PDA

View Full Version : Само секс или ??



kremi_478
05-10-2015, 12:03
Запознах се с един мъж на 26 който в началото ме искаше само за секс защото не бил правил от много време.Тъй като не се случи това се разделихме и така след време започнахме пак да си говорим или по-точно той първи.Уж лека полека разбрал ,че изпитвал чуства към мен и се извини за това ,че е искал да ме използва само за секс.Сега казва ,че ме обича но не го доказва....какво да правя да му вярвам ли ,че се е променил и не ме иска само за секс и уж ,че ме обича...възможно ли е?!

anonymous908491
05-10-2015, 12:15
Купи му автомобил, няква скъпа марка, ферари например, ще почне да те обича, ще те разкарва насам натам, тъкмо няма да имаш време да пишеш тъпотии в интернет.

RapExotic
05-10-2015, 21:25
Ти ако за толкова време не си разбрала намеренията му как ние да знаем какво иска, като дори не сме го виждали.. Той ако щеше да те обича нямаше да ти казва, че те иска само за секс. Сама помисли.

tonybadams
05-21-2015, 11:03
Саямия факт ,че се съмняваш значи ,че няма нищо сериозно между вас.А и характера на мъжа трудно се променя.
Усети себе си най-добре

kaRamella
05-21-2015, 11:47
Ни та убича :(

Pug_306
05-21-2015, 12:10
Абе правете си само секс и да не те бърка - той доволен, ти ако успее да те направи доволна и така :D

per-dead
05-21-2015, 12:15
Казва, че те обича, а не го доказва?! Мчи, то по-ясно от ясното е, че не те обича. Не знам даже защо се чудиш...

Eros69
05-21-2015, 12:22
Като сме си говорили приятели е ставало въпрос за това колко лесни са малките момичета, колко са наивни и лековерни. Но не само момичетата на по 16-18 годишна възраст са такива, дори и по големи има много такива и разбира се в процес на съзряване те помъдряват и осъзнават много неща и то най-вече от грешките си. Вярно по младите жени може да са наивни, да не са много наясно със мъжете, но и мъжете са си кучета и то много дори.

На повечето мъже/момчета не им пука дали ще наранят една жена като и завъртят главата и тя вземе, че се влюби, а тяхната цел е била просто да се докопат до онова местенце там долу и да си топнат чушката. Особено трябва много да внимават по младите момичета, които са преследвани от някой по голям батко, това няма да е проблем ако момичета и то търси само секс, проблема е баткото да не я забаломоса, че не е заради секса, а че има и чувства и момичето вземе и то да се влюби. В повечето случаи батковците търсят просто секс, а младите момичета са лесни и наивни.

Чета тук някои теми, едно момиче на 19, баткото на 29, че и обвързан и момичето вярва, че тя не е само секс за него и, че има шанс тя да стане и "първа цигулка" :)
Но има също и шанс тя да стане и "първата втора цигулка", има мъже които просто не могат да бъдат само с една жена, най-вече заради секса и такива мъже не се променят !

baby_baby
05-23-2015, 13:43
Не можем да ти кажем дали и сега те иска само за секс просто гледай действията му те са най-важни