PDA

View Full Version : Обвързан е..



aleks07
05-17-2015, 06:13
Да както се подразбира от заглавието обвързан е...успях да свърша тази глупост - да се влюбя в обвързан мъж, търсещ секс, а и не само извън връзката си.Красив, галантен, стабилна работа, определено знае как да се държи с жените.Отношенията ни започнаха на тема секс, но като, че ли напоследък се развиха и в духовна област.Разговорите ни започнаха да се разграничават от предишните - говорим си за това как е минал деня ни, проблемите и радостите, звъним си.Да подчертая секс не сме правили, само орално (звучи ужасно, но факт).Опитвам се да анализирам случващото се, но така и не мога да стигна до извод - от една страна си мисля, че ме търси само за секс, но от друга ми се струва, че има нещо над това, защото той така или иначе секс си получава от приятелката му, а с мен се занимава около 1 година и като, че ли ако беше само за това щеше да се е отказал като не го получава вече толкова време. Ще попитате за приятелката му..гризе ме съвестта няма как, но като, че ли минах периода, в който все още можех да се откажа.Имам обичайните притеснения, обещавам си, че ще се откажа, че няма да ходя при него и няма да го търся, но щом го видя и коленете ми омекват и ставам като хипнотизирана, той е първият човек, с който се отпускам толкова сякаш се познаваме от години, оказах се толкова безхарактерно същество, а до сега бях толкова волеви човек.Да вметна, че разликата в годините ни е цели 10 години- аз съм на 19. Та моля ви изкажете мнения, на къде да се ориентирам?

kalpazanka
05-17-2015, 07:33
Да вметна, че разликата в годините ни е цели 10 години- аз съм на 19. Та моля ви изкажете мнения, на къде да се ориентирам?
Предлагам да се ориентираш към вратата, т. е. да си обираш крушите от ситуацията. Едва ли пичагата, дето гони 30, ще си зареже рутината и ще хукне да гони дивото. Тва съвсем приятелски. ;)

Blab
05-17-2015, 07:34
кога е роден?

едит: всъщност, около 29-тата си година човек преминава през сатурнова "криза", прави голяаааама равносметка и вади голямото сито. всичко, което се окаже неработещо, ненужно, излишно...
си заминава. това е сигурно най-определящият период за един млад индивид;

Ewok
05-17-2015, 07:45
блаб здравей

kalpazanka
05-17-2015, 08:09
едит: всъщност, около 29-тата си година човек преминава през сатурнова "криза", прави голяаааама равносметка и вади голямото сито. всичко, което се окаже неработещо, ненужно, излишно...
си заминава. това е сигурно най-определящият период за един млад индивид;

Т. е. има надежда за хлътналата девойка да спре да го играе втора цигулка?
:)

Ewok
05-17-2015, 08:11
разбира се че има

Blab
05-17-2015, 08:41
блаб здравей
здрасти:Д


Т. е. има надежда за хлътналата девойка да спре да го играе втора цигулка?
:)
разбира се. както и може авторката да е важен катализатор (за себеосъзнаване, преоценка, промяна, решение) в живота на дадения човек. не знам, аз вярвам, че нищо не е случайно;

Ewok
05-17-2015, 08:43
това е сладко, ще ти пратя една карта, която все още очаквам/се надявам да разчетеш

бтв кога ще се видим?

anonymous708973
05-17-2015, 09:34
кога е роден?

едит: всъщност, около 29-тата си година човек преминава през сатурнова "криза", прави голяаааама равносметка и вади голямото сито. всичко, което се окаже неработещо, ненужно, излишно...
си заминава. това е сигурно най-определящият период за един млад индивид;

И ся всички залюхани пикли, дето се занимават с по-възрастни обвързани мъже, ще вземат да си повярват как ще са причината за огромен нравствен катарзис.

anonymous908491
05-17-2015, 09:35
Т. е. има надежда за хлътналата девойка да спре да го играе втора цигулка?
:)

Ама разбира се, нали звездите го говорят, човек с тях не може да се бори, ние собствено мнение нямаме, собствени решения не взимаме, гледаме небето и гадаем.

kalpazanka
05-17-2015, 09:37
И ся всички залюхани пикли, дето се занимават с по-възрастни обвързани мъже, ще вземат да си повярват как ще са причината за огромен нравствен катарзис.

