PDA

View Full Version : Извадени сливици



Maily12
05-09-2015, 10:01
Здравейте, на 17 съм и преди 6 дена ми извадиха сливиците .. пия аулин, защото ме боли много и почти нищо не ям .. Някой знае ли кога горе-долу минават болките и кога ще се храня нормално ?

per-dead
05-10-2015, 09:53
Две седмици е възстановителният период по принцип. Но тук си е индивидуално. Аз също съм с извадени сливици. Почнах да ям нормално още на първата седмица. А тя още не беше минала.

DisappointedDreamer
05-10-2015, 10:06
Аз започнах да ям нормално чак след 3-тата седмица, като в началото на 4-тата седмица бях само на пюренца.

Maily12
05-10-2015, 10:11
Две седмици е възстановителният период по принцип. Но тук си е индивидуално. Аз също съм с извадени сливици. Почнах да ям нормално още на първата седмица. А тя още не беше минала.

леле .. още на първата седмица :О .. мен ми казаха,че не е хубаво,защото можеш да раздразниш нещо вътре и да прокърви .. иначе умирам от глад, но ме боли като преглъщам и не мога

Maily12
05-10-2015, 10:14
Аз започнах да ям нормално чак след 3-тата седмица, като в началото на 4-тата седмица бях само на пюренца.

Ужас :О Това си е чисто наказание .. Аз сега даже се тъпча с аулин, за да се крепя някак, но 3 седмици са ми прекалено много :( как се издържа незнам

DisappointedDreamer
05-10-2015, 11:45
Аз бях на течен аналгин. Индивидуално е, аз бях тежък случай - четка за зъби не можех да пъхна в устата си през тия 3 седмици. При теб дано да е по-кратък периода на възстановяване. :)

tonybadams
05-10-2015, 12:29
Най-добре е да не си ги вадете сливиците, проблема не е в тях !
А в негативните модели на поведение ,които носим.
Медицината главно се опитва да ни вземе всичко ,което може

аве човек започни да си обичаш гърлото и се опитай да си спомниш какво си преглътнал като обида ,думи и ,т н

започни да правиш вътрешната усмивка

per-dead
05-10-2015, 17:45
Най-добре е да не си ги вадете сливиците, проблема не е в тях !
А в негативните модели на поведение ,които носим.
Медицината главно се опитва да ни вземе всичко ,което може

аве човек започни да си обичаш гърлото и се опитай да си спомниш какво си преглътнал като обида ,думи и ,т н

започни да правиш вътрешната усмивка

А къде тогава е проблема, всезнайско хипи?
Щото аз съм не съм на мнение, че толкоз години личната ме е тъпкала с аугментин, защото проблема ще е бил в на майка ми п*тката. До 10 годишна карах все гнойни ангини, всеки месец високи температури, кашлица, храчки, к'вот се сетиш. Ама оная пача имаше далавера да не ми дава направление да ги вадя, щот мъжът и държи аптеката и тя каквото ми предпише, парите за лекарството отиват при нея. Най-накрая майката отиде и и вдигна един скандал. В четвърти клас ми ги извадиха всичките и от тогава не съм имала подобни проблеми. С к'во са и полезни на медицината моите сливици? И къде по дяволите намеси моделите на поведение?! Алах, алах...

Light_Dreamer
05-10-2015, 19:33
На мен ми махнаха 3-та сливица на 6 години. Имах стафилококова инфекция на сливицата и се наложи да се отстрани. Преди това ходих с хрема, често боледувах и т.н. Спомням си, че ядох обилно сладолед и сигурно след около 1-2 седмици почнах да се храня нормално.

Maily12
05-11-2015, 15:24
Най-добре е да не си ги вадете сливиците, проблема не е в тях !
А в негативните модели на поведение ,които носим.
Медицината главно се опитва да ни вземе всичко ,което може

аве човек започни да си обичаш гърлото и се опитай да си спомниш какво си преглътнал като обида ,думи и ,т н

започни да правиш вътрешната усмивка

след 10 гнойни ангини за 1 година сигурно проблема е в негативните модели на поведение :D .. не ме разсмивай :D