес е българин, а не наведена продажническа подлога, няма да празнува.

Напълно съм съгласна с поста ти, освен с цитираното и ще ти кажа защо - днес се празнува края на една война, което руснаците си го наричат победа. Това, че те го наричат така, не значи, че денят не си е за празнуване. По-добре ли щеше да е, ако войната беше продължила и до ден днешен? /примерно де/

Lilanda
05-09-2015, 15:58
Евреина с германците бил, руснаците колко евреи са избили на етнически фашистки принцип, май 0-ла.

А колко руснаци са избили, само защото не са искали да се бият?

Aeternal
05-09-2015, 15:59
според теб кога Германия е можела да победи Русия?

В единия случай имаме държава, водеща война на два фронта и 3 континента, в другия е държава, защитаваща родната си територия. С американска логистика.
Замисли се, при война само между двете, дали нямаше за по-малко от година германците да са във Владивосток.

haritov
05-09-2015, 15:59
Напълно съм съгласна с поста ти, освен с цитираното и ще ти кажа защо - днес се празнува края на една война, което руснаците си го наричат победа. Това, че те го наричат така, не значи, че денят не си е за празнуване. По-добре ли щеше да е, ако войната беше продължила и до ден днешен? /примерно де/

този празник преди всичко е спомен ,какво не бива да се повтаря и отдаване на почит към загиналите.
Явно желанието на "цивилизованите" западно европейци ,за още една подобна пагубна за човечеството война е прекалено силно.

Aeternal
05-09-2015, 16:00
виж, човека какво гледа, имперски териториални амбиции, а не човешки права (същата работа като в Украйна).
Ами ако нашите политици бяха с Русия, сега щяхме си печем краката на средиземно море.

Човешки права ли бе, лицемер? Що не идеш да се порадваш на човешките права в ГУЛАГ?

haritov
05-09-2015, 16:01
В единия случай имаме държава, водеща война на два фронта и 3 континента, в другия е държава, защитаваща родната си територия. С американска логистика.
Замисли се, при война само между двете, дали нямаше за по-малко от година германците да са във Владивосток.


историята показва че няма как да стане това

когато съюзниците атакуват при нормандия Русия вече е решила изхода на войната

defender
05-09-2015, 16:01
Хитлер хипнотизирал германците, Сталин хипнотизирал руснаците и са ги сблъскали във война, разликата е че руснаците в случая са се защитавали, а после какво се случва е друга тема.

haritov
05-09-2015, 16:02
Човешки права ли бе, лицемер? Що не идеш да се порадваш на човешките права в ГУЛАГ?

край аушвиц едно време е имало езеро сега знаеш ли защо няма?

Aeternal
05-09-2015, 16:02
Напълно съм съгласна с поста ти, освен с цитираното и ще ти кажа защо - днес се празнува края на една война, което руснаците си го наричат победа. Това, че те го наричат така, не значи, че денят не си е за празнуване. По-добре ли щеше да е, ако войната беше продължила и до ден днешен? /примерно де/

Факт е, но войната в европа приключва на 8ми. На 9-ти руснаците празнуват деня на победата, а ние сме загубила страна, така че каква победа?
Дори не ни признават статута на съвоюваща страна,

haritov
05-09-2015, 16:04
Факт е, но войната в европа приключва на 8ми. На 9-ти руснаците празнуват деня на победата, а ние сме загубила страна, така че каква победа?
Дори не ни признават статута на съвоюваща страна,

този празник преди всичко е спомен ,какво не бива да се повтаря и отдаване на почит към загиналите.
Явно желанието на "цивилизованите" западно европейци ,за още една подобна пагубна за човечеството война е прекалено силно.

Lilanda
05-09-2015, 16:05
Факт е, но войната в европа приключва на 8ми. На 9-ти руснаците празнуват деня на победата, а ние сме загубила страна, така че каква победа?
Дори не ни признават статута на съвоюваща страна,

Прав си.

Дефенди, какво са защитавали като те са обявили войната?

defender
05-09-2015, 16:05
, а ние сме загубила страна, така че каква победа?
Дори не ни признават статута на съвоюваща страна,

победа на човещината, ти например за 5 декара повече нива ще убиеш ли човек, който смяташ за по-нисш от тебе, същата работа.

не смесвай деня на победата над фашизма с това, което се е случило след това.

Aeternal
05-09-2015, 16:07
историята показва че няма как да стане това

когато съюзниците атакуват при нормандия Русия вече е решила изхода на войната

Факт е това, аз говорех за по-изолиран случай. Руската зима и некадърността на Хитлер, който е тръгнал на блицкриг да завладява дефакто половин Азия обричат Германия на неуспех.
Но теоретично, цялата германска армия, която е била разпиляна из Авропа и Африка и водена от един не толкова посредствен фюрер, няма да оставят на СССР какво да нарпавят. Говорим на теория, на практика знаем какво се получава.

haritov
05-09-2015, 16:08
Прав си.

Дефенди, какво са защитавали като те са обявили войната?

били сме съюзници с германците нормално е да ни обявят война

едва ли биха ни пратили картички за спомен

Aeternal
05-09-2015, 16:09
победа на човещината, ти например за 5 декара повече нива ще убиеш ли човек, който смяташ за по-нисш от тебе, същата работа.

не смесвай деня на победата над фашизма с това, което се е случило след това.
Не ми обяснявай глупости, щото фашизма и лагерите започват да същестуват в Русия още от 1919-та година.

Lilanda
05-09-2015, 16:10
били сме съюзници с германците нормално е да ни обявят война

едва ли биха ни пратили картички за спомен
"На 5 септември 1944 г. СССР прекъсва дипломатическите си отношения с България и й обявява война въпреки ясно изразения от София неутралитет 10 дни по-рано."

Сам го каза, 'били'.

haritov
05-09-2015, 16:10
Факт е това, аз говорех за по-изолиран случай. Руската зима и некадърността на Хитлер, който е тръгнал на блицкриг да завладява дефакто половин Азия обричат Германия на неуспех.
Но теоретично, цялата германска армия, която е била разпиляна из Авропа и Африка и водена от един не толкова посредствен фюрер, няма да оставят на СССР какво да нарпавят. Говорим на теория, на практика знаем какво се получава.


пич защо Хитлер е тръгнал на блицкриг знаеш ли?

haritov
05-09-2015, 16:11
"На 5 септември 1944 г. СССР прекъсва дипломатическите си отношения с България и й обявява война въпреки ясно изразения от София неутралитет 10 дни по-рано."

Сам го каза, 'били'.
неутралитед във войната не значи неутралитед в политиката двете са много различни неща

Aeternal
05-09-2015, 16:12
неутралитед във войната не значи неутралитед в политиката двете са много различни неща

Факта е, че те идват тук неканени, без причина и едиснтвено с цел да налагат влияние. Както дефенди каза, да ти земат нивата.

defender
05-09-2015, 16:13
Не ми обяснявай глупости, щото фашизма и лагерите започват да същестуват в Русия още от 1919-та година.

а деня на победата не променя ли нещата или лагерите остават

anonymous908491
05-09-2015, 16:15
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/575746-%D1%87%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82-%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D0%BD%D0%B0-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B0?p=11290967#po st11290967


хахахах. Хасан предпочита да се задява с българи, защото роднините му са в Турция

Lilanda
05-09-2015, 16:16
а деня на победата не променя ли нещата
:lol:

Какво променя Денят на победата? Според теб Русия щяха ли да са това, което са днес, ако Хитлер не беше направил глупостта да тръгне да я завзема? Или викаш те сами са си победили, други фактори е нямало?

haritov
05-09-2015, 16:16
Факта е, че те идват тук неканени, без причина и едиснтвено с цел да налагат влияние. Както дефенди каза, да ти земат нивата.

я ми кажи сега

защо Хитлер е тръгнал на блицкриг знаеш ли


я кажи с кой манифест влизаме във войната

просто за да подкрепиш думите си


ако бяхме до самия край с Германците дали нямаше да ни орежат с територия?

или трябваше да си избием евреите за общото благо?

не прав си трябваше да си пратим войските на източния фронт да умират


моля отговори зададох ти тия въпроси в тая тема а ти ги подмина

край аушвиц едно време е имало езеро сега знаеш ли защо няма?

относно руската зима руските танкове са вървели много добре за разлика от немските

haritov
05-09-2015, 16:17
:lol:

Какво променя Денят на победата? Според теб Русия щяха ли да са това, което са днес, ако Хитлер не беше направил глупостта да тръгне да я завзема? Или викаш те сами са си победили, други фактори е нямало?

изброй ми факторите


иначе 27милиона души за една страна не са малко

defender
05-09-2015, 16:18
Факта е, че те идват тук неканени, без причина и едиснтвено с цел да налагат влияние. Както дефенди каза, да ти земат нивата.

идват с цел да изгонят фашизма и фашисткия манталитет по-далече от границите си

ако раздразниш едно гнездо с оси, ще те ужилят, за да те изгонят по-далеч, сори, природа.

anonymous908491
05-09-2015, 16:22
Според теб Русия щяха ли да са това, което са днес, ако Хитлер не беше направил глупостта да тръгне да я завзема? Или викаш те сами са си победили, други фактори е нямало?

Кажи ми първо, какво щеше да е Европа, ако не беше тръгнал срещу Русия и Русия нямаше причина да го смаже.
Руснаците си пазят държавата, спокойно можеха да го изгонят от границите си и да оставят другите страни да се оправят сами.


http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/575746-%D1%87%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82-%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D0%BD%D0%B0-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B0/page2?p=11291005#post11291005

Путко залупена, руснаците идват неканени, защото преди това шибаните политици канят Хитлер в България. През нашата територия минават самолетите, които отиват към Русия.

Lilanda
05-09-2015, 16:22
изброй ми факторите


иначе 27милиона души за една страна не са малко

Главните фактори имат 2 имена - Чърчил и Рузвелт. + гореспоменатия

Не отричам, че не са малко, но колко от тея 27 милиона са убити ИМЕННО ОТ РУСНАЦИ според теб?

Дефенди пак не е разбрал правилно написаното съвсем ясно в учебника по история и си знае неговото. Е браво.

anonymous908491
05-09-2015, 16:26
Не отричам, че не са малко, но колко от тея 27 милиона са убити ИМЕННО ОТ РУСНАЦИ според теб?


