PDA

View Full Version : ТЪРСЯ ДВА ФИЛМА ПОМОГНЕТЕ !!



isafaik
05-19-2015, 20:21
Здравейте,от доста време търся едни филмчета които съм гледал преди около 10 годинки някъде и сега не им знам имената.Спомням си по много малко и за двата но надявам се някой да се сети....такаа за първия си спомням само началото и то беше как един престъпник или убиец нещо от сорта искат да го хванат и той за да се прикрие ходи на един пластичен хирург да му промени лицето и след като хирурга приключва той го убива.А другия е за един мъж на който жена му умира при някакъв странен инцидент (не си спомням какъв) и той отива в полицията за да вземе вещите й и те му ги дават в един найлонов плик.В този плик си спомня само телефона на жена му.Навръщане като се качва в асансиора неговия телефон започва да звани и той го изважда и вижда че жена му звани,а всъщност тя вече е мъртва и той държи плика с телефона и в ръцете си ! Моля ви ако някой се сеща нещо да помага :(

102thedream
05-19-2015, 20:25
за първия ми се върти нещо за уилям дефо дето участва хмм ще помисля

Ewok
05-19-2015, 20:31
За първия си представям този, но пък той е запомнящ се по друг начин, но все пак http://www.imdb.com/title/tt0119094/

102thedream
05-19-2015, 20:32
естествено че не е този

lilinet
05-24-2015, 04:24
Втория май е един испански. Мъжът има ли любовница? В този за който си мисля жената беше умряла във ваната, обаче.

isafaik
05-25-2015, 19:04
Не не е този който си мислиш,но искам да се похваля че току-що го намерих казва се White noise !!!!