PDA

View Full Version : Незнам какво да си мисля вече...



sexy_girl234
05-18-2015, 21:46
Значи моята история е следната. Доста объркана работа. Та започвам, аз си имам приятел от близо 2 години, но има едно момче което не мога да забравя... Та с въпросното момче се познаваме от 2011 година, нямали сме нищо общо само чатове разговори по телефона излизания и няколко пъти е идвал в нас, но нищо повече... та миналата година си пишехме до май месец някъде и изведнъж нещата утихнаха.. Аз си бях с моя приятел той не ме търсеше, както и аз него... Но един хубав ден от Ноември месец въпросния реши да ми звънне (даже му нямах номера и не знаех че е той)... но дигнах естествено непознат номер, любопитството е голямо... и от тогава до преди 1 седмица всичко беше супер.. пишехме си всеки ден говорехме по телефона ... зарибявки ала бала и тн. писания до сутринта.. И се се уговаряхме да се видим (той не е от моя град) аз ли да отида при него той ли да дойде.. И преди няколко дена една моя приятелка ми беше на гости и обаче така се случи, че и въпросния имаше път към моя град с приятеля си... Дойдоха в нас и сичко беше супер, въпросното момче ме попита дали има отворени магазини по това време (3:00) както и да отавихме приятеля му и моята приятелка сами в нас и ние отидохме до денонощния магазин, по путя имаше целувки и закачания и тн... Но като се върнахме и той започна да се държи отдръпнато от мене... Заминаха си и на следващия ден той добави моята приятелка в фб и следователно и писа след няколко часа и тя естествено всичко ми каза... А въпросния не беше писал на мене а само на нея и аз като разбрах ми стана тъпо и му писах и той следователно ми отговори и каза че бил изморен от работа и мисли да ляга и аз от яд му казах да пише на моята приятелка че чака... и от тогава не ми пише и не ми звъни, аз пробвах да му пиша не ми отговаря... званях му също не дига... а попринцип го знам, че ако се обиди или разсърди прави така... Но не мога да разбера сърди ли ми се, обидила ли съм го по някакъв начин..или просто му е се тая... въпреки че това са 7 месеца нон-стоп говорене и писане и де не му пука, малко или много сигурно се е привързал и едва ли не му е гадно... но незнам се пак мъжка психика...

HollyGolightly
05-19-2015, 02:16
Странно защо приемаш какви ли не варианти, но не и възможността да си е паднал по приятелката ти, а ти просто да не си му се харесала ирл.

NarutoShippuuden
05-19-2015, 02:51
Странно защо приемаш какви ли не варианти, но не и възможността да си е паднал по приятелката ти, а ти просто да не си му се харесала ирл.

Да, може да е решил да те използва като по-бързо средство, за да стигне до нея.

marilyn
05-19-2015, 07:59
Жалко за приятеля ти. Сигурно те обича, а ти се занимаваш с други под носа му.
Вероятно тоя не те харесва, може да си е паднал по приятелката ти.

SlowDownBaby
05-19-2015, 12:45
И на мен ми направи впечатление,че не спомена нищо за приятеля си...на колко години си всъщност,ако не е тайна ?

Josefinne
05-19-2015, 16:39
Малко прибързано си реагирала и това вероятно много го е издразнило. Вероятно е писал на твоята приятелка с цел да я разпитва за теб, но след като ти си реагирала така агресивно, си го отблъснала.
Моят съвет е да изчакаш известно време, без да му пишеш. Това ще му позволи да се поуспокои и да позабрави случката.Ако се имате във фейсбук, може да харесваш негови нови постове и снимки, но без да пишеш коментари или съобщения (но не и да минеш по всичките му снимки и да ги лайкнеш, за да ми излязат 50+ нотификации) . След като минат 1-2 седмици, пиши му, че се извиняваш за държанието си и би искала да си останете приятели.
От друга страна е добре да се замислиш дали все още харесваш настоящето си гадже и ако отговорът е "не", да скъсате. Изневерите не са хубаво и полезно нещо :).

