PDA

View Full Version : Размисли.



NarutoShippuuden
05-16-2015, 12:09
Добър ден на всички. В тази тема ще поставя няколко основни въпроса, на които не мога да си отговоря. Преди да прочетете темата искам да вметна, че не засягам жените, а момичетата.

Направо да започваме.

1.Защо почти винаги момчето, което се опитва да спечели сърцето на момичето и се държи с нея както трябва(мил, любезен и съпричастен) веднага бива поставен в онова тясно, гнусно, миризливо и неприятно място наречено "приятелската зона"?

2.Защо повечето момичета обичат да ги третират зле? Забелязал съм, че този, който игнорира даденото момиче, не се занимава с нея и не й обръща никакво внимание бива по-желан от момчето, което е готово на всичко, само и само да я спечели.

Отново искам да спомена, че не засягам жени с оформен характер, а момичета, които са около моите години (14 до 17-8). Ако някой е решил да ме напада в темата като ми обяснява колко плоско гледам на нещата по-добре да не го прави, защото това е моята гледна точка и задавайки въпросите си, се надявам някой по-опитен да ми помогне да разбера дали наистина е така както аз го виждам и дали трябва да променя подхода си като цяло към момичетата. Благодаря, че прочетохте темата и съответно ще съм още по-благодарен ако изразите и мнението си.

anonymous908491
05-16-2015, 12:12
Не съм чел написаното, но ме интересува това на аватара момиче или момче е, ако е момиче как се казва ?

NarutoShippuuden
05-16-2015, 12:46
papugai

NomNomNom
05-16-2015, 12:50
Плоско е.
Важното е да си пич и да не ти пука.

RapExotic
05-16-2015, 17:48
Важното е да си пич и да не ти пука.

Демек искаш на приятеля ти да не му пука за теб?

NomNomNom
05-16-2015, 18:06
Много си спрял, честно, това даже си е всеизвестен лаф, който означава да не се притесняваш и да си уверен, да не се сдухваш.

pandabear
05-16-2015, 18:11
къде все ги намирате такива момичета, които обичат да ги третират зле не мога да разбера.

NomNomNom
05-16-2015, 18:11
къде все ги намирате такива момичета, които обичат да ги третират зле не мога да разбера.
+

NarutoShippuuden
05-16-2015, 18:18
Навсякъде.

fanton1
05-16-2015, 18:20
Навсякъде.
+ Повечето момичета които познавам трябва да се държиш зле с тях за да те забележат.

pandabear
05-16-2015, 18:22
започнете да се запознавате с нови момичета значи.

fanton1
05-16-2015, 18:24
започнете да се запознавате с нови момичета значи.
Защо ? Какво ще спечелим от това ?

RapExotic
05-16-2015, 19:09
Много си спрял, честно, това даже си е всеизвестен лаф, който означава да не се притесняваш и да си уверен, да не се сдухваш.

Но в контекста на темата звучи сякаш казваш на автора: "Прав си, колкото повече не ти пука за дадено момиче, толкова по-голям пич ще си в нейните очи."

А по темата - вярно е, че момиченцата на тази възраст са такива. Не всички, но повечето и по-активната част от тях да. Докато се държиш надменно и лошо си им интересен, имат тръпка към теб. В момента в, който покажеш, че си добър и отговорен им ставаш скучен. Странно е, че после правят големи драми, когато някой от тези "лоши батки" по които тичат ги прецака.

dreamwalker
05-16-2015, 19:11
Но в контекста на темата звучи сякаш казваш на автора: "Прав си, колкото повече не ти пука за дадено момиче, толкова по-голям пич ще си в нейните очи."

А по темата - вярно е, че момиченцата на тази възраст са такива. Не всички, но повечето и по-активната част от тях да. Докато се държиш надменно и лошо си им интересен, имат тръпка към теб. В момента в, който покажеш, че си добър и отговорен им ставаш скучен. Странно е, че после правят големи драми, когато някой от тези "лоши батки" по които тичат ги прецака.

Ти на колко си?

RapExotic
05-16-2015, 19:16
Ти на колко си?

Колко ми даваш?

sladura89
05-16-2015, 22:29
Правилно и аз така мисля, ако си добър, любезен си във зоната "само приятел", ако си някакъв дето се държи лошо с тях не ги уважава, обижда ги, игнорира ги и т.н. тогава тичат по теб не го разбирам това!!!

NarutoShippuuden
05-17-2015, 00:52
Правилно и аз така мисля, ако си добър, любезен си във зоната "само приятел", ако си някакъв дето се държи лошо с тях не ги уважава, обижда ги, игнорира ги и т.н. тогава тичат по теб не го разбирам това!!!

И все пак това ли е начинът, по който трябва да процедирам, за да станат нещата? То ако всяка 2-ра ходи по такива, които се отнасят с нея като с парцал, то аз няма да си намеря приятелка още дълго време.

dreamwalker
05-17-2015, 03:00
Плебеи.

sladura89
05-17-2015, 09:43
И все пак това ли е начинът, по който трябва да процедирам, за да станат нещата? То ако всяка 2-ра ходи по такива, които се отнасят с нея като с парцал, то аз няма да си намеря приятелка още дълго време.

Ако е писано да намериш ще намериш иначе и аз не срещам често някоя дето да ми е навита, ама ме боли фара :D
Вече и не ми се занимава със сериозни връзки само неангажиращи мисля, че е много по-добре! :)

NomNomNom
05-17-2015, 09:48
от колко време не си правил секс ^

anonymous908491
05-17-2015, 09:49
Навсякъде.

Запознай ме с някоя такава.

sladura89
05-17-2015, 19:01
от колко време не си правил секс ^

към кой е въпроса? :)

dreamwalker
05-17-2015, 19:10
към кой е въпроса? :)

Към Благой.