И аз го мислех точно това, но не намерих начин да го напиша възпитано.


Ама разбира се, нали звездите го говорят, човек с тях не може да се бори, ние собствено мнение нямаме, собствени решения не взимаме, гледаме небето и гадаем.

Отбележи датата в календара, please. :)

anonymous908491
05-17-2015, 09:40
Отбележи датата в календара, please. :)

В цикъл или овулация ?

sladura89
05-17-2015, 09:41
Е и като е обвързан какво толкова може да се развърже! ;)

Blab
05-17-2015, 09:49
нали си говорехме за възможности:Д
статистически всичко е възможно;

иначе, какво всъщност значи "обвързан"? човек сам прави изборите си и те винаги имат последствия - върху него И върху другите/средата))


И ся всички залюхани пикли, дето се занимават с по-възрастни обвързани мъже, ще вземат да си повярват как ще са причината за огромен нравствен катарзис.
е и?
нима всяко момиче във връзка не си мисли, че тя е любовта на живота на човека до себе си?:Д

kalpazanka
05-17-2015, 09:52
В цикъл или овулация ?

Ранна лутеална фаза.


Блаб, статистически пълним детските главици с розови балони.

NomNomNom
05-17-2015, 09:58
И ся всички залюхани пикли, дето се занимават с по-възрастни обвързани мъже, ще вземат да си повярват как ще са причината за огромен нравствен катарзис.
и аз това викам :д

То по принцип има 3 основни ситуации

- той си е кръшкач, защото все още се опитва да наваксва нещо
- той не е щастлив във връзката си, но няма топки да я прекрати, или пък е щастлив, но му липсва нещо - тогава си поредната
- наистина те харесва, но ... и след това многоточие седят всякакви обяснения/пречки :д

По този повод, имам една позната, която си има сериозен приятел и сериозен любовник от 2г. сигурно. И той също си има сериозна приятелка, освен нея. И се крият, защото не им стиска да вземат решение.
Но според мен те в една къща няма да се изтраят, вълнуващо и добре е, като се виждат тайно, но ако се съберат, няма да е същото.
Та, авторката да помисли и над това.

Пък лично мое мнение е, че ако не те е направил вече първа цигулка, при положение че няма нито деца, нито брак - значи трябва да се откажеш, защото може да се наложи да съпреживяваш колебанията му, чуденките му, проблемите с приятелката, и със сигурност има причина да не я напуска, и ще да е някоя от тези:
- свикнал е с нея, сигурно я обича
- свикнал е с нея, няма топки, шубе го е да я зареже.


Аа, също, ако беше мъж на място - 1во нямаше да изневери, щеше да си реши проблемите преди да се впуска в авантюри, 2ро - да речем, че е извършил недообмислени действия - ако те искаше теб, щеше да ти предложи да сте знаедно и безболезнено да остави лека-полека другото момиче - и първо те полека да се разделят, после вие да не обявявате връзката си, а да почакате и след 1г. примерно да започнете с по-публичните изяви.

Ениуей, искай дажа, че тоз твоя приятел постъва малко немъжки - колебливо, а на мъжете им е присъщо да са по-решителни.

anonymous908491
05-17-2015, 09:59
Ранна лутеална фаза.


Защо ползваш думи, които само жените разбирате, а не кажеш направо, че не е моя работа.

NomNomNom
05-17-2015, 10:01
Това ти е любимата фаза ^ :д

Ewok
05-17-2015, 10:04
Толкова се радвам, че не съм си споделяла любовните мъки тук :д

anonymous908491
05-17-2015, 10:07
Това ти е любимата фаза ^ :д

Бъркаш, любимата ми е да е толкова пияна, че да не запомни къде живея и как се казвам.

