PDA

View Full Version : Предизвикателство за момчета :Д



SPITETO
05-16-2015, 14:47
Пичове искате ли от днеска да почнем предизвикателство кой ще издържи без лъскане на бастуна :Д:Д

anonymous908491
05-16-2015, 14:48
Нямам пари за бастун, може ли да не лъскаме нещо друго, например обувки ?

SPITETO
05-16-2015, 14:52
Стига се бъзикахте приемате ли да видим кой може без чекии :Д

Corb1225
05-16-2015, 14:54
http://www.reddit.com/r/NoFap/

anonymous908491
05-16-2015, 15:08
Стига се бъзикахте приемате ли да видим кой може без чекии :Д

Аз мога да си поема въздух и да не дишам 20 минути.

pandabear
05-16-2015, 15:29
идвам за морална подкрепа.

anonymous908491
05-16-2015, 15:35
може ли да не лъскаме нещо друго, например обувки ?


идвам за морална подкрепа.

Сигурна ли си ?

Vanchhh
05-16-2015, 15:39
Тук става страшно..

pandabear
05-16-2015, 15:46
Сигурна ли си ?

черните ми токчета имат нужда от лъскане.

SPITETO
05-16-2015, 15:54
pandabear благодарим ти за моралната подкрепа мани го тоя чекиджия :Д

anonymous908491
05-16-2015, 16:06
черните ми токчета имат нужда от лъскане.

Аз на теб и ти на мен.


приемате ли да видим кой може без чекии :Д


мани го тоя чекиджия :Д

Ти защо смяташ да участваш ?

pandabear
05-16-2015, 16:11
не съм очаквала точно ти да имаш черни токчета.

anonymous908491
05-16-2015, 16:17
Носех вермахт преди години, но бяха оригиналните, иначе те имат други модели, които са с по-високи токове от твоите обувки

pandabear
05-16-2015, 18:41
аз не нося много високи, не ми е приятно да гледам момчето до мен от високо.

draid
05-16-2015, 21:16
Вермахт е хубава дума. Division Totenkopf.

NomNomNom
05-16-2015, 21:22
Ся като видях тази тема се сетих, че от 3-5 седмици не съм се сещала за това и чак се зачудих как преди как съм имала мерак за мастурбиране :д

tireheb
05-16-2015, 22:22
аз не нося много високи, не ми е приятно да гледам момчето до мен от високо.

не моа да си представя да се случи :С
хд

anonymous908491
05-17-2015, 09:54
Ся като видях тази тема се сетих, че от 3-5 седмици не съм се сещала за това и чак се зачудих как преди как съм имала мерак за мастурбиране :д

И имаме победител, дори темата да не е за момичета.
Многото работа, запълнено време и умората са пречка, иначе вас скуката ви кара да се снимате, а не да се пипате.


аз не нося много високи, не ми е приятно да гледам момчето до мен от високо.
На теб ли не ти е приятно, а представи си, какво му е на него.

Грозния
05-17-2015, 11:15
Пичове искате ли от днеска да почнем предизвикателство кой ще издържи без лъскане на бастуна :Д:ДЯ по-добре не :)

pandabear
05-17-2015, 11:16
не моа да си представя да се случи :С
хд

разбира се, че може. просто ти си прекалил с нескуикa и до теб изглеждам малка.

SPITETO
05-17-2015, 17:08
Исках да направиме експеримент кой може да издържи и как ще се чувства от това въздържание единия не искал да спира другия спами цт ..

Vanchhh
05-17-2015, 17:18
Eййй, що никой неще бе, к'ви сте такива хора..

dreamwalker
05-17-2015, 17:21
Аз съм за.

Corb1225
05-17-2015, 17:38
Майтапа настрана, ама аз се запалих дa го направя наистина ;Д. Не че имам проблем, по една седмица си издържам без усилие. Та сложих си значка с брояч в NoFap събредита, показва два дни вече ;Д.

