PDA

View Full Version : На сухо??



ssiqna_gotinata4
05-11-2015, 14:53
Аз съм девствена все още с гаджето ми сме заедно от 3 месеца почти ,но още не сме го правили защото не съм готова.Той ми казва ,че не ми изневерява нито го е направил откакто сме заедно....Възможно ли е да стои на сухо доста време? Или ме люже как мислите?Ако е така ще има ли някакви проблеми ако е само на чикии?

RapExotic
05-11-2015, 16:57
Някой стоят на чикии с години. Неговото е нищо за сега. Може да започнеш ти да му ги биеш, поне да разбере, че има гадже.

sladura89
05-11-2015, 17:01
Нещо на трол ми мяза! :)

sladura89
05-11-2015, 17:02
Ами много хора са на сухо, понеже на жените явно им харесва когато мъжете седят на сухо! На мен лично ми писна от надути кифли с огромно самочувствие без грам покритие!!!!

SHPAIdURmeN
05-11-2015, 17:56
Някой стоят на чикии с години. Неговото е нищо за сега. Може да започнеш ти да му ги биеш, поне да разбере, че има гадже.
+
:lol: :razz: :lol:

DarkTemplar
05-11-2015, 18:09
Сигурно лющи чекии като ненормален, в очакване да спреш да се назландисваш и най-после да си отвориш краката.

SunnyDJ
05-12-2015, 10:03
Пусни му бе ДРУГАРКО не мъчи човека.

SunnyDJ
05-12-2015, 10:05
Сигурно лющи чекии като ненормален,......

Ми то чекията е за удоволствие. Само да не ти изчезне любимият образ!!! :D

Pug_306
05-12-2015, 10:08
Направи му някоя и друга свирка да се успокои човека, кой знае как се дърви вечер ... От свирка няма да изгубиш девствеността си и няма да забременееш, от сега ти казвам, че скоро да няма тема - духах, бременна ли съм :D :D

NissaN
05-12-2015, 10:26
Ако съм на него ще си намера една само за пошляпване,а с теб ще съм само за разходки,целувки и тн.

obicham69
05-13-2015, 05:54
че скоро да няма тема - духах, бременна ли съм :D :D

представи си да глътне сперма, докато прави свирката, ще си е за притеснение :D

hAwk_eye
05-13-2015, 07:13
Представи си риба на сухо как е.Ей така е и гаджето ти.Скоро ще "пукне" човечеца и ще си намери друго езерце дето "да си пуска въдицата" :D

Ivaaaaa
05-13-2015, 15:15
назландисваш

минавам да питам кво значи тва.

102thedream
05-13-2015, 15:19
ахаххахахахахаха

linoleum
05-14-2015, 14:00
минавам да питам кво значи тва.
назландисвам означава, че хем й се иска, хем я боли, хем мама не дава.

anonymous908491
05-14-2015, 18:48
назландисвам означава, че хем й се иска, хем я боли, хем мама не дава.

назлъндисвам*

linoleum
05-15-2015, 10:36
назлъндисвам*

ти ли си другарката по български:)))
ако е така добре другарко ша знам, че назландисвам се пише с ъ

lovefit
05-24-2015, 10:43
Няма страшно те момчетата знаят как да се справят със сухите периоди. Не си давай зор заради него. Изчакай да се почувстваш готова иначе ще супер неприятно. Апък ако толкова се притесняваш за него започни подготовката с нещо малко като чекия помоли го да те напътства като ти казва как му харесва повече и постепенно с времето премини към свирките

Wednesday666
05-24-2015, 11:26
На простотия ми мирише на мен.
И каква връзка е това ако мога да попитам?
Но както си прецениш.
Но не се сърди, ако си намери друга, докато ти се дърпаш като ощипана госпожица.

102thedream
05-24-2015, 11:32
как може да призовавате момиче да си загуби девствеността ей така щото вие и казвате
мама ви деба лайнарска

per-dead
05-24-2015, 11:44
На простотия ми мирише на мен.
И каква връзка е това ако мога да попитам?
Но както си прецениш.
Но не се сърди, ако си намери друга, докато ти се дърпаш като ощипана госпожица.

+++
Връзка без секс е равна на приятелчета с привилегии - гушкате се, гледате филми и се целувате.

lovelemons97
05-24-2015, 19:18
Ми той пък що си е избрал такава връзка?Да си беше хванал една маратонка.
Щом се е захванал- ще чака.

teenagexdramaxqueen
05-25-2015, 09:01
Възможно е , ние с първия ми не го бяхме правили до третия месец . Всичко опира до това дали можеш само със секс да задържиш момчето .. това си проличава още в началото . Ако ти е казал ,че ще те изчака , до като станеш готова - значи е така :) Не се притеснявай :)

dreamwalker
05-25-2015, 09:34
как може да призовавате момиче да си загуби девствеността ей така щото вие и казвате
мама ви деба лайнарска

Абсолютно.

Много сте болни, братя.

lovelemons97
05-25-2015, 11:02
Да не се била сърдила ако си намерил друга...Що ти няма ли да се разсърдиш?
Дайте да им пускаме на втория ден, че да не ни зарязват..толкова жалки ли станахме?

per-dead
05-25-2015, 11:59
"Като те е страх от мечки, не ходи в гората".

dreamwalker
05-25-2015, 12:00
Some people have self-respect.

per-dead
05-25-2015, 12:23
Не опира до самоуважение. Или като не си готова за секс, не си хващаш гадже, или си намираш някой, който държи повече на платоническата любов и не те притиска да правиш неща, които на този етап не искаш. Ако партньорът ти ти дава зор за нещо, което не желаеш, значи не е човекът за теб. По-просто на де?
ПС: сексът не е най-важното нещо в една връзка, но си има своето място. Сближаваш се наистина с човека, чак тогава. Ако ти си с ниско либидо или не си чувстваш готова, а приятелят ти пък обича нон-стоп секс, пусни момчето да върви да си търси някоя, отговаряща на неговите интереси. Няма смисъл единия да се измъчва, защото постоянно се чувства притиснат и форсиран, а другия да не получава това, което иска. Т'ва вече не е връзка. Не знам как се нарича.

lovelemons97
05-25-2015, 13:49
Не опира до самоуважение. Или като не си готова за секс, не си хващаш гадже, или си намираш някой, който държи повече на платоническата любов и не те притиска да правиш неща, които на този етап не искаш. Ако партньорът ти ти дава зор за нещо, което не желаеш, значи не е човекът за теб.