Лиле, мълчи си по-добре, няма смисъл да пишеш неща, от които грам понятие си нямаш, изглеждаш глупаво отстрани.

Aeternal
05-09-2015, 16:28
Не са вървели танковете, щото Хитлер планира да завземе цялата европейска част на СССР до волга за едно лято. Което ти отговаря на първия въпрос.

Дали щяха да ни отрежат територии - вероятно. Но няма причина да участваме до края на войната, при положение, че е ясен изхода ѝ.

За еврейте е бахти тъпия въпрос, все едно да ме питаш трябваше ли българите участвали в Септемврийските бунтове да бъдат избити в СССР, пак за общото благо.

Не знам дали си наясно, но Борис III e на корицата на списание Тайм, точно защото отказва да прати български войски на източния фронт, въпреки настояването на Хитлер. Което не може да се каже за комунистическите подлоги, които пращат неопитните млади и здрави български момчета да се бият и умират за нищо, понеже така и не ни признават статута на съвоюваща страна. Пак сме подложение на репарации и те са се били и умирали за нищо.

Аушвиц, и двете идиеологии са фашистки и убиват за нищо, но като искаш да мерим канари от кости, вземи сравни колко умират в немските лагери и колко в съветските.
И пак ела да ми говориш за Аушвиц.

Lilanda
05-09-2015, 16:28
Лиле, мълчи си по-добре, няма смисъл да пишеш неща, от които грам понятие си нямаш, изглеждаш глупаво отстрани.

Така ли? Кое по-точно е глупост според теб от цитираното? Или ти си мислиш, че това, че Сталин е заповядал всеки, който направи крачка назад, да бъде убиван, е художествена измислица?

anonymous908491
05-09-2015, 16:30
И аз на негово място щях да заповядам същото, отстъпващите са предатели, не заслужават да живеят.

Aeternal
05-09-2015, 16:31
идват с цел да изгонят фашизма и фашисткия манталитет по-далече от границите си

ако раздразниш едно гнездо с оси, ще те ужилят, за да те изгонят по-далеч, сори, природа.

Абе ефенди, не ползвай думи, които не разбираш бе. Излагаш се. "фашисткия манталитет"
Ще почна и аз като харитов, я обясни ми как, изключвайки цялата расова-класова идеология, СССР не е фашистка държава?
Какви са характеристиките на фашистката държава?

Corb1225
05-09-2015, 16:31
А къде седи България в това, България за разлика от другите сили на Оста влизаме във войната водени не от имперски амбиции, а от идеала за национално обединение. Идеал, за който много млади български войници са пролели кръвта си, влизаме във войната, защото сме единствената държава във европа, ако не и във света, която граничи сама със себе си.
И с победата на Червената армия ние завинаги губим Македония, завинаги губим покрайнините, завинаги губим Северна Добруджа и което е най-тежкото според мен, завинаги губим беломорска тракия и излаза на Бяло Море.
Тези земи сме ги изгубили завинаги още с Ньойския договор, където м/у другото Русия не участва. Единственият начин да си ги върнем е бил с война, която ние губим, така че какви претенции? Дори си връщаме Южна Добруджа, а Северна отдавна не е била обект на обсъждане.
М/у другото аз и до днес съм убеден, че несправедливото разпределение на териториите през ПСВ, има основна роля за ВСВ. Хитлер е използвал за претекст именно националното обединение на Германия, но целите му са били далеч по-мащабни.

Aeternal
05-09-2015, 16:32
Така ли? Кое по-точно е глупост според теб от цитираното? Или ти си мислиш, че това, че Сталин е заповядал всеки, който направи крачка назад, да бъде убиван, е художествена измислица?

Кво се занимаваш с имбецила, такава е карикатура. Голям подръжник на БСП и се прехласва по мутрите. И той не се осъзнава колко е смешен и клиширан отстрани.

haritov
05-09-2015, 16:33
Не са вървели танковете, щото Хитлер планира да завземе цялата европейска част на СССР до волга за едно лято. Което ти отговаря на първия въпрос.

Дали щяха да ни отрежат територии - вероятно. Но няма причина да участваме до края на войната, при положение, че е ясен изхода ѝ.

За еврейте е бахти тъпия въпрос, все едно да ме питаш трябваше ли българите участвали в Септемврийските бунтове да бъдат избити в СССР, пак за общото благо.

Не знам дали си наясно, но Борис III e на корицата на списание Тайм, точно защото отказва да прати български войски на източния фронт, въпреки настояването на Хитлер. Което не може да се каже за комунистическите подлоги, които пращат неопитните млади и здрави български момчета да се бият и умират за нищо, понеже така и не ни признават статута на съвоюваща страна. Пак сме подложение на репарации и те са се били и умирали за нищо.

Аушвиц, и двете идиеологии са фашистки и убиват за нищо, но като искаш да мерим канари от кости, вземи сравни колко умират в немските лагери и колко в съветските.
И пак ела да ми говориш за Аушвиц.
по история получаваш слаб две питам те едно ти отговаряш нещо дето няма общо с въпроса


ако имахме изгода от германците дали нямаше да влезем по-рано във войната и да се бием с тях рамо до рамо?

Aeternal
05-09-2015, 16:33
Тези земи сме ги изгубили завинаги още с Ньойския договор, където м/у другото Русия не участва. Единственият начин да си ги върнем е бил с война, която ние губим, така че какви претенции? Дори си връщаме Южна Добруджа, а Северна отдавна не е била обект на обсъждане.
М/у другото аз и до днес съм убеден, че несправедливото разпределение на териториите през ПСВ, има основна роля за ВСВ. Хитлер е използвал за претекст именно националното обединение на Германия, но целите му са били далеч по-мащабни.

Факт е, бомбата на ВСВ се залага още с несправедливото разпределение на парижкия договр.

Aeternal
05-09-2015, 16:34
по история получаваш слаб две питам те едно ти отговаряш нещо дето няма общо с въпроса


ако имахме изгода от германците дали нямаше да влезем по-рано във войната и да се бием с тях рамо до рамо?
Е са аз те насрах, кое не е така?

Lilanda
05-09-2015, 16:35
Кво се занимаваш с имбецила, такава е карикатура. Голям подръжник на БСП и се прехласва по мутрите. И той не се осъзнава колко е смешен и клиширан отстрани.

:lol:

Lilanda
05-09-2015, 16:36
И аз на негово място щях да заповядам същото, отстъпващите са предатели, не заслужават да живеят.

Последно глупост ли е или и ти на негово място щеше да заповядаш същото?

Не те бива да говориш по сериозни теми, противоречиш си.

Corb1225
05-09-2015, 16:39
Кво се занимаваш с имбецила, такава е карикатура. Голям подръжник на БСП и се прехласва по мутрите. И той не се осъзнава колко е смешен и клиширан отстрани.
Братле, добре, че са тия долните раздели, където хората наистина го оценяват, както трябва, че започнах да губя надежда. Писна ми да се разправям с неговите "поддръжници" по другите раздели ;Д. Има някаква надежда все пак.

haritov
05-09-2015, 16:39
Е са аз те насрах, кое не е така?


не са вървели танковете поради ниските температури и терена

100% щяха да ни одрежат гърците са имали искания

Борис трети договаря войските ни да бъдат окупатори в македония и беломорска тракия за да освободи немските войски които да идат на фронта

ако не се бяха били нашите момчета щяха да ни одрежат територии


и къде е общото това което ми отговори с езерото в аушвиц?

anonymous908491
05-09-2015, 16:40
Последно глупост ли е или и ти на негово място щеше да заповядаш същото?


На теб ако ти влязат в къщата и поискат да те изнасилят, ще го сметнеш за нормално и няма да тръгнеш да се пазиш.
Да беше прочела първо, че тази заповед е издадено по времето, когато са се водили битки на Руска територия.

haritov
05-09-2015, 16:40
Последно глупост ли е или и ти на негово място щеше да заповядаш същото?

Не те бива да говориш по сериозни теми, противоречиш си.

дезартирането по време на война е страшен пример което не води до нищо хубаво и може да се окаже причина да я загубиш


ако пък я загубиш германците ще избият много повече

Ivaaaaa
05-09-2015, 16:40
одрежат :/

лин, не се напрягай, тук са като мини общество :д

anonymous908491
05-09-2015, 16:43
лин, не се напрягай, тук са като мини общество :д

Тя ако се напрегне още малко, ще спука някой капиляр в мозъка, ако съдя от десегашните и коментраи по темата.

Corb1225
05-09-2015, 16:43
Ива, теб кой те пита? Ходи да си говориш мръсотии с чичката в Горния Свят ^ ;Д.

haritov
05-09-2015, 16:45
не мога да повярвам че има хора които подкрепят фашистка Германия след всичко което се е случило

Aeternal
05-09-2015, 16:47
Да, не са вървели през зимата, щото идиота Хитлер е мислел да приключи войната до есента. Вземи да прочетеш за Операция Барбароса.
Да, Борис праща нашите войски, но не праща войници на източния фронт. Пък и не върви германци да окупират македония и другите наши земи, щото са си наши. Кофтито е, че нашата армия действа като окупаторка в Сърбия и Гърция обаче.

Общото е, че ми говориш за лагери, които нито са конструктивна тема, нито хубава, а контра-аргумента е, че в съветсктие лагери измират много повече хора. Което не прави фашистките добри, а че темата за лагерите е излишна, понеже и в двете държави е имало лагери.

Факт е, че не ни режат територии, щото Сталин се застъпва, като голям приятел на България, можеше да го направи и без да умират българи за това.

anonymous908491
05-09-2015, 16:49
не мога да повярвам че има хора които подкрепят фашистка Германия след всичко което се е случило

Ако някой пребие руснак, те с радост ще го поканят да наебе майка им, сестра им, дори самите тях, защото на това ги учат.