NomNomNom
05-17-2015, 10:16
Толкова се радвам, че не съм си споделяла любовните мъки тук :д

Аз строго се съдех в подобните на тази ситуации, та сега не ми мигва окото да сипвам :д
Имат хепи енд понякога, ама по това, което е написано, аз не виждам нещо специално в отношенията им, че дори и сближаването още е в някаква начална фаза :д

anonymous708973
05-17-2015, 12:25
Е, ти пък... Не приличаш на човек, който е взимал тъпи решения :)
Това да се чете като комплимент :д


Защо ползваш думи, които само жените разбирате, а не кажеш направо, че не е моя работа.

Хахахаха!!

RapExotic
05-18-2015, 02:42
Да подчертая секс не сме правили, само орално (звучи ужасно, но факт).Опитвам се да анализирам случващото се

Осъзнаваш ли, че не си втора цигулка, а си някъде доста по-назад в оркестъра?
"Мъж", който е решил да изневерява по този начин на приятелката си не го прави само с един партньор. Особено ако не го задоволява напълно.

Нали разбираш, че след време ти ще си на мястото на приятелката му?

SheIsWolf
05-18-2015, 18:10
Е и като е обвързан какво толкова може да се развърже! ;)
+ :D

marilyn
05-19-2015, 08:07
Тия мъже са сладки и приятни, но само до един момент. После горчат. Трябва да знаеш къде да си поставиш границата, но ти отдавна си я изпуснала. Сега по-доброто решение за теб ще бъде да се разделите. Хубаво ти е с него, влюбваш се в отношението му и в това, което ти се струва към момента. Но реално не го познаваш. Виждаш само хубавата му страна, защото нямате проблеми, скандали, не се стига до сблъсък в някои ситуации. Но ако ти си първата и хипотетично единствената, това няма да е точно така. Всеки човек има и кофти черти в характера, които няма да видиш, ако сте само любовници. Най-вероятно е да си продължи връзката с приятелката си, а теб да забрави като му омръзнеш.

SlowDownBaby
05-19-2015, 12:40
Изчетох всички коментари,като си мислех,че ще прочета нещо смислено,но не.Имаше два - три сериозни коментара по темата,а останалото - пумия.Подобие на чат.Както и да е,аз пък на пук на другите,които ти казват,че си втора цигулка ще ти споделя моя личен опит,с по голям мъж,с който сега дори живеем заедно.
Бяхме приятели от около година,като никога,ама никога не съм мислела,че ще го харесвам.Бяхме си просто приятелчета.Той си имаше приятелка с която беше от 8 години (той е на 29,аз съм на 22 ).Постепенно обаче,взехме да си пращаме целувки ,взехме да си пишем по закачливи смс-и,но нищо повече.Постепенно обаче нещата се случиха,целунахме се,започнахме да се държим за ръце и да си говорим за това как е минал денят ни,точно както при теб.Като аз не исках нищо сериозно,защото знаех,че е обвързан.Един ден просто му казах,че за момента не ми пука,че си има приятелка,но някой ден това ще се промени и ще започна да го искам само за себе си.Но ако не иска да се разделя с нея,просто да не ми дръжи сметка дали ще се виждам с някого и тн.През цялото време си мислех,че излиза с мен само заради секса.Но грешах и то много ! След около месец остави приятелката си,но аз все не му вярвах,защото както казаха по горе,си мислех,че ще постъпи и с мен така.Че ще е с мен,а ще излиза с други,или ще ме зареже заради поредната..Е да,ама не.Година по късно - живеем заедно,говорим си за сватби,деца и тн.Просто не слушай хората.
Мъж на 29 години,остави зад гърба си сигурна 8 годишна връзка,заради 22 годишна пикла =] и е по щастлив от всякога.С времето разбрах,че не е имал вина.Просто 8 години са тъпчили на едно място,не е получавал внимание,та дори и секс ако щете.Говори с него,ако вярваш,че между вас има нещо повече.Не губиш нищо. =]

anonymous708973
05-19-2015, 13:19
Не е имал вина ли? Мда, ако не броим, че е подмолен путьо, да, невинен е като момина сълза.

per-dead
05-19-2015, 14:12
Така, да видим...
Ти си момиче на 19 години, а той мъж на 29 със стабилна работа. И...


