PDA

View Full Version : Пробване на наркотици от близък приятел



Seattle
05-11-2015, 06:54
Здравейте.
Как бихте реагирали ако добър приятел ви сподели че предната вечер е пробвал бяло?

Е, на мен ми се случи, и да си кажа откровенно ме хвана много неподготвен. Като цяло, постоянно се случва да сме по партита пълни с наркотици (както ходим заедно така се случва и да ходим по отделно) и до сега не се е случвало да се изкушава, обаче снощи явно не е било така. Тревата не я смятам, щом е легална на места значи не е вредна ако се употребява в рамките на нормалното. Днес той подхвана темата в доста добре замислен момент, понеже тъкмо идваха други хора и просто ми го изтърси на бързо, всякаш искаше да каже на някого но не и да получи отговор? Не можах да отреагирам въобще. По принцип го изглеждам на криво кат не ми е забавен но този път просто спекох! Все още неможе да ми го побере акъла, а съм сигурен че темата рано или късно ще се отвори отново но аз все още незнам как бих му отговорил. Част от мен иска да му набие жестоко канчето! Друга част иска просто да седнем по мъжка на по бира и да му налея малко акъл, и да тва е възможно. Аз съм "малко" по напред с годинките от него и често се случва да се вслушва в тва което му казвам и го взима на сериозно когато види че съм сериозен на темата. Та... незнам. Мисля, мисля и още немога да го измисля. Ако е за пробването веднъж, хайде, голямата работа. В живота трябва да се пробва от всичко, но алтернативата е това което ме плаши.

Как бихте постъпили вие? Случвало ли ви си е да сте в такава ситуация с приятел/познат и как сте постъпвали?

haritov
05-11-2015, 08:15
бивш наркоман няма

и никога не се взимат наркотици за пробата

и ти може да не смяташ тревата за опасна вредна и забранена но е такава

и когато се наложи да си споделиш гледната точка пред съдията ще бъдеш внимателно изслушан преди да ти го напърчат


иначе бягай надалеч скоро този човек няма да е твоя приятел

anonymous908491
05-11-2015, 17:45
Как бихте реагирали ако добър приятел ви сподели че предната вечер е пробвал бяло?


Пробвал е лайна. В момента на морето се продава нещо, което трепе хората като хлебарки, радвам се, че не живея там.

DEPRE$$ED OCEAN
05-11-2015, 19:07
Понякога самоубийството е решение.

Seattle
05-12-2015, 04:12
бивш наркоман няма

и никога не се взимат наркотици за пробата

и ти може да не смяташ тревата за опасна вредна и забранена но е такава

и когато се наложи да си споделиш гледната точка пред съдията ще бъдеш внимателно изслушан преди да ти го напърчат


иначе бягай надалеч скоро този човек няма да е твоя приятел

Толкова ли лесно оставяш дълго годишен приятел да потъва баш кат му трябва помощ/съвет най много? Често лапетата се оплакват по форума че нямали приятели, е как да имат като са с подобен манталитет? Добре, сега представи си че става въпрос за брат ти или сестра ти, щото реално той ми е като по малък брат. Тогава кво правим?


Понякога самоубийството е решение.

Ами кво чакаш, действай.

haritov
05-12-2015, 05:36
Толкова ли лесно оставяш дълго годишен приятел да потъва баш кат му трябва помощ/съвет най много? Често лапетата се оплакват по форума че нямали приятели, е как да имат като са с подобен манталитет? Добре, сега представи си че става въпрос за брат ти или сестра ти, щото реално той ми е като по малък брат. Тогава кво правим?



твоя приятел го няма

добре дошъл в реалния живот понякога нещата нямат добър край той сам е избрал пътя си


иначе ако имаш брат или сестра обръщай внимание на тях и гледай твоето семейство да не бъде в твоето положение

защото сам виждаш не е хубаво да имаш такива познати и на вашите също няма да им хареса

eminem4oo
05-15-2015, 14:28
бивш наркоман няма

и никога не се взимат наркотици за пробата

и ти може да не смяташ тревата за опасна вредна и забранена но е такава

и когато се наложи да си споделиш гледната точка пред съдията ще бъдеш внимателно изслушан преди да ти го напърчат


