PDA

View Full Version : Секс без презерватив



lovefit
05-16-2015, 13:31
По-рано тази седмица и снощи правих секс без презерватив. Ползвахме метода „пръкъсване на половия акт”. Въпреки, че не се изпразни в мен се притеснявам заради предеякулационните течности. Днес ме боли ниско под корема(матката), бях чела, че тази болка може и да е от грубото дълбоко проникване. Нова съм в тази област, за това споделям тук. Моля ако има някой с такова, подобно изживяване или пък е слушал и чел нещо такова да сподели и да изкаже мнението си. Възможно ли е болкоте да са от бременност или предстояща такат?

anonymous908491
05-16-2015, 13:39
Ползвахме метода „пръкъсване на половия акт”.

Да не свърши в теб и да ви хванат родителите е различно, а при прекъсване ще има болка долу, но ще е при него.

MsMiracle
05-17-2015, 08:53
По-рано тази седмица и снощи правих секс без презерватив. Ползвахме метода „пръкъсване на половия акт”. Въпреки, че не се изпразни в мен се притеснявам заради предеякулационните течности.

Притесняваш се, ама си продължаваш без презерватив. Давай смело и за напред. :)

kalpazanka
05-17-2015, 08:55
Дай дата на последната менструация и продължителност на МЦ.
Ще смятам овулация и ще го мислим след това.

sladura89
05-17-2015, 09:47
Значи по-добре си е с кондом и много по-сигурно и няма да има такива главоблъсканици! :)

SlowDownBaby
05-19-2015, 13:07
Абе глупости говорите и вие с тея презервативи.При условие,че не знаете момичето с приятеля си ли прави секс или не.Много ясно,че ако това е постоянния и партньор няма да ползва презерватив...иначе от два пъти правене на секс не вярвам да си забременяла.Преди 5-6 години и аз бях такава паника защото нямах опит =] и все пак,ако това не е постоянния ти приятел,или ги сменяш честичко,ползвайте презерватив.Ако не против забременяване,то против болести.

sLowm0tioN
05-20-2015, 19:21
Според мен няма за какво да се притесняваш. Не става толкова лесно, трябва да си в овулация за да забременееш и пак няма гаранция, че ще стане. Някои хора правят опити за бебе с месеци и не им се получава. Все пак, ако толкова те е страх, направи се тест.

baby_baby
05-23-2015, 13:46
Няма за какво да се притесняваш

lovefit
05-24-2015, 10:32
Седмицата преди да го направя бях в цикъл и 9 дена след края последния ден от предишния цикъл пак ми дойде. Мисля че това е неномарно. Ако някой има представа моля да сподели.

kalpazanka
05-27-2015, 10:16
Заслужила си си треперенето.

Данита
05-29-2015, 11:33
По-рано тази седмица и снощи правих секс без презерватив. Ползвахме метода „пръкъсване на половия акт”. Въпреки, че не се изпразни в мен се притеснявам заради предеякулационните течности. Днес ме боли ниско под корема(матката), бях чела, че тази болка може и да е от грубото дълбоко проникване. Нова съм в тази област, за това споделям тук. Моля ако има някой с такова, подобно изживяване или пък е слушал и чел нещо такова да сподели и да изкаже мнението си. Възможно ли е болкоте да са от бременност или предстояща такат?

Ей много рано тези симптоми са се проявили :D .

lovefit
05-29-2015, 12:36
Ами в паниката човек може да си помисли всичко