SPITETO
05-17-2015, 19:02
Супер и аз съм 2 дена аре момчета повече да се събереме да откачиме и да побъркаме мацките :Д

sladura89
05-17-2015, 19:06
Пичове искате ли от днеска да почнем предизвикателство кой ще издържи без лъскане на бастуна :Д:Д

Ми не знам колко ти е рекорда, моят лично е около 2 седмици, ама ще пробвам да го подобря! :D :D :D

sladura89
05-17-2015, 19:09
Стига се бъзикахте приемате ли да видим кой може без чекии :Д

Е който има с кой да прави секс не му е проблем да кара без лъскане! Ама уточни, че става дума без лъскане и без секс! Само внимавайте, че след 10-тия ден ставате коренно различен човек понякога някой може и да не му понесе и да истеряса, ако е свикнал редовно да лъска и изведнъж спре става като наркозависимите! :)

sladura89
05-17-2015, 19:13
Супер и аз съм 2 дена аре момчета повече да се събереме да откачиме и да побъркаме мацките :Д

Ще ти кажа накрая какво ще се случи макар, че не съм на 100% сигурен ще взема да го пробвам дали ще се получи! Като минеш 2 седмици и горница и успееш да устискаш може би ще получиш полюции докато спиш и ще се освободи напрежението! :D
П.П. Имай предвит, че колкото повече дни се въздържаш толкова по-силно ще е удоволствието накрая! :)

sladura89
05-17-2015, 19:16
И имаме победител, дори темата да не е за момичета.
Многото работа, запълнено време и умората са пречка, иначе вас скуката ви кара да се снимате, а не да се пипате.

А това не е честно състезание, защото момичетата имат много по-малко тестостерон от момчетата следователно им е по-лесно да изкарат повече време без да свършат!

GoodEnough
05-17-2015, 19:27
Хакваш ни уеб камерата и гледаш да не излъжем :D

anonymous908491
05-17-2015, 19:53
Аз доброволно бих позволил на някое момиче да ме наблюдава да не лъжа, стига да обещае да не разгласява, какво съм правил.

Грозния
05-17-2015, 22:14
Ми не знам колко ти е рекорда, моят лично е около 2 седмици, ама ще пробвам да го подобря! :D :D :DМоят също е 2 седмици точно, но стана така, защото бях много болен и изтощен. Въпреки това се надявах поне да имам някакъв мокър сън но уви - не ми се случи :(

Исках да направиме експеримент кой може да издържи и как ще се чувства от това въздържание единия не искал да спира другия спами цт ..Тъй като бях много болен, първата седмица я изкарах почти без проблем. Между 5-7 ден почти бях готов да си набия чикия, но бях много изтощен и ми липсваше настроение и реших да изчакам. През втората седмица физическата възбуда, като че ли намаля - дървеше ми се по-малко отколкото очаквах и не беше чак толкова зле. Чувствах се, че бих могъл да продължа и месец без да лъскам (да бе да). Ташаците ги усещах натежали, по-твърди и много по-чувствителни при докосване с ръка или дори в дрехите/гащите, но не ме боляха. Физическата възбуда не беше толкова силна, но мозъкът ми вече искаше еякулация и свързаните с нея усещания. Молех се за мокър сън и всичко да свърши без да правя нищо, но нямах. Така стигнах ден 14. Вечерта вече не издържах и реших да си бия чикия. Възбудих се и отидох в тоалетната. Хванах го и след 20-30 движения свърших. Оргазмът беше разочароващо крътък и слаб. Спермата беше гъста и жълтеникава - дори не пръскаше, просто изтече. Все пак се чувтвах отново нормално. Доколкото зависи от мен никога не бих повторил тия 14 дена - по-добре се чувствам като мастурбирам редовно.

