PDA

View Full Version : Да й кажа ли или не? А на мама?Помощ!



michellepj7998
05-15-2015, 05:28
Здравейте..
Имам много голям проблем. От година съм влюбена много в бившата приятелка на чичо ми. Тя е на 31 аз съм на едва 14.Чувствата ми са много силни. Всичко започна с чатовете ни през лятото на 2013.Всеки ден си писахме,постоянно, когато не ми пишеше в продължение на 2,3 часа полудявах и започвах да гледам нейни снимки от фейсбук.
Запознах се с нея чрез чичо ми, тя ми разказа как са се срещнали,казал й че му липсвала и така станало всичко..Те бяха гаджета не много дълго, може би 4,5 месеца, проблема беше там, че тя беше женена и англичанка.Живееше с мъжа си в Бристол, Кралството, но много се караха. Накрая той тайно й погледнал телефона и разбрал за чичо. Скарали се, той се развикал на чичо ми, в моментите, в които той видеше, че си пишем полудяваше.
Януари 2014 тя дойде в БГ ,но валеше сняг и тогава бе грипът и тя се разболя. Беше в Разград, от където е чичо ми, а аз от Шумен. Много плаках, че немога да я видя, но го преживях.
Лятото на 2014 осъзнах чувствата си и ми беше много тежко.Те се бяха разделили, което напълно намаляваше шанса да я видя. Пишеха си от време на време, но не много.
Бях на гости на един приятел на чичо с него, когато чичо започна да чете от фейсбук съобщение от нея, аз бях на терасата, но чух всичко. Беше се опитала да се самоубие, беше под наблюдение няколко дни, след което полудя. Беше много груба с мен и чичо й забрани да ми пише. Аз също не желаех, но ми беше тежко. Любимият ти човек, да се опита да се самоубие и да е много груб с с теб, докато се опитваш да му помогнеш.
След 2 месеца видях, че имам съобщение от нея. Беше ми написала, че все още ме обича много и се извинява за всичко. Писах й,но контактите ни спряха. Тя напълно заправи за мен, на рождения й ден на 12 ноември й пратих много съобщения, които само видя, благодари и не писа повече. След време писа пак, но за малко, тогава беше най-тежкият ми период. Опитах да се самоубия, губех я,губех и себе си, пропуших, карах се с родителите ми и т.н.Мразех се, отчасти и нея.Обаче още изпитвах много силни чувства и дори по-силни от преди.
Майка ми не я харесва, смята, че ме е изиграла или нещо такова.Права е.Май го направи. От това ме болеше повече и плаках с часове, неможех да спа.
Оттогава знам, че съм обратна.Предполагах го, но не бях напълно сигурна, докато не получих сексуално привличане от още 2 непознати жени, които виждах често.Не издържах на това напрежение и си посягах пак и пак. Накрая споделих това, че съм обратна на приятелите ми, което донякъде ме успокои, а те го приеха сериозно, добре и ме подкрепяха.
Това не оправя нещата.Всеки ден ме боли повече, чувствата ми се усилват, нежеланието ми за живот още повече. Немога да й кажа, ще стане скандал из целия род! Съмнявам се да каже на чичо или някой за това, но ще бъде много странно и едва ли ще ми пише повече….
Моля

GLaDOS
05-15-2015, 07:39
Plot Twost Четеш и си мислиш че авторът е идиот,а то се оказва че е идиотка.

Какво мисля по темата ли? Мисля,че бързо трябва да продадеш авторските права над историята за да могат спокойно да заснемат някоя мексиканска сапунка по нея.

michellepj7998
05-15-2015, 16:35
Едва ли ще получа разбиране от човек с подобна профилна снимка

SlowDownBaby
05-19-2015, 12:59
На 14 години си...единия вариант е,че още си малка и объркана и след време ще осъзнаеш,че все пак харесваш момчета.Другия вариант е,наистина да си обратна,което според мен не е никак добре.Имам обратна приятелка ,с която се разбираме страхотно,но като слушам от страни колко е сложно всичко,как се крият с приятелката,лъжат ,че са просто приятелки...а баба й постоянно и казва,че вече и е време да има дете....не казвай на майка си,според мен това ще е едно голямо разочарование.Лично аз,да чукам на дърво,не бих била никак доволна ако някой ден детето ми изръси такава простотия,особено на 14 години,когато не знае пикае ли му се, е*е ли му се...извинявай,че говоря по този начин,но какво сексуално привличане на 14 години ??? Боже боже,на къде отива тоя свят......

Josefinne
05-19-2015, 14:54
По-добре се насочи към:
- някой по-близо до твоята възраст - за нея ти си дете;
- някой по-стабилен психически;
- някой, който живее в твоя град.
Ако е възможно - всичко заедно.

sLowm0tioN
05-20-2015, 18:28
Мисля, че трябва да отидеш при психолог.. И не защото си обратна, а поради факта, че си посягаш заради случващото се. Той може да ти помогне за начина, по който да съобщиш на майка си за сексуалната си ориентация.
Иначе относно чувствата ти към тази жена, смятам, че е по-добре да се откажеш.. Възрастовата разлика между вас от 17 години никак не е малка.. Та тя може да ти бъде майка.. Освен това е в друга държава. :( Откажи се, ще ти мине. Ще ти кажа, че когато бях г/д на твоята възраст, харесвах един колега на баща ми, който беше с около 13 години по-възрастен от мен. Бях обсебена от мисли за него, плакала съм, защото нямаше как да го видя, но ми мина. Не съм казвала на никого за чувствата си. Това беше просто част от порастването ми.
Успех. :)