Да подчертая секс не сме правили, само орално (звучи ужасно, но факт)
Тоя факт ме навежда на мисълта, че...

е щастлив, но му липсва нещо, което явно е оралната любов.
Щом напоследък е почнал да се интересува от теб и от това, как е минал денят ти, явно във връзката му липсват още неща. Не виждам перспектива между вас, щом се занимава с теб вече година, а още е приятелката си.
Друг вариант е пък нищо друго да не му липсва, освен тръпката... Може и да си разговоря с момичето, с което е обвързан за това, как е минал денят и, може да и звъни, да и споделя, тя да му споделя, да му духа, а-у, но тръпката да липсва. А тръпката от криенето повярвай, голяма е (е, вярно, че аз само от родители съм се крила, ама т'ва по-страшно, докато живея под техния покрив ;д). И това е по-вероятният вариант, предвид че не приключва връзката си.

Предлагам да се ориентираш към вратата

draid
05-19-2015, 18:02
Мъж дето изневерява и/или го е страх да си признае/прекрати връзка не е никакъв мъж. За жените няма да отварям тема. А това "той не е бил виновен" е просто потресаващо.

NomNomNom
05-19-2015, 20:08
Изчетох всички коментари,като си мислех,че ще прочета нещо смислено,но не.Имаше два - три сериозни коментара по темата,а останалото - пумия.Подобие на чат.Както и да е,аз пък на пук на другите,които ти казват,че си втора цигулка ще ти споделя моя личен опит,с по голям мъж,с който сега дори живеем заедно.
Бяхме приятели от около година,като никога,ама никога не съм мислела,че ще го харесвам.Бяхме си просто приятелчета.Той си имаше приятелка с която беше от 8 години (той е на 29,аз съм на 22 ).Постепенно обаче,взехме да си пращаме целувки ,взехме да си пишем по закачливи смс-и,но нищо повече.Постепенно обаче нещата се случиха,целунахме се,започнахме да се държим за ръце и да си говорим за това как е минал денят ни,точно както при теб.Като аз не исках нищо сериозно,защото знаех,че е обвързан.Един ден просто му казах,че за момента не ми пука,че си има приятелка,но някой ден това ще се промени и ще започна да го искам само за себе си.Но ако не иска да се разделя с нея,просто да не ми дръжи сметка дали ще се виждам с някого и тн.През цялото време си мислех,че излиза с мен само заради секса.Но грешах и то много ! След около месец остави приятелката си,но аз все не му вярвах,защото както казаха по горе,си мислех,че ще постъпи и с мен така.Че ще е с мен,а ще излиза с други,или ще ме зареже заради поредната..Е да,ама не.Година по късно - живеем заедно,говорим си за сватби,деца и тн.Просто не слушай хората.
Мъж на 29 години,остави зад гърба си сигурна 8 годишна връзка,заради 22 годишна пикла =] и е по щастлив от всякога.С времето разбрах,че не е имал вина.Просто 8 години са тъпчили на едно място,не е получавал внимание,та дори и секс ако щете.Говори с него,ако вярваш,че между вас има нещо повече.Не губиш нищо. =]

Браво, невероятна си.

Та, бъди си гордата пикла, която е развалила 8 годишна връзка, няма проблеми, само някой ден като имаш 2-3 деца, да не се появи някоя друга 22г. и да се бие в гърдите после .

Изневерите - ок, немалко връзки преживяват изневери.
Ама развалянето на връзка, това вече не е приятно.
Той, особено, зад гърба на приятелката си да прави такива неща.

Corb1225
05-19-2015, 20:11
Номи, notice me senpai ;/.

NomNomNom
05-19-2015, 20:20
Номи, notice me senpai ;/.

ко, ко, ко става? :д

Corb1225
05-19-2015, 20:22
^ Йей ^ ^. Всичко е чудесно, щом ме забеляза ;3. Ти как си, какво правиш?
Ама пиши в дневника де ;Д.