SPITETO
05-18-2015, 07:24
Стискайте зъби момчета искам да гъмжи от тестостерон аууууууууууу аз вече изтрещях :Д

SPITETO
05-18-2015, 07:26
Това е предизвикателство за мъжкия пол жените само за морална подкрепа :)

SPITETO
05-18-2015, 07:46
Който е гледал филма 40 дни и 40 нощи всички да бъдем като главния герой луднали :Д

Corb1225
05-18-2015, 14:22
^ Ти си бил много лесен противник ;Д. Ето ти да си каляваш волята:

https://www.youtube.com/watch?v=pNQ5rAUdcjc

anonymous908491
05-18-2015, 19:08
Учени: Сексуалното въздържание убива мъжа
Силният пол разбива психиката си, губи потенцията и влошава здравето си

Френски учени публикуваха свое изследване по въпроса за въздържането от секс, в което достигат до извода, че без полови актове качеството на живота на мъжете рязко се влошава. Освен това, те развиват психически и физиологически разстройства, които често водят до ранна смърт, съобщи medikforum.Учените са установили, че при жените въздържането от секс не предизвиква особени проблеми. При мъжете обаче това поведение води до преждевременно стареене и смърт.

В изследването се привеждат доказателства, че при липса на полов живот, мъжете разбиват психиката си, появяват се проблеми с потенцията им и рязко се влошава здравето.

В организма на мъжа продължават да се отделят хормони и сперма, дори когато спират да водят полов живот. Отначало мозъкът реагира и започват нощни полюции, след това започва блокирането на производството на семенна течност и настъпва импотентност.
http://www.blitz.bg/news/article/337340

---------------------------------------------------
да ви е честито

SPITETO
05-18-2015, 20:02
Вижте пичове престанате да бъркате секса и онанизма прочетете тази история на този младеж и всеки да си решава.

SPITETO
05-18-2015, 20:02
Здравейте, сега ще ви разкажа историята на моят живот досега - 23г. Правя това за всички, които не вярват, че могат да променят живота си, за всички смотани, комплексирани, и отчаяли се от живота хора - тези които не са правили секс още, не са целували момиче и т. н.
И така аз бях едно нормално момче, което имаше приятели и всичко му беше наред, докъто не усъзнах в 7 клас, че трябва да си намеря гадже. Започнах да се опитвам да си хвана някое момиче от класа. Нищо не се получаваше. В този период аз започнах да мастурбирам. Понеже ме биеше пубертета започнах да лъскам всеки ден, докъто родителите ми не ме хванаха. Беше неприятен момент. Те ми обясниха, че това не е хубаво за подрастващия организъм. Аз реших да спра и то за колко едва 14 дена и пак започнах. След време точно 3 месеца се появиха мокрите сънища. Това ме плашеше, понеже не беше приятно. Четох много неща из интернет за мастурбацията и мокрите сънища. Рабрах, че чикиите са ми причинили това. Научих колко е вредно мастурбирането – как съсипва организма как го сдухва и това всичко е истина.

Чрез спермата при често ораниране ние изхвърляме редовно следните вешества : вит. С, цинк, фосфор, белтъци най-нужните вещества за ращящия организъм. Всички мастурбатори спрете да го правите, защото се съсипвате не само физически, но и психически. Повечето чикиджии се сдухват, нямат самочуствие и не могат за завъргат разговор с момиче. Това бях и аз. След като ме хванаха аз продължих да го правя още 3 години. Постоянно си казвах, че ще спра и не сприрах. Беше отвратително. В новият ми клас след 7-ми бях зубарчето, смотания и т. н. Имах малко приятели в класа 2-ма.
Момичетата ми обръщаха внимание в началото, но след като видяха, че не ги харесвам спряха. Всички бяха безразлични към мен – това не ме съсипваше. Това което ме отчайваше бяха чикиите, които ме съсипваха. Нямах воля да спра. Когато навърших 17г. се случи осъзнаването. Забелязах как всички мои съученици са станали по-високи от мен, по-яки и мускулести. Аз бях 177см виск и 50 кг. - това ме отчайваше. Мислех, че нищо няма да се промени, но всичко се промени когато реших да взема живота си в ръце. Аз бях вярващ и съм, но вярата ми в Бог отслабваше вършейки Греха на Самозадоволяването. Аз се отдалечавах от Словото Божие, от Неговата Воля.
Тогава взех библията и започнах да чета. Четях неща свързани с вярата и любовта.
Реших да се помоля за пореден път, но и последен за прошка на това което вършех – мастурбацията. Направих го и се почуствах нов човек. Тогава реших да се променя завинаги. Започнах да тренирам и да правя разтягащи мускулите упражнения – за да стана по-висок. Промених начина си на хранене от боклуци към здравословна храна, за да кача килограми. И така това всичко започна след 17-я ми рожден ден. На следващата година аз бях друг човек не само външно, но и на духовно ниво. Станах по-добър приемайки Бог и спазвайки заповедите, и четяйки словото Господне. След тази година без мастурбация аз не се познавах на стари снимки. Станах 182см и 70кг за една година.
В училище всичко се промени – вече имах самочувствие и завързвах контакти с момичета. Даже ми се случи както си седя в коридора и чакам приятел да ме заговори момиче и то готино. Тя искаше да се запознае с мен – преди това само и бях дам 1, 2 визуални контакта и се усмихвах. Това беше страхотно. Най-накрая си намерих приятелка и всичко беше наред. Това стана в12-ти клас, когато бях се променил тотално. Сега съм си 182, но вече 85кг.
И ето това е историята ми дотук 18 май 2012. Написах това за всички, които са били в моето положение, защото има и знам, че има. Повярвайте в себе си хора, защото само имайки вяра и желание, и добронамерена цел ще успеете. Мен както разбрахте ме проваляха чикиите – това е грях да се самозадоволяваш. Удоволствието трябва да става с участието на 2-ма души – мъж и жена само тогава ние ще бъдем истински щастливи.
Самозадоволяването е един затворен кръг, в който фантазиите заличават реалността.
Това е моето мнение и се поучих от опита. Живейте си живота според словото и нека бъде Волята Му. Амин

