PDA

View Full Version : Какво не трябва да употребяваш докато си напушен ?



progamer
05-18-2015, 15:41
Здравейте! Искам да попитам какво не трябва да се употребява докато си напушен, Понеже са ми казвали, че не трябва да пиеш кола, иначе сърцето ти щяло да се пръсне, та искам да попитам вярно ли е това нещо ? :)

NomNomNom
05-18-2015, 17:42
Колата по принцип течна не е добре, има доста карциногенни съставки, например метал и пластмаса.
Иначе като се напушиш ти пада кръвното уж, та не е добре да дърпаш в обратната посока с кафе, кола, амфети, кока и т.н.
По принцип колата като цяло ми се вижда по-вредна от тревата.

stunkaaaaa
05-23-2015, 21:58
Алкохол, дори и на следващия ден. Аз бях така , на следващия ден от малко алкохол няма да ти кажа как съм се напил, за първи път нищо не помня, махмурлук 3 дена. Когато си употребил някое психоактивно вещество в почти всички случаи не трябва да се приемат други такива.

anonymous908491
05-24-2015, 00:07
Белина, отрова за плъхове, арсен, не трябва да ходиш по перваза на 10-ия етаж, не трябва да се бориш с мечка, някви такива, които в нормално състояние всеки лесно би направил.

sweet cookie
05-28-2015, 20:07
В никакъв случай не трябва да се употребява алкохол след това или други наркотици,защото алкохола и тревата дехидратират много силно.

LoveInfect
06-19-2015, 07:05
Ако изядеш просто трева ще те хване ли? Защото по-принцип знам, че за да те хване перорално(чрез поглъщане) трябва да се сготви сладкиш, с специално масло...

LoveInfect
06-19-2015, 07:07
Но в някакъв вестник пишеше че по-мързеливите си били поръсвали тревата върху сандвич...

stunkaaaaa
06-21-2015, 21:08
Но в някакъв вестник пишеше че по-мързеливите си били поръсвали тревата върху сандвич...

Значи канабиноидите са изключително слабо разтворими във вода. Когато я пушиш марата, те се свързват с плазмените протеини и така до канабиноидните рецептори в мозъка цб1 цб2. За да се усвои от лигавицата на стомаха е нужно вещество , в което те се разтварят , това са мазнините. Усвояването без мазнини не е изключено , но ще се усвои в по-малка степен. При поглъщане има ефект, по-малък при този на пушенето, но много по-продължителен , над осем часа , доколкото знам, но си зависи от метаболизма ти.

LoveInfect
06-22-2015, 20:07
Абе знаете ли че в Холандия затворили кофишоповете? :/ ...