PDA

View Full Version : Трябва да умра



Mrazq tozi 6iban jivot
05-11-2015, 06:14
Искам да умра.Този живот е шибан.Мразя и бог и спокойно мога да кажа не ме е страх от бога той е един пикло. Сега съм на 17 години допреди 1 година баба ми живееше с нас а не исках да живее с нас,всяко поколение трябва да е само.Имам сестра на 23 а исках брат толкова много ли исках.По-добре да имах брат който всеки ден да ме спуква от бой но да имах брат.А какво е това какво е това е един шибан свят така че ако някой ме убие само ще съм му благодарен че ме е отървал от всички мъки.Аз съм един тъпанар,идиот,куци син.Вече съм богохулник.Не мога повече така.Всичко получава сестра ми а тя и работи.
И да умра никой няма да забележи да се гордеят с дъщеря си.Да ви кажа ли защо не се гордеят със сина си и не искат да чуват за него.

Понеже имам Гадже. Ейто за това.А какво е постигнала тяхната дъщеря да изкарва по 1700 лева на месец.
Не ме е страх от бог не ме е страх,бог трябва да се бой от мен защото вече не се боя и убия някого.
Ходя на църква,не ходя там да се моля.Там проклиням бог.Даже откраднах и свещ от там.Бог не ми е дал нищо от това което исках а сега аз ще му отнема всичко.
Той е слабак и ще загуби всички.Всичко което има.


Чудите се дали съм луд ли:Да луд съм,по гаджето ми.

Знам че ще почнете да ме псувате така че давайте.Аз съм куци син.Давайте.

haritov
05-11-2015, 06:18
бахти трола

Mrazq tozi 6iban jivot
05-11-2015, 06:19
бахти трола

Аз съм трол аз съм гей аз съм педерас аз съм шибаняк аз съм куци син аз съм марсистко копеле

Следващия

Pug_306
05-11-2015, 06:30
Айде мятай се от някой по-горен етаж и да ти се приключват мъките !

Mrazq tozi 6iban jivot
05-11-2015, 06:38
Айде мятай се от някой по-горен етаж и да ти се приключват мъките !

Не си познал че ще умирам.Живота си го посвещавам за да сваля бог от мястото което е заел

Смърт за бог
Смърт за бог
Смърт за бог

Pug_306
05-11-2015, 07:12
Бати трола умрял си :D :D

defender
05-11-2015, 07:47
Не си познал че ще умирам.Живота си го посвещавам за да сваля бог от мястото което е заел

Смърт за бог
Смърт за бог
Смърт за бог

айде, още някой разочарован дето гледа на Бог като на някаква вълшебна пръчка за желания или като на дядо Коледа.
чалгарска работа

(тва, то дядо Коледа трябва да се забрани, обърква представите на малките деца за Бог и ги подтиква към атеизъм, сатанизъм и други като пораснат)

producenta
05-11-2015, 08:11
Инстинкт за самосъхранение. Инстинкт у всяко живо същество за съхраняване на живота му.


ако този инстинкт е нарушен значи си психично болен

в случая си психично болен който вярва в бога и вероятно си мисли че говори с него

Mrazq tozi 6iban jivot
05-11-2015, 08:17
Инстинкт за самосъхранение. Инстинкт у всяко живо същество за съхраняване на живота му.


ако този инстинкт е нарушен значи си психично болен

в случая си психично болен който вярва в бога и вероятно си мисли че говори с него

Аз не вярвам бог,аз съм му обявил война която тече вече 8 дена.И аз ще спечеля тази война.

ДА живее Сатаната
Смърт на бог
ДА живее Сатаната

producenta
05-11-2015, 08:19
Аз не вярвам бог,аз съм му обявил война която тече вече 8 дена.И аз ще спечеля тази война.

ДА живее Сатаната
Смърт на бог
ДА живее Сатаната


щом вярваш в сатаната значи вярваш в съществуването на бог

за жалост водиш война срещу собственото си въображение тъй като примитивните вярвания са ти промили и малкото останал мозък

дефакто си като същество което води живот на едноклетъчно


и си умен колкото едноклетъчно

Martyyy2
05-11-2015, 09:06
щом вярваш в сатаната значи вярваш в съществуването на бог

за жалост водиш война срещу собственото си въображение тъй като примитивните вярвания са ти промили и малкото останал мозък

дефакто си като същество което води живот на едноклетъчно


и си умен колкото едноклетъчно

Каза милия старец и яхна метлата

producenta
05-11-2015, 09:07
Каза милия старец и яхна метлата

метлите не могат да се яхнат

pe6oskeiborda
05-11-2015, 12:33
аве бог не съществува кво се заблуждаваш само
нека бог ме порази ако съществува
жив съм още даже не ми се разстрои стомаха
значи не съществува

karucar7
05-11-2015, 12:53
той е един пикло. Аз съм един тъпанар,идиот,куци син.

И неграмотник.

karucar7
05-11-2015, 12:57
метлите не могат да се яхнат

Че що да не може
http://www.monitor.bg/img/?id=456168&sz=0&cut=yes