sexy_girl234
05-19-2015, 17:08
Малко прибързано си реагирала и това вероятно много го е издразнило. Вероятно е писал на твоята приятелка с цел да я разпитва за теб, но след като ти си реагирала така агресивно, си го отблъснала.
Моят съвет е да изчакаш известно време, без да му пишеш. Това ще му позволи да се поуспокои и да позабрави случката.Ако се имате във фейсбук, може да харесваш негови нови постове и снимки, но без да пишеш коментари или съобщения (но не и да минеш по всичките му снимки и да ги лайкнеш, за да ми излязат 50+ нотификации) . След като минат 1-2 седмици, пиши му, че се извиняваш за държанието си и би искала да си останете приятели.
От друга страна е добре да се замислиш дали все още харесваш настоящето си гадже и ако отговорът е "не", да скъсате. Изневерите не са хубаво и полезно нещо :).

Точно това си мисля и аз, че съм го подразнила с поведението си и сега се прави на сърдит... И друг път се е сърдил и мисля,че е точно това... Благодаря ти за отговора даже за съвета :)

sexy_girl234
05-19-2015, 17:10
И на мен ми направи впечатление,че не спомена нищо за приятеля си...на колко години си всъщност,ако не е тайна ?

На 19 съм... аз не съм от момичетата който изневеряват, но за да правя така значи нещо ме е подтикнало :) ...

Goddess
05-19-2015, 17:14
На 19 съм... аз не съм от момичетата който изневеряват, но

нелепа си.

sexy_girl234
05-19-2015, 17:14
Странно защо приемаш какви ли не варианти, но не и възможността да си е паднал по приятелката ти, а ти просто да не си му се харесала ирл.

Приемам такива варианти защото и друг път се е случвало.. И предполагам, че щом не казва в прав текст "Не ме занимавай повече" или не ме маха от приятели в фб или нещо подобно а само ме игнорира значи се е обидил сериозно въпреки, че не е от хората които се обиждат лесно, но естествено не съм в него не знам какво си мисли...

sexy_girl234
05-19-2015, 17:16
нелепа си.

Какъв ти е проблема на тебе пък... :D

Ivaaaaa
05-19-2015, 18:56
проблемът й е, че си противен паразит, който само диша кислорода ни.

tireheb
05-19-2015, 18:59
На 19 съм... аз не съм от момичетата който изневеряват, но за да правя така значи нещо ме е подтикнало :) ...

:) :) ... :)

NomNomNom
05-19-2015, 20:12
нелепа си.

*n

защо не зарежеш гаджето си, по дяволите :д

anonymous908491
05-19-2015, 20:20
защо не зарежеш гаджето си, по дяволите :д

Много пъти съм питал Goddess защо не го зареже и да тръгне с мен, не иска да ми даде разумно обяснение.

Goddess
05-20-2015, 07:06
Много пъти съм питал Goddess защо не го зареже и да тръгне с мен, не иска да ми даде разумно обяснение.

Ми аз по принцип не съм от момичетата, които ще стоят с някого заради парите му, ама сега обстоятелствата ме подтикнаха. Ти вече имаш ли пари ?

102thedream
05-20-2015, 10:08
къпана съм бате пет леа

wankata7
05-23-2015, 19:59
След изгубените минути да чета глупостите ти мога да кажа само че си парцал

anonymous908491
05-23-2015, 20:04
Ми аз по принцип не съм от момичетата, които ще стоят с някого заради парите му, ама сега обстоятелствата ме подтикнаха. Ти вече имаш ли пари ?

Пари имам за десетина като теб, но щом вече търсиш само тях, ще те запозная с един приятел, той си пада по такива.

prosto_chovek
05-24-2015, 09:56
Добре де, а не може ли да е тръгнала да си търси друг тип, понеже сегашния й евентуално се държи кофти с нея, само че не го прави умишлено или е някой от тези, дето обсебват, а тя е по - лабилна и я е страх да го зареже или има чувства към него, ама не издържа държанието му и е объркана? Щото монетата винаги има две страни и от факта, че си е харесала друг не е задължително да следва, че е парцал, защото може да има и предистория.