Aeternal
05-09-2015, 16:50
не мога да повярвам че има хора които подкрепят фашистка Германия след всичко което се е случило

И аз не мога да повярвам, че има българи, които подкрепят СССР след всичко, което се е случило.
Единия вид фашизъм победи другия. Голяма победа за човечеството.

haritov
05-09-2015, 16:51
Да, не са вървели през зимата, щото идиота Хитлер е мислел да приключи войната до есента. Вземи да прочетеш за Операция Барбароса.
Да, Борис праща нашите войски, но не праща войници на източния фронт. Пък и не върви германци да окупират македония и другите наши земи, щото са си наши. Кофтито е, че нашата армия действа като окупаторка в Сърбия и Гърция обаче.

Общото е, че ми говориш за лагери, които нито са конструктивна тема, нито хубава, а контра-аргумента е, че в съветсктие лагери измират много повече хора. Което не прави фашистките добри, а че темата за лагерите е излишна, понеже и в двете държави е имало лагери.

Факт е, че не ни режат територии, щото Сталин се застъпва, като голям приятел на България, можеше да го направи и без да умират българи за това.
мерси че повтори това което казах

трябваше да го кажеш преди мен

иначе Хитлер е знаел че ако не превземе Русия до есента танковете няма да вървят поради липса на гориво


и пич аз те питам що няма езеро вече ти ми сравняваш руските лагери

та що няма езеро?

а Сталин дали щеше да се застъпи ако нямаше за какво да се хване


само си представи как скача и казва българите са пичове няма ги барате

haritov
05-09-2015, 16:51
И аз не мога да повярвам, че има българи, които подкрепят СССР след всичко, което се е случило.

тебе те е яд че руснаците ви го начукаха ли?

Corb1225
05-09-2015, 16:54
не мога да повярвам че има хора които подкрепят фашистка Германия след всичко което се е случило
От прагматична гледна точка фашистка Германия е била наш съюзник и е щяла да ни съдейства да си върнем земите. Така че е нормално да има такива хора.

Aeternal
05-09-2015, 16:55
тебе те е яд че руснаците ви го начукаха ли?

На нас го начуката, ама не е лесно да го осъзнаеш, като си подлога.

Все едно някой турчин да ти каже, яд ли те е, че 500 години ви чукахме.

Aeternal
05-09-2015, 16:57
мерси че повтори това което казах

трябваше да го кажеш преди мен

иначе Хитлер е знаел че ако не превземе Русия до есента танковете няма да вървят поради липса на гориво


и пич аз те питам що няма езеро вече ти ми сравняваш руските лагери

та що няма езеро?

а Сталин дали щеше да се застъпи ако нямаше за какво да се хване


само си представи как скача и казва българите са пичове няма ги барате

Кое си казал преди мен?
"Не са вървели танковете, щото Хитлер планира да завземе цялата европейска част на СССР до волга за едно лято. Което ти отговаря на първия въпрос. "
Вземи пак прочети от миналата страница. Какво си се захванал с това езеро, що от 10 до 20 милиона човека загиват в ГУЛАГ?

haritov
05-09-2015, 16:59
Кое си казал преди мен?
"Не са вървели танковете, щото Хитлер планира да завземе цялата европейска част на СССР до волга за едно лято. Което ти отговаря на първия въпрос. "
Вземи пак прочети от миналата страница. Какво си се захванал с това езеро, що от 10 до 20 милиона човека загиват в ГУЛАГ?


пич твоята тъпота няма граници

Lilanda
05-09-2015, 16:59
Да беше прочела първо, че тази заповед е издадено по времето, когато са се водили битки на Руска територия.

Някъде да съм казала, че е обратното?

Казах, че се говори за някакви си 27 милиона жертви от руска страна, но никой не споменава, че от тея 27 милиона жертви, едно 10% са жертви на Сталин. Да не говорим, че по време на т.нар. "Голям терор" са убити 700к отново по заповед на Сталин. Много хора и до днес го считат за по-жесток от Хитлер. Много руснаци /а и не само/ се опитват да разкрият тайни, пазени 70 години, безуспешно, защото биват наричани 'фашисти'. В страни като Канада и САЩ подобни хора биват репресирани. Което само по себе си е достатъчно доказателство, че Сталиновият режим също не е бил толкова добър, колкото милионите руснаци /а и не само/ го представят днес. Защото ако беше, тези тайни отдавна нямаше да са тайни.

Aeternal
05-09-2015, 17:00
пич твоята тъпота няма граници

Само забележи кой го казва. Свършиха ли ти аргументите?

anonymous908491
05-09-2015, 17:02
Някъде да съм казала, че е обратното?

Казах, че се говори за някакви си 27 милиона жертви от руска страна, но никой не споменава, че от тея 27 милиона жертви, едно 10% са жертви на Сталин. Да не говорим, че по време на т.нар. "Голям терор" са убити 700к отново по заповед на Сталин. Много хора и до днес го считат за по-жесток от Хитлер. Много руснаци /а и не само/ се опитват да разкрият тайни, пазени 70 години, безуспешно, защото биват наричани 'фашисти'. В страни като Канада и САЩ подобни хора биват репресирани. Което само по себе си е достатъчно доказателство, че Сталиновият режим също не е бил толкова добър, колкото милионите руснаци /а и не само/ го представят днес. Защото ако беше, тези тайни отдавна нямаше да са тайни.

В момента не коментираме, какво е правил Сталин след войната, това са си проблеми на руснаците, ти би трябвало да си по-наясно.
Сталин е отречен още преди 50 години, но без неговите решения в подобна тежка ситуация, не е сигурно как щеше да се развие всичко.

Lilanda
05-09-2015, 17:05
В момента не коментираме, какво е правил Сталин след войната, това са си проблеми на руснаците, ти би трябвало да си по-наясно.
Сталин е отречен още преди 50 години, но без неговите решения в подобна тежка ситуация, не е сигурно как щеше да се развие всичко.
А нали знаеш, че войната продължава и след някои от решенията на Сталин, макар и за Европа да е обявен край?

А запалването на Берлин и то ли е било 'решение в подобна тежка ситуация, без което не е сигурно как щеше да се развие всичко'?

Corb1225
05-09-2015, 17:07
Германците трябва да са благодарни, че великите сили все пак са запазили разсъдък, защото днес германска нация можеше изобщо да не съществува. И никой нямаше да се сърди за изтреблението им с оглед на апокалипсиса, който предизвиква Хитлер.

Aeternal
05-09-2015, 17:11
Да, но това е лошото на тоталитаризма. Това е система, при която цялата власт се събира в една партия, а тя се индефицира със своя лидер. Това е като света да реши, че Русия не трябва да я има щото Сталин е убил милиони хора.

anonymous908491
05-09-2015, 17:14
А нали знаеш, че войната продължава и след някои от решенията на Сталин, макар и за Европа да е обявен край?
А запалването на Берлин и то ли е било 'решение в подобна тежка ситуация, без което не е сигурно как щеше да се развие всичко'?

А да ти кажа ли кога американците пускат атомните бомби над Япония, колко след краят на войната ?
Руснаците са си в правото да унищожат цяла Германия, тия пак трябва да се радват, че не са я разградили на парчета, защото е имало наистна много за вземане, същото това, с което е известна Германия сега е било ползвано от нацистите и не е било унищожено от Русия.

Corb1225
05-09-2015, 17:14
Да, но това е лошото на тоталитаризма. Това е система, при която цялата власт се събира в една партия, а тя се индефицира със своя лидер. Това е като света да реши, че Русия не трябва да я има щото Сталин е убил милиони хора.
Сталин е убил милиони руснаци и тук ще се съглася с папагала, че това си е проблем на руснаците.

Lilanda
05-09-2015, 17:16
А да ти кажа ли кога американците пускат атомните бомби над Япония, колко след краят на войната ?
Руснаците са си в правото да унищожат цяла Германия, тия пак трябва да се радват, че не са я разградили на парчета, защото е имало наистна много за вземане, същото това, с което е известна Германия сега е било ползвано от нацистите и не е било унищожено от Русия.

Защо повтаряш чужди думи не мога да разбера.

Аз няма да повтарям отговора на Aeternal, прочети си го сам.

Lilanda
05-09-2015, 17:16
Сталин е убил милиони руснаци и тук ще се съглася с папагала, че това си е проблем на руснаците.

А какво тогава го прави по-малко лош от Хитлер?

Да не говорим, че не е убивал само руснаци.

Има теория, че велики българи като Георги Димитров също са били убити от Сталин, защото след запалването на Райхстага /и обвиняването на въпросните българи, а и по-късното оневиняване/ са били изпратени в Русия и след това от тях няма и следа.

anonymous908491
05-09-2015, 17:16
Защо повтаряш чужди думи не мога да разбера.

Аз няма да повтарям отговора на Aeternal, прочети си го сам.

Не смятам да го чета, постовете на Хасан/Шаро ги виждам, когато някой го цитира.



А какво тогава го прави по-малко лош от Хитлер?

Не заслужаваш въобще да си губя времето с теб.


Има теория, че велики българи като Георги Димитров също са били убити от Сталин, защото след запалването на Райхстага /и обвиняването на въпросните българи, а и по-късното оневиняване/ са били изпратени в Русия и след това от тях няма и следа.

Мавзолей има, той беше вътре, това трудно би се възприело като 'без следа'

Aeternal
05-09-2015, 17:18
40-годишния чекиджия го е страх все още.

haritov
05-09-2015, 17:23
Само забележи кой го казва. Свършиха ли ти аргументите?

кви аргументи ти бръщолевиш тотални глупости


но нека ти кажа какво е станало

СССР избавя света от злото наречено фашизъм (така казват американците)

фашизма,култа към Хитлер са строго забранени в цял свят и никой няма право разпространява идеите им

знам че ти се иска немците да бяха спечелили но те загубиха и каквото и да говориш те загубиха

всичко което казваш какво би могло да стане и какво е можело да бъде са само твои твърдения които не са доказани по никакъв начин

историята е една и ти не можеш да я промениш каквото и да говориш Русия спечели


и дано осъзнаеш че човешкия живот е безценен и че тази война не бива да се повтаря и за това на 9ти май трябва да помним какво се случило


иначе какво правят нашите приятели американци бомбандират софия избиват сума народ и сега им вдигаме паметник

после пускат бомба над Хирошима и Нагазаки за да видят какво прави в реални условия

човешката глупост няма граници и ти го доказваш

anonymous908491
05-09-2015, 17:25
СССР избавя света от злото наречено фашизъм (така казват американците)


Всъщност в американските учлища учат децата, че щатите са победили Хитлер, а СССР имала няква нищожна роля.