Ewok
05-19-2015, 20:26
Ама развалянето на връзка, това вече не е приятно.

е що?
Ако връзката не е вървяла така или иначе и той просто не е имал топки да я прекъсне не смятам, че тя трябва да товари съвестта си

anonymous908491
05-19-2015, 20:42
е що?
Ако връзката не е вървяла така или иначе и той просто не е имал топки да я прекъсне

Той е толкова залупен, че тя напълно си го заслужава.

NomNomNom
05-19-2015, 20:52
е що?
Ако връзката не е вървяла така или иначе и той просто не е имал топки да я прекъсне не смятам, че тя трябва да товари съвестта си

Аз бих се товарила, ако приятелят ми нямаше топки :д
Нахраних я на посоки ( като за край на работния ден :д ) , но истината е, че си е негов проблемът, да.

Другото, всички имаме кирливи ризи, но си изкарваме само тези, за които сме склонни да понесем критиката, ако тя е решила да споделя това, или не й дреме как реагират другите, или няма представа, че нейното не е социална норма, а девиация, при това от тези, които се третират като не особено приемливи :д

jghgh
05-20-2015, 07:39
е що?
Ако връзката не е вървяла така или иначе и той просто не е имал топки да я прекъсне не смятам, че тя трябва да товари съвестта си

трябва заради самият факт че посяга на обвързан мъж
неморално е


иначе да, като цяло щом връзката се е развалила, това е било само въпрос на време. това не значи автоматически човек да се отпуска и да си казва, "много съм чист" - все пак защо трябва да ставаш част от една разруха? :д



иначе примери имам и аз за хора, които са развалили връзките си и после са били щастливи. но според мен просто не е ок да започваш връзка по тоя начин..

SlowDownBaby
05-22-2015, 06:30
Браво, невероятна си.

Та, бъди си гордата пикла, която е развалила 8 годишна връзка, няма проблеми, само някой ден като имаш 2-3 деца, да не се появи някоя друга 22г. и да се бие в гърдите после .

Изневерите - ок, немалко връзки преживяват изневери.
Ама развалянето на връзка, това вече не е приятно.
Той, особено, зад гърба на приятелката си да прави такива неща.

Гледам,че си от най-редовната във форума.Живот ли си нямаш или какво ? :)
Не мисля,че ти си човека на който трябва да обяснявам как са стояли нещата между тях и защо я е оставил.И да,бия се в гърдите,защото знам как е говорил за нея,и знам как говори за мен и виждам,че е щастлив.Ако обичаш не ми се прави на света вода ненапита. :)

anonymous708973
05-22-2015, 07:40
Гледам,че си от най-редовната във форума.Живот ли си нямаш или какво ? :)
Не мисля,че ти си човека на който трябва да обяснявам как са стояли нещата между тях и защо я е оставил.И да,бия се в гърдите,защото знам как е говорил за нея,и знам как говори за мен и виждам,че е щастлив.Ако обичаш не ми се прави на света вода ненапита. :)

Тоест, сравняваш как е говорил зад гърба на приятелката си и как сега говори НА ТЕБ.
Не са ли те учили по математика в пети клас, че за да сравниш две дроби, трябва първо и двете да са или десетични, или обикновени?
В превод: бас държа, че и на нея й е говорил мило ;)

Не си единствената, която въпреки че е по-малка, теоретично пасва по-добре на приятеля си, отколкото бившата му, нищо че тя е била по-близко до неговите години. Не е проблемът, че е оставил нея заради теб. Проблемът е, че си на 22 години и си кухата лейка, която се хвали с това.

Едит: и фразеологизмът ти не е на място.

draid
05-22-2015, 21:09
Гледам,че си от най-редовната във форума.Живот ли си нямаш или какво ? :)
Не мисля,че ти си човека на който трябва да обяснявам как са стояли нещата между тях и защо я е оставил.И да,бия се в гърдите,защото знам как е говорил за нея,и знам как говори за мен и виждам,че е щастлив.Ако обичаш не ми се прави на света вода ненапита. :)

Аз пък на теб бих се притеснявал, че приятеля ми е повече жена отколкото мъж. И хич недей се тупай в гърдите, че си нямаш на идея колко преходен е живота.

