PDA

View Full Version : Кого харесвате от форума?



espada
05-13-2015, 21:26
Аз харесвам Дриймката. Oбичам те, Дриймке!

anonymous908491
05-13-2015, 21:28
Бих ти я отстъпил, ако знаех как да я разкарам.

espada
05-13-2015, 21:29
tq dali znae, 4e ste zaedno ina4e? uwedomil li si q?

anonymous908491
05-13-2015, 21:30
Тя ако не знаеше, щеше ли да нощува под прозореца ми.

espada
05-13-2015, 21:32
Въобразяваш си май, папугай. Случва се понякога, навярно. Ти коя друга си харесваш иначе, освен Дриймката?

anonymous908491
05-13-2015, 21:33
Не ме карай да я викна да ти пише от профила ми, а и ме е страх, че влезе ли веднъж у нас, ще е невъзможно да я изгоня.

tori
05-13-2015, 21:38
Харесвам си Галаксина аз, ще се взимаме.

espada
05-13-2015, 21:38
Не ме карай да я викна да ти пише от профила ми, а и ме е страх, че влезе ли веднъж у нас, ще е невъзможно да я изгоня.


Я, извикай я, да видим какво ще стане... Не се страхувай...


Харесвам си Галаксина аз, ще се взимаме.

С антракса не се ли получи, или той е либерален?

Corb1225
05-13-2015, 21:50
Аз харесвам Ива, ама тя мен - май не ;/, но има и други, които харесвам и е взаимно. Само не знам от третия вид дали има ;Д.

tori
05-13-2015, 21:53
С антракса не се ли получи, или той е либерален?
Ние сме си заедно, бе. Даже ще сме тройка.

GLaDOS
05-13-2015, 21:58
Аз пък си падам по GlaDOS.Допада ми.

galaxy29
05-13-2015, 22:01
Ние сме си заедно, бе. Даже ще сме тройка.
ама аз не искам с него... ;/

tori
05-13-2015, 22:01
Тогава ще тъка на два стана.

galaxy29
05-13-2015, 22:04
ама да не се влюбиш и да го зарежеш заради мен...

espada
05-13-2015, 22:07
ама да не се влюбиш и да го зарежеш заради мен...

nai mnogo da ti se wliubi w pensiikata na teb :D :D

tori
05-13-2015, 22:10
Няма, обещавам.

espada
05-13-2015, 22:11
:D :D :D 4esten kryst?

espada
05-13-2015, 22:13
galaxy, obi4am te, da znae6 :)

anonymous708973
05-14-2015, 15:13
Симпатизирам на Номном много, на Нели (Naive), на Ewok, Аурис и ЛейдиДи. Ракши също е приятелски настроен и винаги се опитва да помогне :)

dreamwalker
05-14-2015, 15:18
Симпатизирам на Аурис

Защо?

anonymous908491
05-14-2015, 15:22
Я, извикай я, да видим какво ще стане... Не се страхувай...


Извиках я.

Corb1225
05-14-2015, 16:15
Защо?
Приличат си, но пинкито поне е добричка ;3.

dreamwalker
05-14-2015, 16:18
Приличат си, но пинкито поне е добричка ;3.

Забелязах, и също така няма подобни изказвания:



честно ти казвам ако ми паднеш някъде в гората, ама далече, че да не те лежа, бих те накълцал на парчета и бих нахранил прасетата с теб

Corb1225
05-14-2015, 16:22
Какво лошо виждаш във високо интелигентните постове(особено в последно време) на Аурис? Имаме уникалната възможност да черпим от този извор на разум и мъдрост.

dreamwalker
05-14-2015, 16:28
Какво лошо виждаш във високо интелигентните постове(особено в последно време) на Аурис? Имаме уникалната възможност да черпим от този извор на разум и мъдрост.

Нищо лошо. Прекланям се пред святата му особа.

DarkTemplar
05-14-2015, 16:31
dreamwalker харесва мен.

Corb1225
05-14-2015, 16:33
Нищо лошо. Прекланям се пред святата му особа.
Значи ставамe двама.

http://i.imgur.com/ibox17B.jpg

per-dead
05-14-2015, 16:49
Тори си харесвам най-много. Дриймърката, тирехеб, папугай и 102 ме кефят.

Lilanda
05-14-2015, 16:54
102, Корб и Албена /която не е влизала от 100 години, но както и да е/ са ми на първо място, понеже най-много си ги познавам. Останалите и да ги кажа, 100% ще изтърва някого, но ще опитам да не го направя: Галакси, Дъгичка, skate, Ewok, NomNomNom, Тори, Инка (понякога не, мисля, че тя си знае кога), Харитов, per-dead. Хммм...Май са това, ако се сетя за още някого,
ще допълня.