Lilanda
05-09-2015, 17:28
Всъщност в американските учлища учат децата, че щатите са победили Хитлер, а СССР имала няква нищожна роля.

Едно вярно нещо да кажеш днес, браво. Поздравления.

haritov
05-09-2015, 17:29
Всъщност в американските учлища учат децата, че щатите са победили Хитлер, а СССР имала няква нищожна роля.

медиите в тези времена са говорели друго

anonymous908491
05-09-2015, 17:31
медиите в тези времена са говорели друго

Медиите тогава тепърва са изучавали Гьобелс, то се иска време, за да стигнеш до такава масова манипулация на населението си.

Corb1225
05-09-2015, 17:31
А какво тогава го прави по-малко лош от Хитлер?
Не го прави. И не виждам някой да твърди противното.

Jivota_e_Tegava_Partiq
05-09-2015, 17:32
Nqkoi hora mnogo zdravo burkat komunisti i rusnaci. Ima ruski komunisti no ne vsi4ki sa rusnaci. Tova koeto komunistite sa napravili na sveta i produljavat da go pravqt Hitler dori ne si e mechtal za nego. To qsno che ste tupi v toq forum (nqkoi hora) ama tolkova tupi da ste ne moje da bude. Ostavete che podkrepqte nai-tupiq rejim v sveta ami ste i rodootstupnici. 90% ot problemite ni v momenta sa porodeni ot tova che ima idiotcheta kato vas i e imalo idiotcheta kato vas predi 70 godini.

Aeternal
05-09-2015, 17:33
Не ме ебе за немците, не е лесно да си идеологически обременен.
Ние днес празнуваме загубата си. Ти това не можеш да осъзнаеш. Толкова си наведен на изток, че не можеш да проумееш как на нас ни го слагат.
Знаеш ли какво казва Чърчил за смъртта на Хитлер?
"Заклахме грешната свиня"
знаеш ли, че е имал план за водене на война срещу СССР, защото е осъзнавал, че е същата заплаха каквато е и национал-социализма?
Същия въпрос, какъвто зададох и на дефенди -
Изключваме идеологията, какви са разликите между руския фашизъм и германския фашизъм?

Какви са характеристиките на фашистката държава?

haritov
05-09-2015, 17:36
Не ме ебе за немците, не е лесно да си идеологически обременен.
Ние днес празнуваме загубата си. Ти това не можеш да осъзнаеш. Толкова си наведен на изток, че не можеш да проумееш как на нас ни го слагат.
Знаеш ли какво казва Чърчил за смъртта на Хитлер?
"Заклахме грешната свиня"
знаеш ли, че е имал план за водене на война срещу СССР, защото е осъзнавал, че е същата заплаха каквато е и национал-социализма?
Същия въпрос, какъвто зададох и на дефенди -
Изключваме идеологията, какви са разликите между руския фашизъм и германския фашизъм?

Какви са характеристиките на фашистката държава?

до колкото виждам след ВСВ сме живяли в мир


за това можеш да си завреш идеите в задника и да млъкнеш

Aeternal
05-09-2015, 17:38
до колкото виждам след ВСВ сме живяли в мир


за това можеш да си завреш идеите в задника и да млъкнеш

Колко трудово-изтребителни лагера се отварят в България след ВСВ?
Вземи си изкарай главата от задника.

haritov
05-09-2015, 17:39
Колко трудово-изтребителни лагера се отварят в България след ВСВ?
Вземи си изкарай главата от задника.
идиотче малко говорихме за ВСВ не за това след нея
https://www.youtube.com/watch?v=-2eoSJK7QEA

заповядай порадвай се

golemiq_korab_minava
05-09-2015, 17:40
Честит празник.

Знаете ли защо не нападаме Русия през всв? Защото няма как да ни накара никой да нападнем братски народ, който ни е освободил! И до ден днешен да се включим във война с Русия е МИТ. Никой русофоб няма да успее да обеди българите в обратното. :Д През ВСВ Америка ни бомбандира София, но Русия не ! И кой беше онзи педераст във Великобритания и Сащ дето ни е мразил като народ и ако не беше Русия, сега щяха да сме едно Косово.

Aeternal
05-09-2015, 17:41
идиотче малко говорихме за ВСВ не за това след нея



до колкото виждам след ВСВ сме живяли в мир




Повече трябва ли да казвам нещо?
Да не пиеш хапчета, нещо друго?
Щото ще се почувствам гадно, ако споря с умствено изостанал.

haritov
05-09-2015, 17:42
Повече трябва ли да казвам нещо?

не се прави на неразбрал

трябва ли да казвам какво си казал ?

но иначе щом искаш ще ти кажа за лагерите

съжалявам че и сега ги няма доста хора трябва да са там

anonymous908491
05-09-2015, 17:43
И кой беше онзи педераст във Великобритания и Сащ дето ни е мразил като народ и ако не беше Русия, сега щяха да сме едно Косово.

Хабиш се, Хасан след малко ще ти напише, че е било добре, че Чърчил е заповядал бомбардировките, защото е имало руски землянки под жилищните сгради.

Aeternal
05-09-2015, 17:44
Сериозно, адекватен ли си?

haritov
05-09-2015, 17:45
Сериозно, адекватен ли си?

сори пич закопахме те

Aeternal
05-09-2015, 17:46
до колкото виждам след ВСВ сме живяли в мир

идиотче малко говорихме за ВСВ не за това след нея


хахаха. Нямаш какво да кажеш, нали?
Само това измисли. хахаха

сори пич закопахме те

haritov
05-09-2015, 17:48
хахаха. Нямаш какво да кажеш, нали?
Само това измисли. хахаха

аз казах ама си решил да не го впишеш

иначе гледаш ли парада?

Aeternal
05-09-2015, 17:56
Кво, всеки който не мисли, че Русия и СССР са най-великото нещо на света трябва да отиде в лагер?
Ае пак ела да ми говориш за фашизъм.

haritov
05-09-2015, 18:15
Кво, всеки който не мисли, че Русия и СССР са най-великото нещо на света трябва да отиде в лагер?
Ае пак ела да ми говориш за фашизъм.

:D тоя па и тоя


пич това ти го казваш не аз :D


поздрав https://www.youtube.com/watch?v=1gxs6AyD1rI

Aeternal
05-09-2015, 18:25
На ти и на теб един поздрав: https://www.youtube.com/watch?v=yz9XoCmx1IA

Истинския български химн, в последствие сменен с

Дружно, братя българи!

С нас Москва е в мир и в бой!

Партия велика води

нашия победен строй!

haritov
05-09-2015, 18:29
На ти и на теб един поздрав: https://www.youtube.com/watch?v=yz9XoCmx1IA

Истинския български химн, в последствие сменен с

Дружно, братя българи!

С нас Москва е в мир и в бой!

Партия велика води

нашия победен строй!


това вече от отчаяние ли го направи?


за разлика от теб не отричам историята и не се срамувам от нея

и не виждам нищо срамно

все едно след 70г да се срамуваме че слушаме тая ода на оная радост

Aeternal
05-09-2015, 18:32
това вече от отчаяние ли го направи?


за разлика от теб не отричам историята и не се срамувам от нея

и не виждам нищо срамно

все едно след 70г да се срамуваме че слушаме тая ода на оная радост

Що ли не се учудвам, че не виждаш нищо срамно?
Ми дай да го върнем сега, само че вместо Москва да сложим Вашингон примерно, или Лондон?
Нищо срамно, нали?

haritov
05-09-2015, 18:34
Що ли не се учудвам, че не виждаш нищо срамно?
Ми дай да го върнем сега, само че вместо Москва да сложим Вашингон примерно, или Лондон?
Нищо срамно, нали?

в днешно време пренаписваме учебника по история нали знаеш какво пишат за Левски например

това обаче вече е срамно

ама нали трябва да има толерантност така ни учат лондон вашингтон например

Aeternal
05-09-2015, 18:39
Пишат щото са продажници всичките. Никой няма национална гордост. Няма уважене към нищо, само към парите.
Ти знаеш ли какво е химн, бе? Това е символ на държавата, заедно с герба. Текста на химна го има в конституцията, най-вишия закон в една държава. Ти осъзнаваш ли, колко ниско е това, което са направили комунистите?
Ние сме държава на 1300 години, да не сме някоя измекярска република от тея до СССР?
Колко българи са дали живота си за свобода и независимост, за да истипосат чужда държава в химна?

haritov
05-09-2015, 18:41
Пишат щото са продажници всичките. Никой няма национална гордост. Няма уважене към нищо, само към парите.
Ти знаеш ли какво е химн, бе? Това е символ на държавата, заедно с герба. Текста на химна го има в конституцията, най-вишия закон в една държава. Ти осъзнаваш ли, колко ниско е това, което са направили комунистите?
Ние сме държава на 1300 години, да не сме някоя измекярска република от тея до СССР?
Колко българи са дали живота си за свобода и независимост, за да истипосат чужда държава в химна?

е пенис сплескан ти прочете ли какво ти писах ?
за разлика от теб не отричам историята и не се срамувам от нея

та еба в мрънкалото цял ден можеш да мрънкаш мрънкай си

Aeternal
05-09-2015, 18:42
е пенис сплескан ти прочете ли какво ти писах ?

Лондон ли ни е учил на толерантност,а? Лондон? Цяло поколение продажници. Бахти безхарактерните.

haritov
05-09-2015, 18:47
Лондон ли ни е учил на толерантност,а? Лондон? Цяло поколение продажници. Бахти безхарактерните.

мрън мрън

Aeternal
05-09-2015, 18:49
Ми недей мрънка тогава, че имало паметник на пилотите на САЩ в София.
Мен ме дразни.
Ти нали си толерантен, теб не би трябвало.

haritov
05-09-2015, 18:57
Ми недей мрънка тогава, че имало паметник на пилотите на САЩ в София.
Мен ме дразни.
Ти нали си толерантен, теб не би трябвало.


