PDA

View Full Version : Парола! Спешно!



SummerMakesMeHappy
05-19-2015, 19:57
Хора помагайте! Преди няколко дни някой ме беше влезнал във фейсбук и ми беше сменил паролата. Аз си я смених, само че не помня каква е. И проблема идва от там, че не знам тази и на e-maila. Излезнах от феисбук от лаптопа и сега не мога са влезна. Влязла съм от телефона, но от там ми иска старата, за да я сменя, а не я знам. Не знам колко ми разбрахте обясненията, но главното е,че не мога да вляза във феисбук и ако излезна от телефона, няма да мога да влезна от никъде. Мога ли да разбера отнякъде паролата си на абв-то, за да мога да сменя тази на феисбук? или мога ли отнякъде да си видя направо паролата за феисбук?

anonymous908491
05-19-2015, 20:49
Не лъжи толкова глупаво. Излизаш от телефона и след това можеш да влезеш само с номера, отделно могат да ти пратят новия пас пак на телефона.

SummerMakesMeHappy
05-20-2015, 09:03
Не лъжа. И как става това с изпращането на новата парола, че не ми е ясно?

Amolsa
05-20-2015, 09:32
Честно да ти кажа не съм сигурна какво трябва да те посъветвам, защото не обясни добре нещата! Или пък аз не разбрах? Няма значение! :) Ако някъде си записала паролата или пък е еднаква с тази на някоя друга социална мрежа, то ти много лесно ще я откриеш! ;) По-добре използвай еднакви пароли за всичко! ;) Направи си нов Facebook и нов имейл адрес, и им сложи еднаква парола! Паролата си я запиши някъде(поне на 5 места!) и готово! :) Надявам се да съм ти била полезна! ;)

JDeel
05-20-2015, 10:20
Сещай се, че когато си забравиш всичките пароли се превръщаш в който и да е случаен човек дето не ти знае паролите. Дали може всеки случаен човек дето не ти знае паролите да ти влезе в профилите?

Въпреки това браузърите обикновено записват паролите някъде, или поне тия за настолни компоти... и ако са били така настроени. За мобилните идея си нямам. Ако през браузъра не се сдобиеш с парола, търкаш си профила и започваш всичко отначало. Човек се учи от грешките си :)

SummerMakesMeHappy
05-20-2015, 10:28
За е-maila си знам паролата, но не знам защо не иска да влезне. И не искам да си правя нов, този ми е много важен, ако не беше,досега да съм си направила. Как мога да проверя в браузъра и има ли някакъв шанс да се е запазила някъде?

RapExotic
05-20-2015, 10:34
Имаш таен въпрос и отговор на АБВ-то.

SummerMakesMeHappy
05-20-2015, 10:48
да знам, само че преди тайния въпрос ми иска рождена дата, а като съм си правила пощата съм написала някоя произволна