PDA

View Full Version : Обръщал съм и прекалено много внимание? И ме заряза..



slimpi
05-11-2015, 23:00
Здравейте хора :P

На 23 съм , момче.Искам да пиша за проблема си, понеже се чувствам ужасно, дано да ми дадете правилни насоки и да успея да превъзмогна болката:

Ходех с едно момиче 9 месеца.Преди това трябваше да се боря за нея 2 години...(да да така е, всеки ми казва , че не съм добре).Всичко беше прекрасно , тя беше много щастлива, както и аз.Тя е на 20 ,работеща и учеща.Последните два месеца започна да се дразни , защото съм и обръщал прекалено много внимание.Един вид, че съм я притеснявал по този начин.Почти когато не сме заедно общуваме по facebook, пишем си.Започна да се дразни че постоянно съм и пишел.Изразяваше недоволство когато я попитам какво прави, аз от своя страна я питах за какво ми се сърди и общо взето аз колкото повече внимание и обръщах , толкова повече тя се отдръпваше.Аз от своя страна се чувствах гадно, и постоянно търсех проблема и постоянно я питах защо се държи дръпнато.Така 2 месеца...

Днеска ме извика на кафе и ми съобщи , че връзката ни се е изчерпала ,нямаме бъдеще заедно.Обяснихме си какъв е основния проблем:
-Упражнявал съм тормоз върху нея по този начин, че постоянно съм искал да излизаме и да се чуваме, затова тя се отдръпнала и от там тръгнали скандалите.Каза ми, че има момичета които умират да имат такова момче до себе си, което да им обръща постоянно внимание.

Аз и казах,че проблема не е нерешим, никои не е изневерил , и че може да си дадем още един шанс, все пак не е нещо което да не мога да променя в себе си, просто няма да я притискам повече, ще се чуваме и виждаме колкото е необходимо , а не колкото аз реша.

Все пак тя ми остави някаква вратичка.Каза да си дадем малко време без да се виждаме и чуваме.След около 20 дни имам абсолвентски бал, и тя ще бъде моя дама (резервацията е направена преди 2 месеца, и все пак тя се съгласи да дойде).След бала ще сме се видели да поговорим и да ми каже дали ще ми даде втори шанс.

Приемам всякакви мнения по темата!
БЛАГОДАРЯ ВИ за отделеното време :)

GLaDOS
05-11-2015, 23:21
Или си много дразнещ тип,или момичето е лигла.Може и да си харесва някой друг.

Pug_306
05-12-2015, 06:43
Ами спри да я натискаш, това се нарича обсебване и е нормално да се отдръпне, всеки има нужда от своето лично пространство !

Blab
05-12-2015, 08:16
нали знаеш как пазиш пламъка на свещ от вятър с длан?
а как го гасиш и/ли се париш със същата длан?
горенето изисква кислород, хората не са свещи;

102thedream
05-12-2015, 09:00
не си я чукал достатъчно
или изобщо не си

dimitar_ak
05-12-2015, 10:23
Проблемът ти има 2 страни, но и за двете мисля, че ти си виновен. От една страна се държиш обсебващо, а това много дразни. Да гаджета сте, но тя е свободен човек. Не я връзвай в клетка.
От друга страна тази твоя зависимост от нея доста и е напомпало самочувствието. Наистина се опитай да я оставиш тя да води във връзката ви и ако пак каже, че не те иска, тогава я забрави.

broken_angel_412
05-13-2015, 07:08
Моя приятел ме притиска по същия начин. Не е приятно найстина, трябва да ѝ дадеш малко почеве свобода, да не я притискаш толкова.

102thedream
05-13-2015, 07:21
поистина ли думаш

anonymous708973
05-13-2015, 10:46
Не мисля, че разбираш това, което тя има предвид всъщност. Не просто й обръщаш твърде много внимание, а я задушаваш. Искаш постоянно да знаеш какво прави и къде е, което от твоя гледна точка може и да е проява на интерес и загриженост, но от нейна може да значи много неща - евентуално дори че й е неприятно постоянно да си цъка на телефона, за да ти отговори, или че цялото й ежедневие се върти около теб. Въпрос на гледна точка.

Не мисля, че е нещо, което можеш да промениш обаче. Ти просто си си такъв. Има напасване в една връзка, така е, но не мисля, че в случая ситуацията ще се разреши с просто отдръпване от твоя страна. На теб ще ти е прекалено много, защото си вървиш срещу природата, а и мога да си представя, че ще е неприятно всеки път да се чудиш - ама да й пиша ли, да не й ли пиша, ще се ядоса ли; а на нея може пак да й идва много вниманието.
В края на краищата, доколко си заслужава да си вървиш срещу собствената природа и кога компромисът става жертва2

Изчакай да видиш какво ще ти каже и пиши пак, ама имай предвид, че някак тази работа с "да ми даде шанс" просто смърди.

slimpi
05-13-2015, 15:55
Засега ще я оставя както тя искаше - 20 дни без да се чуваме и след това задължително ще си изясним отношенията.Възможно е наистина да я задушавам .Смятам , че бяхте честни с мен.Наистина трябва да поработя върху себе си. Ще и кажа като се видим , че аз искам да бъда с нея , но ако вече чувствата и са се променили и само за пробата да възобновим връзката си по-добре да не си губим времето взаимно .

slimpi
05-13-2015, 16:02
Моя приятел ме притиска по същия начин. Не е приятно найстина, трябва да ѝ дадеш малко почеве свобода, да не я притискаш толкова.

Да, права си. Ако се поставя на нейно място може би и аз бих се чувствал така...

RapExotic
05-14-2015, 10:57
След 20 дни дано е честна с теб и ти признае, че е влюбена в друг.. Защото познавам момичета, които с месеци разиграват така момчетата си и накрая те разбират от трети лица. Освен пропиляното време остава и гнева към себе си, че си бил лъган толкова време без да се усетиш.

slimpi
05-14-2015, 19:09
След 20 дни дано е честна с теб и ти признае, че е влюбена в друг.. Защото познавам момичета, които с месеци разиграват така момчетата си и накрая те разбират от трети лица. Освен пропиляното време остава и гнева към себе си, че си бил лъган толкова време без да се усетиш.

И това може да е причина , все пак винаги съм и обръщал еднакво внимание, как изведнъж започна да се дразни...Но ще видим след 20 дни какво ще стане може и изобщо да не иска да е с мен вече, тогава няма значение дали има друг или няма...

anonymous908491
05-14-2015, 19:42
не си я чукал достатъчно
или изобщо не си

Или я е чукал отзад.