кой ти каза че съм толерантен точно ти би трябвало да си такъв

та бъди толерантен към мен

defender
05-09-2015, 21:56
...


...

Какво ли означава, когато хубави жени се разфилософстват твърде много? Мисля, че ни дават тайнствен знак.

Lilanda
05-09-2015, 22:00
Какво ли означава, когато хубави жени се разфилософстват твърде много? Мисля, че ни дават тайнствен знак.

Не съм видяла Ива да философства в тази тема, а би ми било интересно какво е нейното мнение. ;с

Нормално е ти да мислиш едно мнение за философстване все пак.

dreamwalker
05-09-2015, 22:02
Какво ли означава, когато хубави мъже се разфилософстват твърде много? Мисля, че ни дават тайнствен знак.

Аз нямам нищо против хомосексуалните.

golemiq_korab_minava
05-09-2015, 22:08
жените да философстват? .....

defender
05-09-2015, 22:10
добре бе, защо и е на една хубава жена да философства пред стадо расови мъже, изглежда е изпаднала в нужда или пък мъжете са калпави и нея я избило на философия.


то кво да си кажеш с мъж с ник сатан или пък "езичник-свидетел" на словото.

ама виж никове като "golemiq_korab_minava", "аурис", звучи доста романтично

defender
05-09-2015, 22:13
абе знаех си аз, че ауриса с тоя ник си търси да намаже.

dreamwalker
05-09-2015, 22:13
ама виж никове като "golemiq_korab_minava", "аурис", звучи доста романтично

...defender.

П.П. Това на профилната снимка прилича на теб доста.

golemiq_korab_minava
05-09-2015, 22:19
herkules herkules herkules

golemiq_korab_minava
05-09-2015, 22:19
http://infosmi.net/images/stories/articles/2013/Kuryozy/12-2013/10/8b7fb6e0881199820b9674cd8e6202ad_86893690_Snimok.p ng

defender
05-09-2015, 22:20
...defender.

нищо любовно и романтично няма в тоз ник, но жените изглежда го харесват, те обичат да бъдат защитавани

defender
05-09-2015, 22:22
http://infosmi.net/images/stories/articles/2013/Kuryozy/12-2013/10/8b7fb6e0881199820b9674cd8e6202ad_86893690_Snimok.p ng

истински джентълмен от старата школа.

и най-важното мъж, който все още харесва жени, ще дойде време с лупа ще ги търсете

dreamwalker
05-09-2015, 22:23
нищо любовно и романтично няма в тоз ник, но жените изглежда го харесват, те обичат да бъдат защитавани

От теб ли?

Auriss
05-09-2015, 22:30
Сериозно, адекватен ли си?

мисля че почваш да разбираш защо сипя лайна във форума

приятно е, а да се мъчиш да водиш адекватна дискусия е просто дразнещо


едит;

https://youtu.be/t6o84NU9Ees?t=300

Предлагам ви да го погледнете.

defender
05-09-2015, 22:35
мисля че почваш да разбираш защо сипя лайна във форума

добре бе братче, с това направи ми уби задушевната романтика, таман dreamwalker щях да я хвана под ръка и с тез "лайна".
После жените що много философствали, ае по тактично, тръгнал съм любовна среща, да го ева.

defender
05-09-2015, 22:37
баси задръстения американец си.

dreamwalker
05-09-2015, 22:39
добре бе братче, с това направи ми уби задушевната романтика, таман dreamwalker щях да я хвана под ръка и с тез "лайна".
После жените що много философствали, ае по тактично, тръгнал съм любовна среща, да го ева.

Dreamwalker не е от хомосексуалните.

defender
05-09-2015, 22:46
Dreamwalker не е от хомосексуалните.

ооо, ти да не си братчето защитник


сега ако кажеш, че си и мъжа.

защо си играете с чувствата на хората бе.

Auriss
05-09-2015, 22:53
ефенди ти ходи ли пред паметника на червените терористи в борисовата ?

аз мислех да мина рано сутринта да му се изтропам отпред ама чух че имало камери откакто го разкрасявали със спрейове

defender
05-09-2015, 22:55
Ама когато заговорим за жени, ауриса млъква или отклонява темата.
Не му допадат нещо, май. Той обича да е винаги най-нежния и галантен в групата, а в група от жени това няма как да стане, просто физиология.

defender
05-09-2015, 22:58
утре от 6 съм на стойка, мини от там, разбира се няма как де се прикриеш, ще те разпозная веднага по шума на токчетата.

dreamwalker
05-09-2015, 23:01
утре от 6 съм на стойка, мини от там, разбира се няма как де се прикриеш, ще те разпозная веднага по шума на токчетата.

Dreamwalker да идва ли? Да ви защитава.

defender
05-09-2015, 23:03
за кво ми тая пръч компания, ще загрозявате паметника, произведение на изкуството.

dreamwalker
05-09-2015, 23:06
за кво ми тая пръч компания, ще загрозяваМЕ паметника, произведение на изкуството.

.

Auriss
05-09-2015, 23:06
да не се окажеш някой милиционер сега гаднино ? какво е стойка ?

dreamwalker
05-09-2015, 23:07
Defender, колко?

defender
05-09-2015, 23:12
споко, те задокеанските милицонери следят целия фейсбука, ти за тука се притесняваш, ае ся.

стойка е да стоиш на пост изправен и по възможност мирно.

Lilanda
05-09-2015, 23:13
за кво ми тая пръч компания, ще загрозявате паметника, произведение на изкуството.

Последно Аурис на токчета ли ще е или е пръч? :?

lunacy
05-09-2015, 23:15
o
banda

Auriss
05-09-2015, 23:17
споко, те задокеанските милицонери следят целия фейсбука, ти за тука се притесняваш, ае ся.

стойка е да стоиш на пост изправен и по възможност мирно.

ама защо ще стоиш на пост там ?

да не си доброволец да го пазиш от хора, които искат да се изтропат отпред ?

бах ефендъра колко бил себеотдаен

defender
05-09-2015, 23:18
Последно Аурис на токчета ли ще е или е пръч? :?
ами и двете пръч на токчета, друго си е стегнатото дупенце на лиланда, да ти тропа на паментника с токченца

lunacy
05-09-2015, 23:19
taifa

defender
05-09-2015, 23:22
ама защо ще стоиш на пост там ?

да не си доброволец да го пазиш от хора, които искат да се изтропат отпред ?

бах ефендъра колко бил себеотдаен

аурисе, стига си се изтропвал на паметници, усра центъра бе човек, виж ивааа и лиланда търсят компанията ти, а ти държиш тоалетна хартия в ръка, тропльо, не та ли срам пред момичетата бе човек.

Auriss
05-09-2015, 23:47
ама кажи ми милиционер ли си бе деба любопитно ми стана сега

аз как ти отговарях преди като ме разпитваше ;/

haritov
05-10-2015, 05:57
в тая тема видях как може да се изопачи историята и как е промит мозъка на младите хора

накрая кога ще се оправим...

DarkTemplar
05-10-2015, 08:31
По-промити от русофилите няма.

Auriss
05-10-2015, 11:25
в тая тема видях как може да се изопачи историята и как е промит мозъка на младите хора
.

стиа говори ти за промити мозъци, 'щото ти си тоя, дето катери баирите облечен в парцали на 200г и дундуркащ антична пушка

смятай колко си треснат в главата

като ония от LARP (http://fc04.deviantart.net/fs71/i/2012/077/8/6/warhammer_fb_larp_russia_by_ghunnar-d4t4uau.jpg)

Lilanda
05-10-2015, 11:32
По-промити от русофилите няма.

+++++++++++++++++

haritov
05-10-2015, 12:29
стиа говори ти за промити мозъци, 'щото ти си тоя, дето катери баирите облечен в парцали на 200г и дундуркащ антична пушка

смятай колко си треснат в главата

като ония от LARP (http://fc04.deviantart.net/fs71/i/2012/077/8/6/warhammer_fb_larp_russia_by_ghunnar-d4t4uau.jpg)

това би го казал само глупав и неук човек

haritov
05-10-2015, 12:31
По-промити от русофилите няма.

виж в учебника за 3ти клас какво пише след 10г това ще знаят децата


същото е в момента

ама като се осъзнаете ще е късно

anonymous908491
05-10-2015, 12:32
+++++++++++++++++

Направо с капслок да ги беше написала, то повече трудно можеш да се изложиш.



това би го казал само глупав и неук човек

Ако знаеше, колко е зубрил и къде е учил, щеше да знаеш защо прилича на идиот във всеки пост.
'Америка за България' не случайно е специализирала в произвеждане на малоумници, виждаш резултата при него.

haritov
05-10-2015, 12:34
+++++++++++++++++

познаваш ме промит мозък ли съм?




Ако знаеше, колко е зубрил и къде е учил, щеше да знаеш защо прилича на идиот във всеки пост.
'Америка за България' не случайно е специализирала в произвеждане на малоумници, виждаш резултата при него.
40% от американците мислят че земята е плоска и слънцето се върти около нея


тъпотията им е народна черта

Aeternal
05-10-2015, 12:44
в тая тема видях как може да се изопачи историята и как е промит мозъка на младите хора

накрая кога ще се оправим...

План за оправяне на България в 3 стъпки:
1. Пускаме декларация за приемане в Руската федерация
2. Чакаме руснаците да се оправят, щото са много закъсали
3. Profit?!?

Aeternal
05-10-2015, 12:45
познаваш ме промит мозък ли съм?



40% от американците мислят че земята е плоска и слънцето се върти около нея


тъпотията им е народна черта
Къв народ са тая банда емигранти? Малко акъл трябва да имаш...

Lilanda
05-10-2015, 12:49
познаваш ме промит мозък ли съм?

Досега не бях останала с впечатлението, че си русофил между впрочем. Преди тази тема тоест.

Между другото се сетих как бразилците се успокоявали след мача с Германия на миналото световно:
- Е, ние поне не сме загубили две световни войни.

:-D

anonymous908491
05-10-2015, 12:52
Между другото се сетих как бразилците се успокоявали след мача с Германия на миналото световно:
- Е, ние поне не сме загубили две световни войни.

:-D
Има ли нещо, което да прочетеш и да не му повярваш ?
Интересно ми е до каква степен вярваш на всичко, дори когато елементарната мисъл ти показва, че няма нищо вярно в него.

