PDA

View Full Version : Helppp



teodorino
05-11-2015, 14:26
Здравеите,проблемът е следния-от околко 2-3 месеца харесвам едно момиче с което имаме общи приятели и сме се засичали няколко пъти,страшна красавица е и ми хвана окото още от пръв проглед...но ме е срам да и пиша да излезнем тъи като си има приятел....но до колкото разбрах от хора от неиния клас (и на приятеля и) връзката им не върви много,не се целуват много:D по коридорите се разминавали и такива...та въпросът ми е да сабера смелост и да и пиша или да чакам да скъсат:D все пак нали знаете деншните връзки колко издържат.

Tollie
05-11-2015, 15:47
Според мен се престраши и й пиши.. Не я сваляй, а завържи приятелство. Изчакай да скъсат, дай й малко време и почни да я работиш :D

teodorino
05-11-2015, 16:33
Там е работата че съм бая срамежлив а и и се носи славата на ''надута'' макар че на мен ми изглежда просто на невинно,нежно същество,но може би защото съм влубен:D и наи много ме е страх че ще ме резне:S

RapExotic
05-11-2015, 17:02
Не се бъркай във връзките на хората. Дали върви или не и колко често се целуват си е тяхна работа. Щом си има приятел и не е скъсала с него, значи нямаш работа там.

GoodEnough
05-11-2015, 19:04
Здравеняк ли е приятеля и? А ти здравеняк ли си ? За твоето положение има важно значение. Нямам предвид, че ще се стигне до физическа саморазправа, но по друг начин биха се развили нещата. Аз например определям себе си като "здравеняк" и излъчвам респект - (поне така са ми казвали) и само джентълменските ми обноски и морала, който притежавам ме спират и аз да правя глупости. Ако само я харесваш въпросното момиче - майната и (с извинение - без лоши чувства към дамите :)) да си живее живота, но ако вече е обич, тогава... не знам...А бе струва си, на дърти години може да съжаляваш :D

teodorino
05-11-2015, 20:22
Ми не аз не съм здравеняк:D тои тренира маи лостове ддз и аз ама е по нацепен от мен:D ако има някво значение,а колкото дали е харесване или лубов мисля че клони към второто,всеки ден си мисля за нея....но с тоя срам незнам до къде ще я докарам :D

nevermorevon
05-12-2015, 12:25
Не се бъркай във връзките на хората. Дали върви или не и колко често се целуват си е тяхна работа. Щом си има приятел и не е скъсала с него, значи нямаш работа там.

И аз съм на това мнение, много е долно да се месиш в нечия връзка. Представи си, че го зареже и тръгне с теб. Какво би и коствало след време да зареже и теб по същия начин заради някой друг ?