PDA

View Full Version : ПОМОЩ



Merii55
05-12-2015, 16:22
Здравейте значи моята история е следната, на диета съм и пия хапчета.. от петък ям само по една ябълка на ден, но днес изядох :около 50гр Кашкавал,половин Палче(това е тесто вътре със месо и зеле), почти ме ядох от тестото обаче, една меденка, 4бонбона,един шоколад милка със лешници и един ГОЛЯМ(140гр) чипс.
След това ходих да повърна нещата, но мисле че повърнах всичкият чипс и от шоколада и бонбоните май, но за другите неща не съм сигурна дали ги повърнах, около 30-40мин повръщах и мн се изморих, затова после спрях. Но другите неща мисля че останаха в корема ми. Сега какво ще стане ще надебелея ли много. Незнам вече какво да правя, ако надебелея и с 1кг нз, ще се самоубия направо.
Моля ви кажете ми ще ми се качи ли всичко сега?

Rakshy
05-12-2015, 21:08
За*би и директно се самоубивай. И без това с 1 ябълка на ден натам отиваш.

Rakshy
05-12-2015, 21:43
Нямаш психиката и познанията да се трансформираш, ако изобщо си дебела де :Д

Хапчетата, които пиеш най-вероятно няма да ти помогнат. Яж си нормално и се ДВИЖИ. Не знам защо винаги търсите някви диети и лишения и хапчета, вместо да сте хора и да се движите...

Когато имаш няква активност няма проблем да цъкваш по някой и друг бонбон или шоколадче

Merii55
05-12-2015, 21:48
Дебела съм, много.
Аз съм на 16г,158см и съм 47кг, изобщо не се харесвам. Ами с хапчета отслабнах за 4дни 3кг.ама днес всичко развалих май. Сега мисля пак да не ям 5дни за наказание за днес.дано не кача нищо.

galaxy29
05-12-2015, 21:50
фейк си май ;/

Rakshy
05-12-2015, 22:11
И на мен така ми се струва, Галактичке

Merii55
05-12-2015, 22:17
А как трябва да докажа, че не съм Фейк?

galaxy29
05-12-2015, 22:19
посни си снимка с табелка в ръчичка с никчето ти... амаа ако може да не е как си бъркаш в гърлото и повръщаш ;/

JuStElly
05-13-2015, 16:17
Трол си..

tonybadams
05-19-2015, 11:20
аз съм на диета от 3 години.Лятото правих 21 дневно пречистване и спрях да ям всякакви меса.
темата ти е доста деликатна и сложна и при всеки организъм е различно
най добре на лични

tochko
05-19-2015, 13:17
За да компенсираш изяденото, може да намалиш на половин ябълка дневно през следващата седмица, след това на на четвърт. Опитай се в близките 2 седмици това да стане и след това премини на фотосинтеза. Продължавай с хапчетата, но ги гълтай без вода защото и от нея се качва.

Сега сериозно.
И какво си мислиш, че ще постигнеш с един плод дневно? Ще кажеш "свалих едиколко си кг за едиколко си дни". Е, и? Нали виждаш, че рано или късно се нуждаеш от някаква храна и в един момент се натъпкваш като животно, мислиш, че си развалила всичко и продължаваш и йо-йо ефектът е на лице.

Първо, не се изненадвам, че си повърнала, защото след подобен глад като твоя се прави захранка със супички за няколко дни, а ти си почнала със сухоежбината и си я повърнала.

Второ, ако искаш да постигнеш нещо трайно, а не само за лятото трябва да прочетеш малко за режимите за изчистване на мазнини, което не си направила. Търси принципи, не "закуска-ябълка; обяд-салата; и тн.". Другото грешно схващане при теб ми се струва че е като цяло за диета. От английски diet е в смисъла си на хранителен режим, а повечето българи го мислят за глад. Започни с някаква полезна храна която те държи сита и всяка седмица по малко намаляй, но не до безкрай. Като постигнеш резултатът го задръж, може да увеличиш храната но, само полезна, богата на белтъчини. Разбира се какво къде и как да сложиш трябва да прочетеш.

Можеби ставам банален, но започни да спортуваш и си 20-30% напред в чистенето. Трябва да прочет3еш и за спорта разбира се.

Аз съм малко резервиран към хапчетата, особено ако са нещо от топ шоп-а.

Rakshy
05-19-2015, 17:57
Трябва да си много резервиран :D Не да си скептичен, а да си директно против, защото по тези места продават стоки за average-joe както има викат :D т.е. средностатистическия глупак, който би се вързал на: "изпий това хапче и след 5 дни ще си с ръка 60 на 8% BF".


иии да, излишно писане за трол темата ;д