Днес си пееш, утре ти пеят... (от един велик народен мислител)

HollyGolightly
05-22-2015, 22:19
Не че няма топки господинът, просто е хитър, а те кухи. Предпочита да играе на сигурно, не му се седи на сухо и си намира резерва преди да е зарязал приятелката. Ако ти не му беше отвърнала, някоя друга щеше да му е "сродната душа"

Мъж, който плюе приятелката си/бившата си за гърба и, не е нещо, с което трябва да се гордееш и да го разправяш, напротив, даже е жалко :?

SlowDownBaby
05-23-2015, 08:09
Май ти не ме разбра.Неговите приятели ми казват как говори за мен ;) И не че нещо,но не мисля,че ви влиза в работата кой с кого изневерява и че ВИЕ не го одобрявате.Нито сте били на негово,нито на мое място.Абсолютно ми е през някой места за вас.Коментара ми беше насочен към момичето,което пусна темата.Не към хора,които явно им е кеф само да оплюват във форумите.

anonymous708973
05-23-2015, 08:26
Така е, пожелавам ти все още да мислиш, че е окей, когато приятелят ти те заебе заради друга без да има топките да ти го каже преди да е станала съвсем работата.

HollyGolightly
05-23-2015, 11:38
Май ти не ме разбра.Неговите приятели ми казват как говори за мен ;) И не че нещо,но не мисля,че ви влиза в работата кой с кого изневерява и че ВИЕ не го одобрявате.Нито сте били на негово,нито на мое място.Абсолютно ми е през някой места за вас.Коментара ми беше насочен към момичето,което пусна темата.Не към хора,които явно им е кеф само да оплюват във форумите.

Не ни влиза работата, докато не го обявиш гордо на всеослушание, тогава вече всички имат право да коментират, независимо дали ти харесва или не. Пишете някакви такива истории и след това очаквате някой да ви каже "евала," но в момента, в който не се получи по този начин почва да ви минава през какви ли не места за чуждото мнение.

Пак казвам, долно, грозно и срамно е приятелят ти да плюе по бивша, особено такава, на която той самият е изневерявал.

therichbitch
05-23-2015, 12:01
Така е, пожелавам ти все още да мислиш, че е окей, когато приятелят ти те заебе заради друга без да има топките да ти го каже преди да е станала съвсем работата.
Той ако е мъж на място, въобще няма да тръгне да се занимава, докато е обвързан. Първо ще приключи сегашните си отношения, ако не му изнасят, после ще се пуска. А да я уведоми и да не я уведоми...

Помня, че преди 2-3 години пак бяхме коментирали в тема за изневяра. Тогава, ми се струва, мнението ти беше по- толерантно, по- скоро либерално. Има ли някаква промяна в отношението ти към такив тип събития? (просто забелязах, не се заяждам : )

Иначе и на мен винаги ми е било адски противно от мъж да слушам гадории по адрес на бивша, много ми е неестествено и мекотелско някак. Приятелите му ти казват колко мило говори за теб? Ти какво очакваш да ти кажат, момиче? :lol: Познавах един, който само се мазнеше с комплименти, а за всяка друга обща позната бълваше доста грубичко. Не знам колко трябва да си отчаян за внимание, че да оцениш такова поведение като доблестно и колко трябва да си глупав, че да мислиш, че като говориш по този начин за други жени, би впечатлил някоя. Напротив, хубавите коментари (не опити за забърсване, очевидно) относно другите, както и кавалерството към всички други жени правят много по- хубаво впечатление.

anonymous708973
05-23-2015, 12:34
Той ако е мъж на място, въобще няма да тръгне да се занимава, докато е обвързан. Първо ще приключи сегашните си отношения, ако не му изнасят, после ще се пуска. А да я уведоми и да не я уведоми...

