PDA

View Full Version : тъпа работа



deska_is
05-16-2015, 16:53
Здравейте , хораа .. влюбена съм в човек доста по - голям от мен .. всъщност не знам дали е точно влюбване , но определено ме привлича по някакъв начин. Дори не го познавам .. може би затова съм толкова хлътнала по него , но не знам .. това много ме измъчва .. Смисъл не знам дали си има приятелка и съм принудена да го виждам всеки ден , защото работи в магазина до нас , а и напоследък започнах да го срещам доста често ;д . Случва се и той да ме гледа продължително и да се усмихва ;д или пък да се обръща след като мина , но само до там.. Определено има някакъв интерес и искам да се запознаем , но не знам след като разбере , че съм малко малка как ще го приеме .. според мен всичко ще приключи преди да е започнало ..и все не мога да събера смелост да говоря с него. Винаги ми е било супер странно , когато чуя , че някой си е харесал човек който не познава и не вярвах , че може да ми се случи , но уви :Д ии така де , знам че всичкко написано по - горе не ви интересува , но все пак благодаря за изслушването така да се каже :D :) Имах нужда да го споделя на някого..

Юлиян
05-16-2015, 21:23
То в всяка подобна тема винаги човека към когото испитваш чувства те харесва и ти се усмихва. Не знам да ли всички преувеличават но малко ми е странно как винаги той/тя винаги отвръшта?

dreamwalker
05-17-2015, 03:09
Винаги ми е било супер странно , когато чуя , че някой си е харесал човек който не познава

.

NomNomNom
05-17-2015, 10:23
Що бе, от време на време виждаш някой и си казваш - оле, прекрасен е.
Само че в моя случай, този някой винаги е над 35г. , посивяла коса, нормално телосложение, мълчалив :д

dreamwalker
05-17-2015, 10:30
Що бе, от време на време виждаш някой и си казваш - оле, прекрасен е.
Само че в моя случай, този някой винаги е над 35г. , посивяла коса, нормално телосложение, мълчалив :д

Защо над 35? Много са млади. Над 45 най-добре.

NomNomNom
05-17-2015, 10:39
Защо над 35? Много са млади. Над 45 най-добре.

Ма аз го гледам в дългосрочен план, като съм на 30, те да са на 45-46 е ок
Но ако съм на 30 и те са на 55-56, здравословните проблеми започват да се проявяват.

dreamwalker
05-17-2015, 10:51
Ма аз го гледам в дългосрочен план, като съм на 30, те да са на 45-46 е ок
Но ако съм на 30 и те са на 55-56, здравословните проблеми започват да се проявяват.

Права си.

Юлиян
05-17-2015, 14:12
Значи и двете не ставате за Папугай :?
Ште го преживеете дами

Rafa7a
05-17-2015, 17:44
То в всяка подобна тема винаги човека към когото испитваш чувства те харесва и ти се усмихва. Не знам да ли всички преувеличават но малко ми е странно как винаги той/тя винаги отвръшта?

Значи и двете не ставате за Папугай :?
Ште го преживеете дами

Дано и Българският език да го преживее, макар, че се съмнявам много..

anonymous908491
05-17-2015, 18:17
Значи и двете не ставате за Папугай :?
Ште го преживеете дами

Освен граматиката, ти и смятането не го можеш.

shso
05-17-2015, 19:36
ех , колко познато .. :(

RapExotic
05-18-2015, 02:28
но не знам след като разбере , че съм малко малка как ще го приеме ..

Ти с маска ли се движиш по улицата?

Юлиян
05-18-2015, 20:07
Дано и Българският език да го преживее, макар, че се съмнявам много..

Ти нали уж беше вечната жертва? Горкия той тормозели го ама много отворен стана. Аз какво съм виновен че имам дислексия и понякога се обърквам ти като си сдухан зубър вземи да се отваряш на онези а не да ги храниш тук. Аз имах подобни проблеми но отвръщах и до бой се стигаше ама БЕЛ няма да ти даде самочувствие приятелю

sweet cookie
05-28-2015, 19:18
Годините не са чак такъв проблем.Както се казва:"Ако е страст-ще мине,ако не мине-любов е."

babatigosho
06-24-2015, 09:58
Ти нали уж беше вечната жертва? Горкия той тормозели го ама много отворен стана. Аз какво съм виновен че имам дислексия и понякога се обърквам ти като си сдухан зубър вземи да се отваряш на онези а не да ги храниш тук. Аз имах подобни проблеми но отвръщах и до бой се стигаше ама БЕЛ няма да ти даде самочувствие приятелю

Бе как се пишат 1300 мнения за 1 година с дислексия бе, ти си някакъв изрод или siri е най-добрия ти приятел :D