О,да,опира.В случая тя казва, че не е готова.Половината почнаха "давай, пускай му,че ще те зареже".Дай тогава да прави секс по нежелание, че ще вземе да я остави.Ако се уважава няма да прави нещо защото я заплашват,че ще я зарежат.Жалко е.
П.С. - не прочетох някъде да й дава зор.

silas2
05-25-2015, 15:07
Какво значи готови, моляви се обяснете ми.
Това да не е грозде, че да чакате да озрее.
Момичето щом има цикъл, знчи е готова да има деца и да прави секс. Какво толкова му мислите на единия секс. Отдавате му прекалено голямо мислене.... все трябва да се правите на интересни... Няма да си намерите принца на белия кон колкото и да го търсите. Ако след като преспирте с него ви зареже значи е използвач, а ако не ви значи имате късмет. Тва се отнася и за момчетата и момичетата. Вие момиченца се правите на ощипани госпожици, но доста ви сърби и вас между крачетата. Секса е начин за доставяне на удоволствие и на двамата, никой не ви кара да му раждате дете, че да чакате да сте готова. Мене бившата ме накара да го направим в самото начало на връзката, да преди това бях мн притеснен какво ще стане, но след като го направихме доса се сближихме.

teenagexdramaxqueen
05-25-2015, 15:20
На тебе може да ти се струва като детска игра , но за повечето момичета не е така . На нас ни е много по гадно отколкото на вас момчетата. В началото се притесняваш да се съблечеш пред момчето , не е само " единия секс '' ами много повече . Поне за мен първият път не беше така а и щом правя секс с някой , то значи не е е просто е така ами има чувства и тогава вече мога да се раздам напълно . Освен това първият път е много болезнен , колкото и да пишат , че не е така .. Така , че ако обичаш не давай '' мъдри '' съвети , защото си в грешка :)

per-dead
05-25-2015, 17:51
О,да,опира.В случая тя казва, че не е готова.Половината почнаха "давай, пускай му,че ще те зареже".Дай тогава да прави секс по нежелание, че ще вземе да я остави.Ако се уважава няма да прави нещо защото я заплашват,че ще я зарежат.Жалко е.
П.С. - не прочетох някъде да й дава зор.

Ако много му се ебе, ще почне, а тя ако се дърпа дълго време, ще я зареже. Не знам само аз ли съм забелязала това, но всички момчета, които притискат гаджетата си да им пуснат, ги зарязват, ако не получат това, което искат. Опира до самоуважение, чак когато го направиш, защото се чувстваш принудена.
Silas2, какво значи ли?
Ами, значи да те подкара хормона. Да те сърби между краката. По-добре не мога да ти го обясня. Някои се чувстват готови на 12 (или просто се правят на интересни, което е по-често срещано), някои се чувстват готови чак на 30. Ниско либидо един вид. По принцип момичетата са тези, които се "чувстват готови" и е по-рядко срещано при момчетата. А други момичета просто се правят на щипнати госпожици.

dreamwalker
05-25-2015, 18:08
Какво значи готови, моляви се обяснете ми.
Това да не е грозде, че да чакате да озрее.
Момичето щом има цикъл, знчи е готова да има деца и да прави секс. Какво толкова му мислите на единия секс.

Плебейско е.

lovelemons97
05-25-2015, 21:00
Какво значи готови, моляви се обяснете ми.
Това да не е грозде, че да чакате да озрее.
Момичето щом има цикъл, знчи е готова да има деца и да прави секс. Какво толкова му мислите на единия секс. Отдавате му прекалено голямо мислене.... все трябва да се правите на интересни... Няма да си намерите принца на белия кон колкото и да го търсите. Ако след като преспирте с него ви зареже значи е използвач, а ако не ви значи имате късмет. Тва се отнася и за момчетата и момичетата. Вие момиченца се правите на ощипани госпожици, но доста ви сърби и вас между крачетата. Секса е начин за доставяне на удоволствие и на двамата, никой не ви кара да му раждате дете, че да чакате да сте готова.
На теб не ти ли идва на акъла, че с тва 'сефте' идва една голяма и много хубава част от живота ни, и как някой може да ни я пре*бе(с извинение).Знаеш ли, че имам приятелки, които са погнусени от секса заради първия им партньор?Спести си заядливия коментар като не знаеш за какво става въпрос.
П.С. -няма как да ни сърби между крачетата преди да знаем какво е.

DarkTemplar
05-25-2015, 21:22
^Да са си опичали акъла преди да си отварят краката пред неподходящия човек.

baby_baby
05-25-2015, 21:36
Няма как да ти кажем дали ти изневерява ти най-добре трябва да знаеш то си личи и то много

dreamwalker
05-25-2015, 21:40
Плебеи.

lovelemons97
05-26-2015, 07:15
^Да са си опичали акъла преди да си отварят краката пред неподходящия човек.

Не е въпрос до акъл.Като казах първия партньор нямах впредвид някой хванат за една вечер, а момче, на което имат доверие.