едит: ЧАЧО! КАК МОЖАХ ДА ПРОПУСНА ЧАЧО?!?!!??!?!

skate
05-14-2015, 17:12
Dagichka,Skatew,galaxy28,heartshaped,Corb,Sl1nceto ,Lilanda,iva,Spaldurmen,Pac0line,Ra7ata,Karamela,S trudel и други има,ама както се казваше "бързите отговори са най-верните" така че..дам ;д

Ivaaaaa
05-14-2015, 17:20
Аз харесвам Ива, ама тя мен - май не ;/, но има и други, които харесвам и е взаимно. Само не знам от третия вид дали има ;Д.

еха, благодаря. разбира се, че те харесвам, няма причина да не те :)

Corb1225
05-14-2015, 17:24
^
^
^
http://replygif.net/i/789.gif

dreamwalker
05-14-2015, 18:53
dreamwalker харесва мен.

Откъде знаеш?

DarkTemplar
05-14-2015, 19:12
Откъде знаеш?
6-то чувство.

dreamwalker
05-14-2015, 19:13
6-то чувство.

А, добре.

За момент си помислих, че съм твърде предвидима.

DarkTemplar
05-14-2015, 19:18
Твърде не, само донякъде.

golemiq_korab_minava
05-14-2015, 19:19
имаше още една дриймърка

golemiq_korab_minava
05-14-2015, 19:20
тигъра най-много харесвам

dreamwalker
05-14-2015, 19:34
имаше още една дриймърка

Много са. Подражават ми. Чувствам се famous.

dreamwalker
05-14-2015, 19:34
Твърде не, само донякъде.

Докъде?

DarkTemplar
05-14-2015, 19:53
Дотам, докъдето ми е ясно, че имаш интерес към мен.

dreamwalker
05-14-2015, 19:54
Дотам, докъдето ми е ясно, че имаш интерес към мен.

:(

anonymous708973
05-14-2015, 20:44
Защо?

Защото е интелигентен, балансиран, умее да конструира аргумент и не се прави на интересен :)

102thedream
05-14-2015, 20:47
ЗАЩОТО Е ДЕБЕЛ ;Д

galaxy29
05-14-2015, 21:11
как може да харесвате галакси ... според мен е ожастна ;/

Corb1225
05-14-2015, 22:20
Защото е интелигентен, балансиран, умее да конструира аргумент и не се прави на интересен :)
http://i.imgur.com/WYmHHM9.gif

tori
05-14-2015, 22:44
^ Не разбирам кое му е булшита, при все, че твоите коментари рядко са сериозно насочени спрямо нещо, а ауриса винаги улавя тънката нишка на темата, дори понякога да не ми харесва в каква насока мисли и какво казва. Не разбирам каква е тая форумна мода да се хрантутят хора, които ако не друго, поне си позволяват да мислят над нещо, пък било то и във форум. Теб основно те засичам във дневника и фън-а, ще извиняваш за резкия коментар ама това е, което ми е направило впечатление.

Corb1225
05-14-2015, 23:08
^ Толкова много аргументи, остави ме безмълвен /s.
В училище не ви ли учат да си мълчите, когато няма какво да кажете? Особено след като стана ясно, че очевидно не четеш форума и говориш неподготвена.

tori
05-14-2015, 23:24
:д Само така ще е. На човек, който ти казва какво е забелязал и защо не е съгласен, винаги се отговаря със дежурното „не си подготвен“. Тва са МОИ наблюдения, не те сталквам, че да знам къде и кво пишеш, не ми и дреме. Ама е глупаво да казваш, че някой е тъп на гъз, а разсъжденията му да са винаги там, където трябва. И накрая ти да коментираш със картинки, щот не си съгласен с нещо.

Corb1225
05-14-2015, 23:42
^ Това му е хубавото на коментирането с картинки върху подобни коментари - винаги ще се намери някой да се заяде. Аз мога да се аргументирам, ако поискам(и като го казвам, значи е така), но за теб не съм много сигурен.
Айде лека ви нощ.

anonymous708973
05-15-2015, 06:08
"щом го казвам, значи е така", аха, мн добра аргументация :lol:

а картинките (като твоята) не са аргументация, а гледна точка на някого,мнение а.к. теза. не можеш да подкрепиш теза с друга теза. аргументът е текст, изграден от 2 (3, ако броим микротезата) съставни части, в картинката това липсва. Гола вОда си, мойто момче ;)

dreamwalker
05-15-2015, 07:07
Защото е интелигентен, балансиран, умее да конструира аргумент и не се прави на интересен :)

