PDA

View Full Version : Pomosht s svalka



vivis
05-13-2015, 22:13
Zdraveite priqteli

(pisha na shlokovica,zashtoto telefonut mi nqma opciq za kirilica)

Ta ima edno momiche koeto sum si haresul no ima izvestni problemi.
Veche sme sedmi klas no sme ot razlichni klasove i ne sme si govorili a iskam pone da se zapoznaq s neq predi kraq na godinata.
Tova mi e trudno,zashtoto vinagi se mukne s priqtelki a pred ednata se bqh izcepil predi vreme i neznam kato e s tqh dali izobshto shte mi oburne vnimanie.
Iskam vsi4ko da stava lichno zashtoto facebook samo precakva neshtata a ne moga da q hvana kogato e sama.
Veche znam che ako mi se otvori shans shte davam direktno,zashtoto poveche mi dopada puk i ne se znae koga shte q hvana pak.
Vupreki che ne sme si govorili se opitvam da durja o4en kontakt kogato q vidq.Naprimer tazi sedmica idvaha nqkakvi za da ni pusnat prezentaciq i da se orientirame kum koe uchilishte da se stremim , no vuprosnata prezentaciq beshe v tqhnata staq i si izbrah mqsto ot koeto hubavo da q vijdam i na vseki 5-10 sekundi se obrushtah i q gledah v ochite (tq sushto) i po edno vreme vnezapno sprqh da go pravq s cel da zapochne da se pita zashto sum sprql ili che nai posle sum sprql , no da zapomni che e stavalo.. Do kolko e bilo uspeshno ne znam no se nadqvam neshtata da potrugnat. Obrushtam se kum vas za nasoki,tip-ove i tn no nai veche Kak sled kato sme poznati da ne vlqza v frienzone
sorry za vsqkakvi greshki
i mersi

NomNomNom
05-13-2015, 22:18
Заговаряй я, ако кифлите се хилят ги питай какво смешно има, и ще млъкнат. :д

per-dead
05-13-2015, 23:39
Евала, момче. За това, че предпочиташ да говориш лично с човека. И че смяташ, че фейсбук само проваля работата.
Първото, за което се сещам, което аз бих направила ако бях на вашите години, предвид че момичето се мъкне само с приятелки, е да изляза от часа, който имам, да вляза в часа, който тя има и да кажа, че някаква учителка иска да я види. Само да не е тази, с която в момента има занятие. :D Наистина малко детска работа, но както казах, на вашите години така щях да постъпя. :D
Щом в часа с презентацията ти е отвръщала на погледите, значи малко или много е било успешно. Момичетата бият игнора на момчета, които не харесват. Е, вярно че има и такива, които на въдицата ти оставят лист с надпис "риба", но сте в 7ми клас. Момичетата още не са осъзнали какви очарователни и разновидни способности има женската природа.
Друг вариант е просто да си уговориш среща с нея на някое тихо и спокойно място. За първа среща шумни места не са най-добрите идеи.
Ама в момента ми се спи и приключвам до тук. Надявам се да съм помогнала.

vivis
05-14-2015, 09:17
БТЛ Ако ви трябва снимка,тази е нова :D http://prikachi.com/images.php?images/605/8112605r.jpg

102thedream
05-14-2015, 09:57
Друг вариант е просто да си уговориш среща с нея на някое тихо и спокойно място. За първа среща шумни места не са най-добрите идеи.

според мен пък на тези години е точно обратното

102thedream
05-14-2015, 09:58
оле смотан не видях каква снимка си пуснал

dreamwalker
05-14-2015, 10:03
Как си, Кольо?

dreamwalker
05-14-2015, 10:06
Готино момиче ли е?


Здравейте,бъдещи сърце-разбивачки!Преди да започна искам да кажа че не всяко момиче може да е готино и секси!!!!

Уморих се да гледам как някой момичета се мислят за красиви и само тяхните ПРИЯТЕЛКИ им харесват снимките...
Та ето ги стъпките

Предпочитания:

1-Момчетата харесват сини и зелени очи
2-Момчетата харесват дълга руса или кестенява коса (В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НАКЪДРЕНА ИЛИ КЪДРАВА!!!!)
3-Момчетата си падат по големи гърди!! :D
4-Момчетата си падат по оформени дупета ! :D
5-обичат слаби момичета но не кокалести !!! все пак трябва да се напипва нещо ..

Стъпки:

1-правете клекове (изгледайте някое видео,как се правят правилно)те помагат за стягането и оформянето на дупето!
Също така можете и да се качвата по стълбите до апартамента ви.
2-пиите боза,мляко и мая за по-големи гърди.
3-пуснете дълга коса и я минавайте с маша за да я изправите . Ако косата ви не е руса или кестенява се боядисайте.
4-не се гримирайте много !
5-ако имате дълга руса или кестенява коса , слаба сте ,с голям бюст,и оформено дупе , е време да започнете да носите клинове и меки блузки :)

ВИЕ ВЕЧЕ СТЕ ГОТОВИ ДА СЪБИРАТЕ МЪЖКИТЕ ПОГЛЕДИ !!!!

ТАЗИ КОМБИНАЦИЯ МОЖЕ ДА НЕ САВПАДНЕ С ЦВЕТА НА КОЖАТА ВИ И ТАКА НАТАТЪК....ТАКАЧЕ ВНИМАВАЙТЕ !

Браво.

vivis
05-14-2015, 10:29
Dam :d bqh malko leke :d