PDA

View Full Version : История.



John"Unknown"Doe
05-19-2015, 21:52
Здравейте,
тя е няколко години по-голяма от мен. Двамата се запознахме съвсем случайно. Красива среща като по филмите. В началото си мислеше, че съм по-голям от нея. Когато разбра истината леко се отдръпна. Продължихме да си пишем. Но някак аз бутах нещата. А в тези отношения, знаете, трябват двама. Това нещо продължи около 3 месеца. След това ми писна. Спрях да я търся. Не си мислете, че ми беше лесно. Тя е като една стихия. Нежна, с рокля. Красива и ефирна като вятъра. Тя е цял космос от емоции. Едновременно красив и непонятен. Оле, май се отплеснах. Да, мисля, че разбрахте. Тя за мен е повече. Много повече. Татуирах се и в татуса вмъкнах нейната буква. Достатъчно скрито, за да не личи, но достатъчно видно, за да ми напомня за нея. Някои от вас ще ме хейтнат за това. Моят татус - мое решение. Та, тя е едно много добро момиче, а аз съм боклук. Начетен, образован, но боклук. Женкар, поне досега, играч, не съм се задълбочавал в нищо, освен в себе си разбира се, но с годините научих, че не съм саможив и имам нужда от някого. Не, това не ме промени особено, но да кажем, че ми открехна една нова перспектива - да споделя това което имам с някого. Постигнал съм "х" количество успехи, професионални и лични и досега това ми е било напълно достатъчно, за да ме прави щастлив. Но, винаги има "но" разбира се, в момента това не ми стига или поне не напълно. Искам да споделя плодовете от тези успехи с някого. Всяка усмивка. Всяко нещо. А разбира се, като всеки човек, и аз имам неуспехи. Имам тежък характер. Едновременно съм и не съм надут. Тоест не съм надут с всички. По неясен признак подбирам с кога да се и с кого да не се. Напълно луд съм. И болезнено твърдоглав. И тя го знае. И все пак ми пише, иска да се видим, търси ме. Звъни ми. Казва ми как е минал денят й и пита как е минал моя. Има много начини да кажеш "обичам те" освен очевидните и се надявам това да е нейният. И аз, тъпият женкар, въпреки всичките жени, които мога да имам - нека не звучи прекалено самодоволно, а по-скоро нека кажем, факт - искам нея. И търся нейната усмивка и нейната енергия, чар , харизма, топлина, прегръдка. Очите й. О, боже! Хората казват, че всеки си намира майстора, а приятелите ми ми казват, че за да се променя някоя, ТЯ, трябва да разтърси света ми. Може би това дойде. Не съм преживял душевен катарзис, не правя равносметка и не съжалявам дори за секунда от миналото ми. Смятам, че всеки трябва да живее с изборите си и да не съжалява за тях. Или поне мъжете не можем да си го позволим. Та, ето я общата картинка. Аз и тя. Вървим и се отдръпваме един от друг. И все пак не я разбирам. Дори сега ми записва гласови съобщения. Пита ме как е бил денят ми. Разказва ми за нейния. И се дърпа. Сякаш я е страх от моите отклонения. И сякаш точно те я привличат. Супер странно. Няма да изпадам в меланхолични състояния и каквото и да реши ще желая само щастието й. А какъв съвет искам? Може би пледирам към момичетата. Защо вие, дами, бихте се държали така?

Благодаря за вниманието. И за хейта, който несъмнено ще получа :)
Пожелавам ви красива и спокойна нощ.

NomNomNom
05-20-2015, 07:32
#lo6omie

jghgh
05-20-2015, 07:46
Ако смяташ че си много луд нищо не ти пречи да потърсиш професионална помощ - съвсем сериозно ти го казвам. Имам предвид психотерапевтична помощ, експлоративна терапия и т.н. ...

'Щото цялото това нещо с многото жени, със саможивостта - никой не е станал такъв от добро ;), и за всяко по-особено състояние на живеене (маргиналност под една или друга форма) могат да се търсят много скрити причини.. много неща, които са те блокирали и те блокират да живееш нормално, да обичаш, да се радваш на една пълноценна връзка.


Намирам за много грешно да очакваш, че външният свят нещо може да ти даде, ако не пречупиш ТИ нещо в себе си. И двеста такива девойки с рокли като нея да дойдат, ако не вземеш съзнателното решение да освободиш душата си, винаги ще си останеш такъв, сам и самотен, въпреки че уж се правиш на много успешен и т.н.; Не разчитай само на нея да "разчупи" света ти, бягайки от всякаква отговорност за поведението ти и за собствения ти живот като цяло.


Относно казуса ти, който не го разбрах точно какъв е, ама какво ти пречи да излезеш с нея и да се опиташ да сте по-близки? Да я прегърнеш/целунеш?


Дърпа се, защото не иска да е наранена, защото може би ти няма доверие, защото усеща у теб деструктивна енергия? Ето ти само предположения. Никой не иска да се пари или да влиза в мътни води. Особено щом казваш, че имаш "някакви отклонения" (идеално разбирам за какви говориш)