Последно кога?

golemiq_korab_minava
05-15-2015, 09:18
не сте чели раздел политика :Д

pandabear
05-15-2015, 09:25
харесвах w0sh. жалко, че вече не се разписва.
преди 7 години заради него си направих първата регистрация, ех..времена :Д

sladura89
05-15-2015, 11:19
рибалка ;)

Rafa7a
05-15-2015, 11:27
skate, skatew, dreamwalker, Rosa, galaxy, Corb1225, hheh, tuzaro, Lilanda и още някои, но в момента не се сещам.. ;д
П.П.: Сетих се: Pink, Iva и пак забравих. ;д

fanton1
05-15-2015, 11:30
skate, skatew, dreamwalker, Rosa, galaxy, Corb1225, hheh, tuzaro, Lilanda и още някои, но в момента не се сещам.. ;д
П.П.: Сетих се: Pink, Iva и пак забравих. ;д
Ти изброй почти целия форум.

Corb1225
05-15-2015, 11:35
"щом го казвам, значи е така", аха, мн добра аргументация :lol:

а картинките (като твоята) не са аргументация, а гледна точка на някого,мнение а.к. теза. не можеш да подкрепиш теза с друга теза. аргументът е текст, изграден от 2 (3, ако броим микротезата) съставни части, в картинката това липсва. Гола вОда си, мойто момче ;)
Аха, благодаря за информацията, ставаш за wikipedia bot като онзи от "кофата". Сега остава да ме светнеш къде съм казал, че картинката е аргументация. Ако бях тръгнал да се аргументирам, щеше да го разбереш. Напротив - ти трябва да се аргументираш, защото твърдиш някакви неща, аз просто не се съгласявам. Хайде започвай сега да ми привеждаш доказателства и факти за думите си, иначе твърденията ти увисват във въздуха като теб самата, мило момиче. Макар че 2/4 могат да ти бъдат отхвърлени с лекота, защото Аурис е всичко друго, но не и балансиран и неправещ се на интересен. Остават ти две, захващай се.

От както съм в тоя форум, чета легенди за разни хора, но не виждам у тях и 1/10-та от това, което се твърди. Eй го Аурис, доказателства за това, че е "интелигентен, балансиран, умее да конструира аргумент и не се прави на интересен", съм видял колкото за съществуването на йети или чудовището от Лох Нес, че и по-малко. Но нищо де, ти ще ми дадеш. Напротив - това което виждам от него е как обижда хората с различни мнения и позиции(защото нали много добре си борави с аргументите) и заплашва със саморазправа/убийство(олеле майко, какъв душевен баланс). Преди време някой си позволи да ми каже, че аз се превръщам в копие на анар4и(което само по себе си е абсурдно твърдение), обаче Аурис вече го е постигнал. Но разбира се форумната секта с чутовната си обективност, никога няма да го признае.
Хубаво си помисли какво ще ми отговориш(или не се хаби), защото с глупави хора не ми се занимава.


Последно кога?
Преди да се роди.

anonymous908491
05-15-2015, 11:58
Ти изброй почти целия форум.

Ако беше написал и останалите си профили, щеше да е целия, а не само половината.
Но пък как се опитва да скрие женските, сякаш е трудно да се види с кой най-много си е писал.

П.П.
Много ми е смешно как обсъждате интелекта на ауриса, иначе за него много отдавна съм казал, че е прост като гъз, няма собствено мнение и обича да фантазира, защото му е по-удобно да живее в измисления си свят, вместо да погледне реалния.


харесвах w0sh. жалко, че вече не се разписва.
преди 7 години заради него си направих първата регистрация, ех..времена :Д

След малка справка открих, че е дошъл в София, може би при теб, та не знам защо искаш да пише, особено при положение, че е известен с постовете си в раздел 'Любов' , когато в този раздел, се е писало само за любов.
Аз пък се регнах заради момиче, което също вече рядко е тук, дори напоследък влиза само, за да ми пише ЛС.

Rafa7a
05-15-2015, 12:09
Ако беше написал и останалите си профили, щеше да е целия, а не само половината.
Но пък как се опитва да скрие женските, сякаш е трудно да се види с кой най-много си е писал.