Помня, че преди 2-3 години пак бяхме коментирали в тема за изневяра. Тогава, ми се струва, мнението ти беше по- толерантно, по- скоро либерално. Има ли някаква промяна в отношението ти към такив тип събития? (просто забелязах, не се заяждам : )

Иначе и на мен винаги ми е било адски противно от мъж да слушам гадории по адрес на бивша, много ми е неестествено и мекотелско някак. Приятелите му ти казват колко мило говори за теб? Ти какво очакваш да ти кажат, момиче? :lol: Познавах един, който само се мазнеше с комплименти, а за всяка друга обща позната бълваше доста грубичко. Не знам колко трябва да си отчаян за внимание, че да оцениш такова поведение като доблестно и колко трябва да си глупав, че да мислиш, че като говориш по този начин за други жени, би впечатлил някоя. Напротив, хубавите коментари (не опити за забърсване, очевидно) относно другите, както и кавалерството към всички други жени правят много по- хубаво впечатление.

Съгласна съм на 100%, обаче на мен ми е противно да се говори лошо за бивши като цяло. Това го бях отбелязала под коментар на една мадама във фб, който беше нещо от сорта на "всяко момиче има поне един бивш, който не заслужава даже да му се изплюеш", ама наистина ми беше мн премерен коментарът, при което тя ми каза, че "това не е тийнпроблем да се правя на интересна" и ме блокира :Д :Д :Д
Мн мразя типичното момичешко плюене по бивши и окуражаване от "най-добрите приятелки".
Като цяло негативно реагирам на всякакви критикарщини и обиди по адрес на други хора, дори ако частично споделям мнението. Като защитна реакция, малко като защитничка на онеправданите се изживявам 8-)

Иначе... моята биография не е съвсем най-най-чиста, като стане въпрос за тази тема, но аз все още смятам, че е окей да покажеш интерес към обвързан, защото, в края на краищата, той е обвързан и от него си зависи. Понякога имаш нужда да видиш друг човек, за да си дадеш сметка, че партньорът ти в момента не е оптималното попадение за теб, та ми е ясно, че не винаги има clean break. Това, което в случая намирам за отвратително, е едва ли не гордостта как "той я заряза заради мен". Имах бивш, който беше 6 години по-голям и от когото също постоянно слушах колко повече му пасвам от бившата му, с която разликата му не беше толкова голяма, и не само, че не съм си позволила за говоря така, ами и го окуражавах да се вижда с нея и да поддържат добри отношения. Затова от моята камбанария такова поведение е недостойно.
Също не смятам, че изневярата е края на една връзка, ама това е тема на друг разговор.

Едит: Забелязвам как повече спирам да пиша съвсем вярно на бг, извинявам се.

jghgh
05-23-2015, 13:07
https://www.ted.com/talks/esther_perel_rethinking_infidelity_a_talk_for_anyo ne_who_has_ever_loved

нещо интересно, момичета, независимо от моята позиция за изневерите (която, да си признаем, май е базирана на твърде огромно его; но аз съм си малко пуритан като че ли).

anonymous908491
05-23-2015, 13:11
TED са може би единствените, за които съм на 100% сигурен, че ги тестват за олигофрения и само преминалите получават трибуна да плямпат.

draid
05-23-2015, 14:33
Курви и педали на всяка крачка общо взето има.

therichbitch
05-23-2015, 17:54
"всяко момиче има поне един бивш, който не заслужава даже да му се изплюеш", ама наистина ми беше мн премерен коментарът, при което тя ми каза, че "това не е тийнпроблем да се правя на интересна" и ме блокира :Д :Д :Д


Аз (говорим за сериозни връзки, не 6и клас) имам само един бивш :д , уважавам го много, тъй че ... Скоро ще станат двама.
Това с блокирането аааадски много го мразя. Ако не можеш да си защитиш мнението и позицията, това за някои явно е най- лесният начин да избягаш от дискусия и да си мислиш, че излизаш победител в "спора". Никога не съм блокирала човек никъде, каквито и глупости да са ми сипали.