иначе бягай надалеч скоро този човек няма да е твоя приятел

ахаххахаха :Д:Д толкова не се бях смял от години.Припомни ми класната преди време ''бивш наркоман няма'' момче заради такива като тебе е такава държавата говориш наизуст информацията ти е остаряла брато , човека просто е пробвал това дали ще продължи или не зависи изцяло от него.Говориш и за тревата че била вредна и забранена и къде е забранена а ? в нашата глупава държава само. И наистина ако толкова лесно се отказваш от приятелите си направо не знам що за човек си.Следващия път говори от личен опит , а не да ми говориш тука наизуст щото съм пробвал неща и не съм се пристрастявал всичко е до човека балък аре бегай.

haritov
05-15-2015, 19:13
ахаххахаха :Д:Д толкова не се бях смял от години.Припомни ми класната преди време ''бивш наркоман няма'' момче заради такива като тебе е такава държавата говориш наизуст информацията ти е остаряла брато , човека просто е пробвал това дали ще продължи или не зависи изцяло от него.Говориш и за тревата че била вредна и забранена и къде е забранена а ? в нашата глупава държава само. И наистина ако толкова лесно се отказваш от приятелите си направо не знам що за човек си.Следващия път говори от личен опит , а не да ми говориш тука наизуст щото съм пробвал неща и не съм се пристрастявал всичко е до човека балък аре бегай.


иди го кажи на съдията като те хванат ;)

да видим там дали ще си толкова отворен

предтави си че работя в клиника и ги знам нещата по-добре от теб

galaxy29
05-17-2015, 22:23
ахаххахаха :Д:Д толкова не се бях смял от години.Припомни ми класната преди време ''бивш наркоман няма'' момче заради такива като тебе е такава държавата говориш наизуст информацията ти е остаряла брато , човека просто е пробвал това дали ще продължи или не зависи изцяло от него.Говориш и за тревата че била вредна и забранена и къде е забранена а ? в нашата глупава държава само. И наистина ако толкова лесно се отказваш от приятелите си направо не знам що за човек си.Следващия път говори от личен опит , а не да ми говориш тука наизуст щото съм пробвал неща и не съм се пристрастявал всичко е до човека балък аре бегай.
мда и аз се смея като му чета спрелите постове на харитов ... ;/

Seattle
05-19-2015, 06:18
иди го кажи на съдията като те хванат ;)

да видим там дали ще си толкова отворен

предтави си че работя в клиника и ги знам нещата по-добре от теб

Съдейки по 2-та ти поста, имам само едно да ти кажа: може много да знаеш и много опит да имаш, но нито акъла ти е на мястото нито сърцето. Всичко друго е просто подробности.

haritov
05-19-2015, 08:31
Съдейки по 2-та ти поста, имам само едно да ти кажа: може много да знаеш и много опит да имаш, но нито акъла ти е на мястото нито сърцето. Всичко друго е просто подробности.

има разлика между знание и мъдрост

във всички случаи рано или късно ще разбереш че съм прав въпроса е от коя страна ще бъдеш


мда и аз се смея като му чета спрелите постове на харитов ... ;/

ти името ми не можеш да напишеш тръгнала си акъла си да мериш

skatew
05-19-2015, 08:55
твоя приятел го няма



хахаха край, вече е погълнат от дявола

haritov
05-19-2015, 09:18
хора тези неща се учат в 8 клас не се излагайте

едно време децата се казваха не на дрогата сега се мъчат да я направят легална

skatew
05-19-2015, 10:44
Кои неща се учат в 8ми клас? Кой ги учи тогава? Заучени глупости говориш.

haritov
05-19-2015, 14:17
Кои неща се учат в 8ми клас? Кой ги учи тогава? Заучени глупости говориш.

като ги учих едно време пишеше че също така ще ни кажат точно това което ми казвате в момента

ама нищо нека съм заучен идиот времето ще покаже

jghgh
05-19-2015, 16:11
Seattle, шапка ти свалям :)
Да, поговори с него насаме, надявам се да те послуша.



haritov, в коя клиника работиш и на каква длъжност? Ако искаш на лично.

anonymous908491
05-19-2015, 18:41
Да, поговори с него насаме, надявам се да те послуша.


А след това двамата могат да яхнат по един розов еднорог и да отидат да берат гъби.

galaxy29
05-19-2015, 22:11
носят се слухове, че харитов като дете чупил кокосови орехи с глава...

anonymous908491
05-19-2015, 22:29
Личи му, че гладен не е стоял.