Дядка, преди да пишеш мисли малко. Какви профили и какви женски те гонят? Вече все повече и повече се убеждавам, че като малък (т.е. преди 30-35 години) си бил подлаган на голям физически и психически тормоз.
Ако искам и потребителите на всички български форуми ще изредя, това тебе не те засяга. Гледай си собствения виртуален живот, защото съм сигурен, че излизаш извън него само когато трябва да отидеш до магазина да си купиш нещо.

anonymous908491
05-15-2015, 12:12
Бия се още от детската градина, тогава нямаше Кеч и се налагаше сами да си правим забавното.

Rafa7a
05-15-2015, 12:13
Бия се още от детската градина, тогава нямаше Кеч и се налагаше сами да си правим забавното.

И последствията от кеча ги виждаме на аватара ти.

anonymous908491
05-15-2015, 12:16
И последствията от кеча ги виждаме на аватара ти.

Тоя на аватара е красавец, ако го сравняваме с мен.
Но пък външния вид не е важен, достатъчно е да си плащаш.

tireheb
05-15-2015, 14:39
последните страница - страница и половина са едни от най-филмарските в тоя форум
а тва говори много

anonymous908491
05-15-2015, 14:42
Благодарим ви, а кои са останалите освен нас ?

kalpazanka
05-15-2015, 14:50
^Предлагам /и то съвсем сериозно/, ако най-накрая вече сте си ги премерили, да се кротнете.

И да не е съвсем off:
Аресвам tori, NomNomNom и разочарованата мечтателка.
Пък LadyDi ми е голямата любов.

Corb1225
05-15-2015, 15:14
Некви ***** бяха огладнели,
една картинка ги запали.
Някой трябваше да се захвани
и да ги понахрани.
Дано им е достатъчно,
защото вече няма противозачатъчно.
И ще стане по-неочарователно,
но филма свърши окончателно.

:lol:

pandabear
05-15-2015, 15:31
сигурен ли си, че нямаш кръвна връзка с анар4и?

харесвам и Даяна. не помня как ѝ беше ника обаче.
има още няколко, които са ми хванали окото, но е рано да кажа, че ги харесвам.

Corb1225
05-15-2015, 15:50
^ Ако се имаш за по-глупава от анар4и - значи имам.
Взе да ми доскучава в тоя форум, само рудиментарни затапки, няма какво да ме затрудни.
Както и да е, поздрави на мойте хоумита, те си знаят кои са ;3.

golemiq_korab_minava
05-15-2015, 15:54
бе корб, ти си перлата на форума ма

fanton1
05-15-2015, 15:55
бе корб, ти си перлата на форума ма
Де да беше само това ...

Corb1225
05-15-2015, 16:00
бе корб, ти си перлата на форума ма
Напоследък имаме много допирни точки с теб. Искаш ли да ми станеш хоуми? Ще те спомена поименно в тая тема.

Dagichka
05-15-2015, 16:02
харесвам скейтовците, пацо, онова дърво 102, блаби, дриймките, а галаксина я любя

golemiq_korab_minava
05-15-2015, 16:05
не

но си откровен и не делиш, има характер.. но малко в повече се палиш и задълбочаваш.. на пантер

Corb1225
05-15-2015, 16:14
^ Йей, комплименти ^^, веднага си проличава кой ги чатка нещата. Няма не, взимам те в моите редици ;Д.

anonymous908491
05-15-2015, 16:15
^Предлагам /и то съвсем сериозно/, ако най-накрая вече сте си ги премерили, да се кротнете.


Не са ли ти казвали, че при мерене на талала не е добра идея да си буташ дупето ?

aurisa
05-15-2015, 16:22
Значи хем ви казах, че нямам намерение повече да се занимавам с психично болни и делюзиите им, хем философствате зад гърба ми. За неразбиращите - този тип подмолно поведение означава да се правиш на интересен.


Напротив - това което виждам от него е как обижда хората с различни мнения и позиции(защото нали много добре си борави с аргументите) и заплашва със саморазправа/убийство(олеле майко, какъв душевен баланс)
Първо - казах му в прав текст, че ми е толкова противен, че ако нямаше да го лежа, с удоволствие бих го пречукал. Това не е заплаха, а израз на крайно отвращение от личността и думите на определен индивид - до такава степен, че не смятам, че заслужава да живее. Мога да ти изпиша цял том с аргументация ако държиш, но предвид, че момчето е анти-българин (видно от всеки негов пост), защитава фашизма (видно от всеки негов пост), адвокатства против суверенитета на собствената си държава (видно почти от всеки негов пост), разпространява пропаганда (видно от повечето му линкове), клевети свестни хора и за капак се надява на гражданска война в собствената си държава - мисля съм съвсем в правото си да съм отвратен. В допълнение - в наказателния кодекс има няколко вметки за такива като него на отговорни постове и наказанието стига до доживотен затвор без отмяна. Преди има-няма 20г. са ги разстрелвали такива. Той, разбира се, е най-обикновен пишлегар и няма никаква власт, но това не променя факта, че е с убежденията на престъпник. Ако не пропизнаваш това като факт - твой е проблемът, не мой.
Второ - подхванал си да заяждаш с пантерата и жабата и 'аргументацията' ти (с която, разбира се, целиш единствено да ме обиждаш, а иронично - мъчиш се да се впишеш в друга графа) е точно 3 мои поста, които ... факт - звучат крайно, но тезата зад употребения език ще ти се види доволно трудно да наречеш 'крайна'. Разбираш ли, някои хора имат достатъчно самочувствие, че агресивно застъпените убеждения не зачекват егото им. В интерес на истината точно по това разбрах, че пишеш в Реддит - хъб на ауткасти с ниска самооценка, които се жегват и от най-малката доза агресия е този сайт.