Lilanda
05-10-2015, 12:55
Има ли нещо, което да прочетеш и да не му повярваш ?
Интересно ми е до каква степен вярваш на всичко, дори когато елементарната мисъл ти показва, че няма нищо вярно в него.
Според теб сериозна ли бях?

Разведрявам темата, че нещо много насериозно се взехте и ти сам го доказа.

haritov
05-10-2015, 12:59
План за оправяне на България в 3 стъпки:
1. Пускаме декларация за приемане в Руската федерация
2. Чакаме руснаците да се оправят, щото са много закъсали
3. Profit?!?
това че съм русофил не значи че ще сваля гащите пред руснаците

не си прави грешни заключения преди всичко съм българин

и най-вече съм се клел в оръжието си и в библията да служа на България нещо което значи много за мен


а що за народ са американците ще ти кажа

те са народ от проститутки крадци и какви ли още не светци

но останах с впечатлението че ти се кефиш на културата на тези хора

anonymous908491
05-10-2015, 13:01
Според теб сериозна ли бях?

Разведрявам темата, че нещо много насериозно се взехте и ти сам го доказа.

Мдаа, очевидно 50 милиона убити са някъв майтап и е чудно как не се шегуваме с това.
Благодаря за уточението, ако не бях възпитан, щях да ти демонстрирам как се шегувам и ти гарантирам, че нямаше да ти е приятно.


а що за народ са американците ще ти кажа

те са народ от проститутки крадци и какви ли още не светци

но останах с впечатлението че ти се кефиш на културата на тези хора

Аз предпочитам някой от тях да обясни как от една страна намират американците за прости, но от друга страна се кефят на Западна Европа, която се е навела пред тях и е поела патката им.

haritov
05-10-2015, 13:19
Мдаа, очевидно 50 милиона убити са някъв майтап и е чудно как не се шегуваме с това.
Благодаря за уточението, ако не бях възпитан, щях да ти демонстрирам как се шегувам и ти гарантирам, че нямаше да ти е приятно.



Аз предпочитам някой от тях да обясни как от една страна намират американците за прости, но от друга страна се кефят на Западна Европа, която се е навела пред тях и е поела патката им.
американците дължат прогреса си на чужди учени те нямат умствения ресурс сами да направят нещо

anonymous908491
05-10-2015, 13:55
Да се оправят, аз току що се къпах и под душа си мислех за Лиланда.

DarkTemplar
05-10-2015, 13:55
американците дължат прогреса си на чужди учени те нямат умствения ресурс сами да направят нещо
Факт. Но те поне си купуват въпросните, а руснаците директно са ги изнесли барабар с лабораториите им в края на войната. И двете нации са твърде прости, за да направят атомни оръжия, балистични ракети и космически технологии, но с подходящите средства са си набавили каквото им е необходимо.


Да се оправят, аз току що се къпах и под душа си мислех за Лиланда.
Неделя е, трябва да отбележиш празника. ;]

Auriss
05-10-2015, 14:00
Ако знаеше, колко е зубрил и къде е учил, щеше да знаеш защо прилича на идиот във всеки пост.
'Америка за България' не случайно е специализирала в произвеждане на малоумници, виждаш резултата при него.

я кажи къде съм учил, 'щото в интерес на истината 2/3 от наученото е от тук http://onlinevfx.ru/

радваш обаче. прост на манерка ама сипва ли сипва. Вземи махни блока пак да те садна и пак да се покриеш за половин година

Auriss
05-10-2015, 14:02
40% от американците мислят че земята е плоска и слънцето се върти около нея
тъпотията им е народна черта

https://www.youtube.com/watch?v=zhUWIrOwnUs

http://ec.europa.eu/public_opinion/archives/ebs/ebs_224_report_en.pdf


29% of the European people think the sun revolves around earth.

айййййдеееееееееееее

haritov
05-10-2015, 14:06
https://www.youtube.com/watch?v=zhUWIrOwnUs

http://ec.europa.eu/public_opinion/archives/ebs/ebs_224_report_en.pdf



айййййдеееееееееееее

ти си един глупак и то сам се доказа като такъв идеален си за 10г виза за америка

Auriss
05-10-2015, 14:08
и най-вече съм се клел в оръжието си и в библията да служа на България нещо което значи много за мен
а що за народ са американците ще ти кажа
те са народ от проститутки крадци и какви ли още не светци
но останах с впечатлението че ти се кефиш на културата на тези хора

ти сериозно ли !?

начи разбирам като сипвате по държавата, ама като почнете народа им да хулите ....

Не знам какъв народ са, но в САЩ ако наречеш войника обикновен убиец ще ти избият зъбите, а в тоя форум като ви се подигравам с такива изказвания се намират индивиди да ми пригласят. Изводите сам си ги вади.

Auriss
05-10-2015, 14:12
ти си един глупак и то сам се доказа като такъв идеален си за 10г виза за америка

къв глупак съм ? глупак съм, че не ти пригласям на омразата към държава, която единствено е помагала на нашата /изключаейки бомбардировките през ВСВ над София/ ?

и като ти покажа, че не сме и ние кой-знае колко по-умни скачаш

ми мрази си , се ми е тая. И аз мразя доста неща, ама поне е с причини. А ти си заблуден до неознаваемост. Дори не знаеш що мразиш. Полезен идиот и овца. Те са така - блеееее първата и останалите следват

блееееееееее америка смърди блеееееее американците са тъпи блееееее

и в същото време американски колеж София - 1 на матурите всяка година

блеееееееееее

haritov
05-10-2015, 14:12
ти сериозно ли !?

начи разбирам като сипвате по държавата, ама като почнете народа им да хулите ....

Не знам какъв народ са, но в САЩ ако наречеш войника обикновен убиец ще ти избият зъбите, а в тоя форум като ви се подигравам с такива изказвания се намират индивиди да ми пригласят. Изводите сам си ги вади.

аре ве кви божи чада са пращали едно време да живеят в америка?

да не говорим че там и още и още се бият бели срещу черни

haritov
05-10-2015, 14:13
къв глупак съм ? глупак съм, че не ти пригласям на омразата към държава, която единствено е помагала на нашата /изключаейки бомбардировките през ВСВ над София/ ?

и като ти покажа, че не сме и ние кой-знае колко по-умни скачаш

ми мрази си , се ми е тая. И аз мразя доста неща, ама поне е с причини. А ти си заблуден до неознаваемост. Дори не знаеш що мразиш. Полезен идиот и овца. Те са така - блеееее първата и останалите следват

блееееееееее америка смърди блеееееее американците са тъпи блееееее

и в същото време американски колеж София - 1 на матурите всяка година

блеееееееееее

не мразя казвам истината а ти даже не разбра защо те наричам глупак

арабите са го казали дай на глупака 1000 акъла той пак неговия ще си хареса

anonymous908491
05-10-2015, 14:14
но в САЩ ако наречеш войника обикновен убиец ще ти избият зъбите
--------------------------------------------------------------------------
хехехехе, личи си кой никога не е стъпвал там и на кой му е промит мозъка до толкова, че вярва на всяка глупост.

haritov
05-10-2015, 14:15
но в САЩ ако наречеш войника обикновен убиец ще ти избият зъбите
--------------------------------------------------------------------------
хехехехе, личи си кой никога не е стъпвал там и на кой му е промит мозъка до толкова, че вярва на всяка глупост.
той гледа телевизия от там знае :D


а как ни помогнаха хамериканците на армията евала им правя


даже помагаха на нашите мили съседи турците като ги въоржаваха да имат с какво да трепят лошите руснаци които искаха да ни освободят

ако не вярваш ще ти покажа една автентична американска пушка с печата на абдул азис

anonymous908491
05-10-2015, 14:17
А от филмите за Рамбо си вади заключения за американската армия, защото факти като Афганистан, Ирак и т.н. ги взема за художествена измислица

haritov
05-10-2015, 14:19
А от филмите за Рамбо си вади заключения за американската армия, защото факти като Афганистан, Ирак и т.н. ги взема за художествена измислица

аз от като гледах Рамбо заключих че ако не намеря картечница с две кутии патрони за нея в джунглата до изоставена бомба от нз си коя война ще съм голям карък

Auriss
05-10-2015, 14:21
даже помагаха на нашите мили съседи турците като ги въоржаваха да имат с какво да трепят лошите руснаци които искаха да ни освободят
ако не вярваш ще ти покажа една автентична американска пушка с печата на абдул азис

ти думата бизнес знаеш ли какво означава ?

и скандинавските държави продават оръжие на диктатори в момента
кво от тва ?

haritov
05-10-2015, 14:24
ти думата бизнес знаеш ли какво означава ?

и скандинавските държави продават оръжие на диктатори в момента
кво от тва ?
толкова си тъп че трябва да споря сам със себе си що не ме затапи с Магхаган?

ама че си и ти

иначе е било яко да те продупчи 11.7 оловен американски бизнес


но да съм честен за дето пък ние въоражаваме немците са ни окупирали руснаците

милите ни управници като разбрали че трети украински е ебал и румънците обевяваме неутралитет и си крием насраните гащи докато пращаме патрони на немците

ама руското разузнаване ни усеща и слага край на доставките на патрони


сега се жалваме че са ни окупирали ами всеки нормален военен генерал ще го направи

Auriss
05-10-2015, 14:26
не мразя казвам истината а ти даже не разбра защо те наричам глупак

арабите са го казали дай на глупака 1000 акъла той пак неговия ще си хареса

не съм разбрал ей

вечно неразбрания

аз един пост на тебе не мога да ти разбера. на навиер стоукс уравненията разбирам, ама твоите мозъчни пръдни са ми отвъд способностите, признавам си

не знам синдром на даун ли е или чист олигофренизъм в твоя случай

Auriss
05-10-2015, 14:28
толкова си тъп че трябва да споря сам със себе си що не ме затапи с Магхаган?



