PDA

View Full Version : Моля прочетете



qkataa_123
05-10-2015, 08:27
Оня ден тоест в четвъртък нашата госпожа ни събра и ни каза че в събота се организирва кетаринг в центъра на гр.Русе и утре който иска да дойд да и каже , за да го запише . Аз веднага реших че няма да ходя и не изявих желание даже у нас на родителите ми не съм казала нищо по тоя въпрос. После на другият ден ни питаха кои щ идваме за това ставаше въпрос само за ученици от 5-7 клас. Едно момиче от моя клас която много бързо се сърди и обижда много се съгласи да отиде както и още ученици от другите класове. От нашият клас само тя се съгласи да отиде и ме помоли да отида утре с нея аз се съгласих. И се оговорихме да се чакаме на една спирка или тя да ме изиика от вкъщи тей както живем в един квартал. Когато свърши даскало и се пибрах веднага попитах бащами да ли мога да отида понже директорката вече ме е записала и ако не отида ще стане малко.......Бащами не ми позволи.На другия ден това момиче дойде към девет часа да ме вика обаче аз не излязох навън а стоях вътре тя вика вика и замина за тържеството .После към четири часа отидох с една моя приятелка от нашата улица на магазина и докато чакахме да отвори магазина видях че това момиче от моя клас слизаше от автобуса с който е ходила на кетаринга и аз нещо и метнах а тя ме погледна и тръгна и пак се расърди .Тя за най малката причина се сърди и не ти говори за около месец .И нейн навик е на който се расърди да го обижда постоянно.Сигорно утре като отида на даскало ще ме обижда или пък директорката ще ме пита защо не съм дошла. Аз какво съм виновна че родителите ми не ме пускат ...:( Моляви кажете ми какво да сторя . Ще ви бъда много благодарни. Мерси предварително Даже с чудя дали утре да ходя на даскало. Малко имам страх понеже тя ще м обижда и унижава

qkataa_123
05-10-2015, 08:32
Извинете ако съм пропуснала буквички просто съм на таблета и не съм свикнала да пиша

OlD Shutherhand
05-10-2015, 20:02
Толкова ли не разбра,че те използва

SheIsWolf
05-11-2015, 12:39
Защо ти е такава приятелка?

Tollie
05-11-2015, 15:22
Малко късно виждам темата, но не мога да не си изкажа мнението.. Страх? Според мен не трябва да се засягаш от това, което ще каже. Да, може да не е приятно..да, ще те гледат лошо известно време ако е казала нещо, но всичко ще отмине ;).. Каквото и да каже, покажи й, че си безразлична..това ще я откаже да те унижава /знам го от личен опит/. Искам да те попитам: Ти защо си се съгласила след като не ти се е ходело? Не е обходимо да се опитваш да угодиш на всички.. Иначе винаги ти ще си патиш /както сега/. Мисля, че за да си оправите отношенията, трябва да говориш с нея за това какво точно е станало.. все пак ..можело е да се случи на всеки /не че ти трябва такъв "приятел", но поне да не се гледате смутено/.. До колкото директора - кажи му как стоят нещата.. без да увърташ..просто му кажи. Според мен ще те разбере, все пак ти не си виновна.

weheartiit
05-11-2015, 15:47
Ама извинявай много ти нямаш ли телефон,фейсбук,нещо?
Не можеш ли да я предупредиш,че няма да ходиш ,за да не я разкарваш напразно и да се криеш у вас.
И ти не си постъпила правилно!

qkataa_123
05-11-2015, 16:08
Аз исках да ходя просто не ме пуснаха нашите

weheartiit
05-11-2015, 17:42
Ами тя откъде да знае,да не гадае,че не са те пуснали ?Трябваше да я предупредиш .