Напротив - това което виждам от него е как обижда хората с различни мнения и позиции(защото нали много добре си борави с аргументите) и заплашва със саморазправа/убийство(олеле майко, какъв душевен баланс).
Адвокатстваш за Хисбула. Нарече членовете на терористична организация герои и борци за свобода ? Това ли трябва да уважавам ?

Последните година - година и малко започнах да се плаша от политическата коректност и липсата на твърда позиция от страна на европейските лидери. Не, няма да уважавам мнението ти. Няма да уважавам и мнението на хора, които твърдят, че исляма е религия на мира; че тези се бият за свобода; че не ни е работа да съдим обществата им. Няма да толерирам и издигането на джамии в западна Европа с пари от държави, финансиращи тероризма. Няма да толерирам и ислямски съдилища, ислямски закони и забулени жени по улиците. И не, защото съм тъп и необразован и неразбирам, а защото тези общества за подигравка за декларацията за правата на човека и защото искам да живея в свободна и правова държава, а не такава, подлагаща се на този, който квичи най-силно.
И отново - ще ти го повторя, че да не пропуснеш тезата покрай 'крайното' ми изказване - не съм от модерните онлайн 'философи', които считат, че по презумпция нечие мнение заслужава уважение. Уважавам това, което считам за достойна позиция. Твоята не е такава.

Мързи ме да ровя в другата тема, но на прима виста - твои думи : джихада не е нещо лошо, а борба за свобода; терористите за достойни войни - последните такива, борещи се против ционизма; евреите са ционисти и не ги харесвам; Иран е велика държава и са в правото си да погазват базови граждански права. И то за какво погазване говорим - публични екзекуции ... знаеш ли какви последствия имат подобни прояви на 'правосъдие' върху едно общество. Е, погледни в Близкия Изток - ще разбереш.


Сипвай ми иначе - аз съм тъпия и крайния, че се застъпвам за правото на хората да живеят както намерят за добре. И съм тъп и краен, защото индивиди като климатика, ефендера и папагала ми бъркат в здравето, 'щото единственото, което съм чел от тях е в защита на путино-фашисткия режим в Русия и опляване на западна Европа. А ти - ти си дори по-зле от тях. Невероятно е, че българин може да се застъпва за мюсюлманска държава и да нарича гаврата, която вършат - същата, която са вършили с нашите родители преди векове - тяхно си право 'щото си живеели в тяхната си държава. Въобще...толкова си ми гнусен, че цял речник с псувни да имах, пак нямаше да ми стигне.


По повод Цецо въобще няма да коментирам к'ва работа имаш да го съдиш този човек, та даже май и доза насмешка вкарваш така като те чета. Мен не ми е направил лошо впечатление - драска си момчето някакви лигавщини, чат-пат се вкарва в някой филм, но не изглежда злонамерен. Не взимам участие във форумните интриги, та няма как да знам доколко верни са твърденията по негов адрес, но доколкото разбирам от писаници - бил си съчинявал някакви неща за някакви хора и оттам цялата помия по негов адрес. Не знам как реши да ме сравняваш именно с това поведение.

DoubleDMG
05-15-2015, 16:26
Dagichka,Skatew,galaxy28,heartshaped,Corb,Sl1nceto ,Lilanda,iva,Spaldurmen,Pac0line,Ra7ata,Karamela,S trudel и други има,ама както се казваше "бързите отговори са най-верните" така че..дам ;д

Я ПАК!

kalpazanka
05-15-2015, 16:37
Не са ли ти казвали, че при мерене на талала не е добра идея да си буташ дупето ?

Даваш ми добра идея- да бутна един ключ.
Направо не се усещате кога да спрете...