gjhjh, изслушах я частично (няма да лъжа) и честно казано ми се стори адски хаотично, може и аз да съм уморена, не знам. Като че ли се съсредоточава върху догматизма и порядките, според които трябва или не трябва да постъпиш. Както казах, не го слушах цялото, но ми се струва, че много разтенато покри тезите си. Кое ти направи впечатление на теб? :)

Corb1225
05-23-2015, 18:20
Ричи, те блокират, защото са убедени в правотата си и си вярват. Защо им е да влизат в дискусия ;Д? Ей, питай специалистката, хаха.

jghgh
05-23-2015, 21:09
Ами по-добре да го обсъждаме като го изглеждаш цялото.
На мен впечатлението ми е обратното - че хич не е догматична, и дори е доста освободена във възгледите си, противно на това, което казваш: "трябва/не трябва". Говорителката даже обратното на мен, дава надежда, че след изневяра може да има продължение, обогатяване, и дори една по-силна и истинска любов, нещо, в което аз пък не вярвам. Но бях отворена за нейните аргументи ии честно казано, дори със сърце да не искам да призная, за някои неща си е права.
За мен изневярата е ултимативен край, но все пак да отчитаме и факта, че егото ми е огромно и ако някой някога ми изневери надали ще мога да го преживея. 8-) Нали, честно си казвам.

А защо публикувах клипа ли ли? Просто за да покажа и една алтернативна гл. точка, с която не съм съвсем съгласна, ама к'во пък - жената makes a point, дет' се вика, и има логика в това, което казва. Вие как намерихте клипа и съдържанието му?



Корб, опитваш се да си забавен и след някакво време може пък и да ти се получи.

Corb1225
05-23-2015, 21:17
^ Ох,милата тя. Да не те обидих нещо ;/? Исках да разведря обстановката само, а ти ставаш лоша ;/. Да бъда забавен ми се отдава отръки, всички го знаят, ама и ти ще го разбереш ;д.

therichbitch
05-23-2015, 21:17
За мен изневярата е ултимативен край, но все пак да отчитаме и факта, че егото ми е огромно и ако някой някога ми изневери надали ще мога да го преживея. 8-) Нали, честно си казвам.
И аз съм така. Не знам дали е ок, но факт, че вече не съм на 5, да си мисля, че всичко е цветя и рози и пак съм на същото мнение. По принцип a прима виста съм мн серт, но близките хора, които ме познават, са ми казвали, че имат чувството, че всякакви магарии бих изтърпяла. За съжаление е така. Просто единственото изключение е изневярата. Не знам дали има връзка с егото при мен. Всичко друго произтича от него, но точно това по- скоро не.

За видеото имах предвид, че акцентира на порядките, а не че ги подкрепя. Ще го изслушам цялото, ама мн дълго бе :Д

aleks07
05-25-2015, 21:14
Понеже виждам, че се разрази малък спор бих искала да кажа моето мнение.Никога не съм парадирала и никога не съм се гордяла с това което правя, бях се и отказала от опитите да спра с тезата, че вече е късно.Уви силна съм и имам воля, поемам всичко в свои ръце и въпросният господин вече категорично и завинаги не е в живота ми от няколко дни.Рано е да се радвам на успех, защото в момента съм в неистова битка с това което трябва и това което искам, а между тях е и последната част от достойнството ми.Да бъда на повикване, да не се отговаря на съобщенията и обажданията и с един мил поглед и две,три хубави думи всичко да е наред и това многократно или пък да боли,да е трудно, но да си заслужава.Второто е изборът ми.Въпросният човек и помогна с действията си, отказахме да комуникираме.Ясно е, че чувства от негова страна няма и никога не е имало нещо друго различно от сексуално привличамф.Сътворих каша, а сега усърдно ще поправям счупеното.Искрено вярвам, че и най-големите женкари си намират майстора.Благодаря ви за конкретните и адекватни мнения.

marilyn
05-26-2015, 09:14
^^Успех, дано скоро се излекуваш от болката и си научиш урока. :)