anonymous908491
05-18-2015, 20:37
Вижте пичове престанате да бъркате секса и онанизма прочетете тази история на този младеж и всеки да си решава.


Станах 182см и 70кг за една година.


Значи ако спра за месец, ще порасна с 10см ?

prosto_chovek
05-18-2015, 20:57
Абе вие на по 23 години ще не си намерите нещо да бачкате, ми с глупости се занимавате? Аз предлагам нещо по - арт. След конкурса насъбралите чорибе да го изплескат в една хубава стъклена купичка и после да има конкурс най - шарена мелба.

Грозния
05-18-2015, 21:53
Учени: Сексуалното въздържание убива мъжа
Силният пол разбива психиката си, губи потенцията и влошава здравето си

Френски учени публикуваха свое изследване по въпроса за въздържането от секс, в което достигат до извода, че без полови актове качеството на живота на мъжете рязко се влошава. Освен това, те развиват психически и физиологически разстройства, които често водят до ранна смърт, съобщи medikforum.Учените са установили, че при жените въздържането от секс не предизвиква особени проблеми. При мъжете обаче това поведение води до преждевременно стареене и смърт.

В изследването се привеждат доказателства, че при липса на полов живот, мъжете разбиват психиката си, появяват се проблеми с потенцията им и рязко се влошава здравето.

В организма на мъжа продължават да се отделят хормони и сперма, дори когато спират да водят полов живот. Отначало мозъкът реагира и започват нощни полюции, след това започва блокирането на производството на семенна течност и настъпва импотентност.
http://www.blitz.bg/news/article/337340

---------------------------------------------------
да ви е честитоТова го знаех и преди да го прочета, все пак +1 заради останалите, които не го знаят ;)

... аууууууууууу аз вече изтрещях :ДТи май си бил така и преди това :D

Здравейте, сега ще ви разкажа историята на моят живот досега - 23г... и т.н. Пълни глупости! Едва ли и сам си вярваш!

П.С. Случайно да посещаваш някоя секта или да взимаш лекарства със зелена рецепта?

SPITETO
05-19-2015, 08:36
А според вас чекиджия обидна дума ли е ?

sladura89
05-19-2015, 09:33
А според вас чекиджия обидна дума ли е ?

Не, защото почти всеки човек или 99,99% от хората мастурбират или са го правили някога! :)

Неймар
06-01-2015, 07:42
Пичове искате ли от днеска да почнем предизвикателство кой ще издържи без лъскане на бастуна :Д:Д

da be da iska6 da ne si biq 4ekii

stiga mnogo si nahalna