ужас, вярно си някъв крайно забил

за чий ми е да те затапвам с к'вото и да било

ти си живееш в някъв твой си свят където всеки, който не е жертвал нещо за великия изстрадал български народ е враг нали

срам и позор

баси комплекса за малоценност

anonymous908491
05-10-2015, 14:28
и скандинавските държави продават оръжие на диктатори в момента кво от тва ?
================================================== =================
Те там смятат за нормално син де се чука с майка си, пак добре, че ако имаха атомно оръжие, Земята щеше да е дала фира

haritov
05-10-2015, 14:34
ужас, вярно си някъв крайно забил

за чий ми е да те затапвам с к'вото и да било

ти си живееш в някъв твой си свят където всеки, който не е жертвал нещо за великия изстрадал български народ е враг нали

срам и позор

баси комплекса за малоценност

великия извод на един глупак

аз почитам тия дето са жертвали нещо и мисля че имам право да го правя

другото си е твоя художествена измислица

haritov
05-10-2015, 14:34
и скандинавските държави продават оръжие на диктатори в момента кво от тва ?
================================================== =================
Те там смятат за нормално син де се чука с майка си, пак добре, че ако имаха атомно оръжие, Земята щеше да е дала фира
те тия не са добре най-много там се самоубиват

anonymous908491
05-10-2015, 14:36
Самоубиват се умните, когато осъзнаят къде са се родили и с какви хора ще трябва да живеят.

haritov
05-10-2015, 14:37
Самоубиват се умните, когато осъзнаят къде са се родили и с какви хора ще трябва да живеят.

може да вярват в прераждането

Auriss
05-10-2015, 14:39
великия извод на един глупак

аз почитам тия дето са жертвали нещо и мисля че имам право да го правя

другото си е твоя художествена измислица

почиташ ги ти

ебаси почитта е т'ва да псуваш други народи

за едно сме на едно мнение - в правото си си да си загубен колкото си искаш

anonymous908491
05-10-2015, 14:39
може да вярват в прераждането


Прераждането не е опция, ами ако се преродят пак там, то няма спасение дори в смърта

Auriss
05-10-2015, 14:40
те тия не са добре най-много там се самоубиват

http://www.bmj.com/content/bmj/347/bmj.f5239/F2.large.jpg

блееееееееееееееееееееее

Auriss
05-10-2015, 14:42
ти има ли нещо, което да си чул и да не си взел за чиста монета изобщо ?

сещаш ли се чат-пат да провериш или като ти изнася на мирогледа начи е вярно ??

Auriss
05-10-2015, 14:44
http://i.imgur.com/NTld9fD.png

на ти по-свястна карта

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_suicide_rate

haritov
05-10-2015, 14:48
ти има ли нещо, което да си чул и да не си взел за чиста монета изобщо ?

сещаш ли се чат-пат да провериш или като ти изнася на мирогледа начи е вярно ??

http://profit.bg/news/Durzhavite-s-naj-mnogo-samoubijstva/nid-122102.html ебавам ти картите насрани


явно информацията ми е стара преди скандинавите бяха на челна позиция

не знам ама май ще те питам същото ти всичко ли приемаш за чиста монета?


ама така е веднъж и аз да сбъркам нещо :D

Auriss
05-10-2015, 14:56
И къде прочете швеция, норвегия, дания, холандия или исландия в тая статия бе момче

финландия ква скандинавска държава е ? руска губерния заедно с трите балтийски и се напъват да се впишат в социума

айде, на финландците можеш да им пуснеш метъра, ама другите 3 имат още доста хляб да изядат

тебе всичката информация ти е сбъркана ама няма как да ти пусна просто една карта, че да се видиш какви ги плещиш. Като ви предлагам линкове към курсове по политическа философия или линкове към книги не четете.

продължавай в същия дух

anonymous908491
05-10-2015, 14:58
явно информацията ми е стара преди скандинавите бяха на челна позиция


Още са първи. Многото гастарбайтери там размиват статистиката

haritov
05-10-2015, 14:58
И къде прочете швеция, норвегия, дания, холандия или исландия в тая статия бе момче

финландия ква скандинавска държава е ? руска губерния заедно с трите балтийски и се напъват да се впишат в социума

айде, на финландците можеш да им пуснеш метъра, ама другите 3 имат още доста хляб да изядат
хуйчо сплескан я ми прочети поста пак

haritov
05-10-2015, 14:59
И къде прочете швеция, норвегия, дания, холандия или исландия в тая статия бе момче

финландия ква скандинавска държава е ? руска губерния заедно с трите балтийски и се напъват да се впишат в социума

айде, на финландците можеш да им пуснеш метъра, ама другите 3 имат още доста хляб да изядат

тебе всичката информация ти е сбъркана ама няма как да ти пусна просто една карта, че да се видиш какви ги плещиш. Като ви предлагам линкове към курсове по политическа философия или линкове към книги не четете.

продължавай в същия дух

малиии за самоубийствата много знаеш да го ева

Auriss
05-10-2015, 14:59
явно информацията ми е стара преди скандинавите бяха на челна позиция
чета и ти обяснявам, че единствените 'скандинавски' държави в тая статия са балтийските

haritov
05-10-2015, 15:01
чета и ти обяснявам, че единствените 'скандинавски' държави в тая статия са балтийските

аз ти я пуснах да ти покажа че картите дето пускаш нещо не са верни

това че нямаш 2грама мозъм да разбереш какво написах по-долу си е твой проблем и заради този проблем пишеш тъпи коментари

Auriss
05-10-2015, 15:02
Още са първи. Многото гастарбайтери там размиват статистиката

интересно. знам, че математиката не ти е сила, ама пробвай да сметнеш колко души трябва да влязат в една държава(хипотетично статистически с 0% смъртност от самоубийства), че статистика от (да речем, че да са в топа като Литва) 400 на 1 000 000 да слезе до 120 на 1 000 000 при начално население от 7-8 милиона души

haritov
05-10-2015, 15:03
иначе всеки знае че и финландия спада към азия

Auriss
05-10-2015, 15:05
аз ти я пуснах да ти покажа че картите дето пускаш нещо не са верни

това че нямаш 2грама мозъм да разбереш какво написах по-долу си е твой проблем и заради този проблем пишеш тъпи коментари
http://gamapserver.who.int/gho/interactive_charts/mental_health/suicide_rates/atlas.html

айде па да не са вярни

от въпросната СЗО е картата

http://www.who.int/gho/mental_health/suicide_rates/en/

haritov
05-10-2015, 15:07
http://gamapserver.who.int/gho/interactive_charts/mental_health/suicide_rates/atlas.html

айде па да не са вярни

от въпросната СЗО е картата

http://www.who.int/gho/mental_health/suicide_rates/en/


http://www.who.int/gho/mental_health/mental_health_010_thumb.jpg


тая карта ми харесва

Auriss
05-10-2015, 15:07
иначе всеки знае че и финландия спада към азия

добре ще е да разбереш, че в модерния свят хората като кажат скандинавска държава имат предвид определен социален модел, а не просто географската област

по същата причина хърватите се пишат централноевропейска държава, а гърците южно- , макар да са си най-обикновени балканци

опитите ти да иронизираш са отчайващи

haritov
05-10-2015, 15:09
добре ще е да разбереш, че в модерния свят хората като кажат скандинавска държава имат предвид определен социален модел, а не просто географската област

по същата причина хърватите се пишат централноевропейска държава, а гърците южно- , макар да са си най-обикновени балканци

опитите ти да иронизираш са отчайващи
не просто си правя майтап с тебе

демек троля

искам още статистики и научни факти

а що почна да ми разказваш че финландците не са скандинавци един бог знае имам чувствтото че си говориш сам

Auriss
05-10-2015, 15:10
и като наричаше американския народ идиоти и престъпници няколко страници назад, пак ли си правеше майтап с мен ?

haritov
05-10-2015, 15:14
и като наричаше американския народ идиоти и престъпници няколко страници назад, пак ли си правеше майтап с мен ?

http://money.bg/comment/id_311569863

Auriss
05-10-2015, 15:16
аха, а представи си че нашата правосъдна система работеше както трябва

бих се обзалил, че на глава от населението ще ги бием по всички параграфи

интересно как е проблем, че вкарват престъпниците по затворите в САЩ, а в България някой бастун като прегази някое дете всички ревете, че се разминавал с условна присъда (разбирай европейско 'правораздаване')

Auriss
05-10-2015, 15:16
оп, забравих


блееееееееееееее

haritov
05-10-2015, 15:18
аха, а представи си че нашата правосъдна система работеше както трябва

бих се обзалил, че на глава от населението ще ги бием по всички параграфи

интересно как е проблем, че вкарват престъпниците по затворите в САЩ, а в България някой бастун като прегази някое дете всички ревете, че се разминавал с условна присъда (разбирай европейско 'правораздаване')


ми нали ти си от хората дето подкрепят европейското правораздаване

аз съм за трудовите лагери ама нъц не е европейско сега ми ревеш

Auriss
05-10-2015, 15:19
е ти си дебил. подкрепям справедливото правораздаване, а не това да изтезаваш хора

е гледай в Русия к'во е https://www.youtube.com/watch?v=BHJxIwvFIGY
в източна европа боклуците са не само във властта, ами и по улиците

haritov
05-10-2015, 15:21
е ти си дебил. подкрепям справедливото правораздаване, а не това да изтезаваш хора

е гледай в Русия к'во е https://www.youtube.com/watch?v=BHJxIwvFIGY
в източна европа боклуците са не само във властта, ами и по улиците

тия ги има навсякъде не ме впечатляваш


а иначе да убиеш човек да не би да е хуманно и справедливо?

ако убият теб?

Auriss
05-10-2015, 15:27
против смъртната присъда съм с изключение на политици и терористи - разбирай хитлер или брейвик. И за предпочитане разстрел, а не инжекция.

иначе съм съгласен, да - пълна дивотия е, че още има щати, в които се издава.

haritov
05-10-2015, 15:29
против смъртната присъда съм с изключение на политици и терористи - разбирай хитлер или брейвик. И за предпочитане разстрел, а не инжекция.

иначе съм съгласен, да - пълна дивотия е, че още има щати, в които се издава.

ъъъъъ кво?

anonymous908491
05-10-2015, 16:20
http://www.blitz.bg/news/article/335802

Още един продукт на 'Америка за България' , после се чудя защо Сульо и Пульо изкривяват историята, а те четат някви такива малоумници.

Aeternal
05-10-2015, 16:26
http://www.blitz.bg/news/article/335802

Още един продукт на 'Америка за България' , после се чудя защо Сульо и Пульо изкривяват историята, а те четат някви такива малоумници.

Да може във всеки един момент да те убият, да ти вземат детето, да ти вземат имуществото?
Как му се вика на това? Присъствие?

haritov
05-10-2015, 16:41
Да може във всеки един момент да те убият, да ти вземат детето, да ти вземат имуществото?
Как му се вика на това? Присъствие?

баба ми и дядо ми не са ми разказвали за такова нещо

anonymous908491
05-10-2015, 16:43
баба ми и дядо ми не са ми разказвали за такова нещо

Те да не са на по 150 години ?

haritov
05-10-2015, 16:45
Те да не са на по 150 години ?

ирония

Aeternal
05-10-2015, 16:45
ирония

Не ти се отдава.

haritov
05-10-2015, 16:45
Не ти се отдава.

важен е опита

anonymous908491
05-10-2015, 16:47
ирония

Жалко, щях да питам дали познават моите баба и дядо.

Auriss
05-10-2015, 17:20
Също и ония, които бяха минали в 1854 лето, подпомогнати от Парижкия мир. Къде отивате вие, мили братя, Видински Българи! Знайте ли вие Русия каква е? Знайте ли какво робство и вечни мъки ви чакаттамо? Защо се не посъветувахте с ония Българи, които са били тамо, да ви разкажат къде и в каква яма искате да се хвърлите?

....


А що треба Сирия за пример, и вие сами, Видинските Българи, знайте и помните още, че преди няколко години, щом се появиха и между вас размирици, Н.В.Султана и другите сили не оставиха необузданите некои си Турци да ви изколят и мъчат, тутакси се сичко умири и оттогаз насам не можете го отказа, във ваша видинска област много по-добре стана и не ви веке тъй мъчат спахии и други Турци, както е било от по-преди.


От тях времена, като почна да слабей Турция, Русите започнаха често да минуват Дунава и да разоряват бедното ни Отечечество. Колкото пъти руските войски са минували Дунава, най-големи опустошения и разорения е претърпяло нашето бедно Отечество. От една страна, необузданото тогавашно нередовно турско войнство е пленило, клало, грабило и робило Българите, а от друга страна, руските войски, още по-свирепи и по-немилостиви от Турците, опустошавали са лозя, ниви, грабили овце, говеда и горили Българските градове и села! А кога са се връщали, или победоносци или победени, карали и отвличали са насила по няколко хиляди български домородства и заселвали са ги в обширните си пустини! От тях времена се нахождат чак в Харковската губерния множество заробени Българи, които още не са си изгубили съвсем езика; тия са днес крепостни роби, които ги продават притежателите им (спахии) един другиму си като овци и говеда!

С надежда, че щете послуша тия спасителни за вас речи и щете престане отсега нататък занапред да се селите или разбегвате по чужди земи, оставам ваш съотечественик, молитвующ ви здраве и вразумление от Бога.

Първо издание, Букурещ, 1861 г.
Второ издание, София, 1886 г.


http://publicistika.blogspot.com/2008/01/blog-post_3872.html

ГЕОРГИ РАКОВСКИ


Нямам какво да допълня.

Auriss
05-10-2015, 17:29
аре де, нали изкривявал историята

беееее ?

Auriss
05-10-2015, 17:29
няма ли още някое умно включване ?

haritov
05-10-2015, 17:36
http://publicistika.blogspot.com/2008/01/blog-post_3872.html

ГЕОРГИ РАКОВСКИ


Нямам какво да допълня.
е за това промиване на мозъци говоря

когато бях във Велики Преслав хрониките за руско турските войни беше доста различна

освен това съм от Добрич този град преживява 3 руско турски войни като в две от войните тук са били решителните сражения

никъде не съм срещнал да пише че руснаците са грабели а съм преглеждал доста архива

поинтересувай за Хайдут Пейо


но точно тези две войни предизвикват гнева на Раковски към Русия в действителност е прав с тези войни не виждаме нищо хубаво

лошото е че такива като тебе тълкуват думите му различно

виж например Радко Димитриев

ако искаш мога да ти разкажа и за отношението на руснаците към българите през 1916г в Добруджа


и въпреки всичко руския народ заслужава да го почитаме за дето ни е освободил

haritov
05-10-2015, 17:48
иначе да ти помогна ще намериш много подобни думи даже Левски не одобрявал руснаците

но виж дядо Вазов какво мисли за тях


не забравяй че това са хора живели преди освобождението намери малко мнения на тези след

Aeternal
05-10-2015, 18:06
Иван Вазов - На руските воини

О,руси,о,братя славянски,
защо сте вий тука?Защо сте
дошли на полята балкански
немили,неканени гости?
Желали би вас възхитени
да срещнем со сълзи и с китки...
Но идете вий настървени,
на грозни зовете ни битки!
Желали би вас да прегърнем
и тоз път сърдечно,горещо.
Но взорът ви свети зловещо...
Как ръце сега да разгърнем?
О,руси!Аз друг път ви славих
за подвиг велик и чудесен,
високо ви ликът поставях
във мойта душа,в мойта песен!
Вий някога знаме Христово
развяхте за благо човешко-
строшихте ни игото тежко,
а днеска ни носите ново!
И пак не ви мразим(не крия:
обича ви още народа);
но любим и свойта свобода,
стократно по любим я ния.
За тоз кумир ние се бием
и с чужд,и със близък упорно
и няма ний врат да превием
пред никакво иго позорно!
О,колко ви,братя,жалея!
[b]О,как би желал,братя клети,
свобода и вам и за нея
кат нас да живейте и мрете![/b

1916

Auriss
05-10-2015, 18:10
http://www.ivremena.com/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D1%80%D1%83%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BA%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B8-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D1%83-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F

виж какъв хубав пост отдолу


Да се говори за "освобождение" от такова високо , като авторитет, място, е освен обидно към нищожното малцинство, опитващо се да мисли и запази достойнството си, но и крайно обезкуражаващо в перспектива.
Самата дума, съчетана с "русия, руско" и пр производни, е абсолютен оксиморон. Няма как роби и винаги били такива, да освобождават каквото и да е , където и да е. Всъщност те могат единствено да го направят роб, като тях, за кефа на батюшката им или за собствен--на корема или междукрачието си.
Конкретно това през 1878 просто заменя едната власт, окупация, с друга---султана с Александър 2. Да не припомням колко след това е Съединението / заедно с отношението на русия към него / или обявяването на Независимостта, че е чак неприлично.

Тези след освобождението показват среден пръст на Русия. Неслучайно Батенберг (единствения кадърен български монарх) е изгонен именно от русите. Смешното е, че Българя се освобождава САМА, този път от РУСКО РОБСТВО, през 1885 година.

А Вазов си обръща мнението на 180 градуса именно след тези събития. Мързи ме сега да търся инфо, но ако държиш - ще отделя няколко минутки вместо теб по-късно

Aeternal
05-10-2015, 18:12
Стефан Стамболов: "...само една Велика Сила беше в думата си противна на това Съединение и употреби всичките зависящи от нея средства -то да се дискредитира и компрометира…

Тая Велика сила беше нашата освободителка! След Цариградската конференция, която призна българския Княз за управител и на Източна Румелия и формално му я отстъпи да я управлява, според благоусмотрението си, руските агенти и консули, живущи в тия две провинции, почнаха с една дяволска енергия да работят почти открито за свалянието на Българский княз и на вземанието под свое пълноводение Българското Княжество, уголемено с И. Румелия. Подкупите и обещанията, лъжите и измамите бяха техните главни средства. Пари хванаха да се пръскат на ляво и на дясно и шайката на предателите се увеличаваше всекий ден. "

Абе, дефенди, нещо да ти е познато?

haritov
05-10-2015, 18:29
после като бяхме на страната на германците какво стана?

иначе стихотворението на Вазов много добре показва какво е отношението му към русия


не виждам да я мрази

що се отнася до войната потърсете какво е било отношението между българи и руснаци


едва ли ще покажете тук как руснаците спират румънците докато ни колят и спасяват българите в добруджа


и след като толкова добре знаете историята знаете защо русия е била против събитията 1885г

май сами сме си виновни


едит

не съм очаква друго освен рософобски извадки от вас


истаната е че ако до периода 1918г бяхме на страната на русия можеше да не преживеем две национални катастрофи


хора като вас са били против русия и го ядохме чепат

точно заради хора като вас и пак ще го ядем ама тоя път няма значение на чия страна сме

Aeternal
05-10-2015, 18:38
Аз още чакам да ми обясниш какви са разликите между германския фашизъм и съветския фашизъм. (без идеологическите).

Aeternal
05-10-2015, 18:42
Заради превити гърбове като тебе се е налагало да ни освобождават, а не сме се освободили сами.
Ама пак казвам, не е лесно да си предател.

haritov
05-10-2015, 18:44
Аз още чакам да ми обясниш какви са разликите между германския фашизъм и съветския фашизъм. (без идеологическите).

ако ми обясниш понятието съветски фашизъм

haritov
05-10-2015, 18:45
Заради превити гърбове като тебе се е налагало да ни освобождават, а не сме се освободили сами.
Ама пак казвам, не е лесно да си предател.

обоснови се


и пак казвам че преди всичко сън българин и няма да клекна пред русия ако тя реши да бъде против страната ни

тъпанар не го ли разбра това?

Aeternal
05-10-2015, 18:45
ако ми обясниш понятието съветски фашизъм

Ако ти ми обясниш понятието 'германски фашизъм'. Фашизма е в Италия. В Германия има национал-социалъзм.

Aeternal
05-10-2015, 18:47
обоснови се


и пак казвам че преди всичко сън българин и няма да клекна пред русия ако тя реши да бъде против страната ни

тъпанар не го ли разбра това?

Не ти стига акъла да мислиш самостоятелно и да преценяваш страни. Маша.

haritov
05-10-2015, 18:48
Ако ти ми обясниш понятието 'германски фашизъм'. Фашизма е в Италия. В Германия има национал-социалъзм.
ти чувал ли си за хитлерофашизъм?