PDA

View Full Version : predizvikvam producenta



Неймар
05-20-2015, 06:09
az Dragomir predizvikvam producenta

neka po dobriq spe4eli

Продуцент - Продуцент (чрез нем. Produzent по лат. producens от лат. produco 'произвеждам') може да се отнася до някоя от следните професии:
Продуцентство - Продуцентството е интердисциплинарна област, която съчетава познания и умения за управление на процеси в медийните изкуства, финансиране и управление на медийни проекти на различните фази от тяхното създаване, медия планиране и предприемачество, както и познания за техниките на работа, свързани със създаването на различни медийни продукти: филми, предавания, конзолни и компютърни игри, музикални продукти, театрални представления, и т.н.
Продуцентите (филм, 1968) - Продуцентите (на английски: The Producers) е кинокомедия, филм на Мел Брукс от 1968 година. Филмът получава няколко номинации за Оскар и печели в категорията Най-добър оригинален сценарий на Мел Брукс.
Продуцентът - „Продуцентът“ е български игрален филм от 1989 година на режисьора Милан Огнянов.

Martyyy2
05-20-2015, 06:11
Драго никой не може да затвори устата на producenta

producenta
05-20-2015, 06:18
глупак

трябваше да видиш значението на думата в тълковен речник там щеше да дадеш нужната информация

тук си копирал всичко но понеже си глупав и не знаеш какво трябва копираш си копирал всичко

с други думи казано информацията ти е прекалено натрюфена и неразбираема

това е така защото ти самия нямаш мозък да я разбереш

producenta
05-20-2015, 06:21
az Dragomir 6te lapam na producenta producenta

neka da mi se izprazni v ustata

Продуцент - Продуцент (чрез нем. Produzent по лат. producens от лат. produco 'произвеждам') може да се отнася до някоя от следните професии:
Продуцентство - Продуцентството е интердисциплинарна област, която съчетава познания и умения за управление на процеси в медийните изкуства, финансиране и управление на медийни проекти на различните фази от тяхното създаване, медия планиране и предприемачество, както и познания за техниките на работа, свързани със създаването на различни медийни продукти: филми, предавания, конзолни и компютърни игри, музикални продукти, театрални представления, и т.н.
Продуцентите (филм, 1968) - Продуцентите (на английски: The Producers) е кинокомедия, филм на Мел Брукс от 1968 година. Филмът получава няколко номинации за Оскар и печели в категорията Най-добър оригинален сценарий на Мел Брукс.
Продуцентът - „Продуцентът“ е български игрален филм от 1989 година на режисьора Милан Огнянов.

да свърша с тия трите първо

Неймар
05-20-2015, 06:24
глупак съм

трябваше да видиш значението на думата в тълковен речник там щеше да дадеш нужната информация

тук си копирал всичко но понеже съм глупав и не знаеш какво трябва копираш си копирал всичко

с други думи казано информацията ти е прекалено натрюфена и неразбираема

това е така защото аз самия нямам мозък да я разбера

za6to se obijda6 bre

Неймар
05-20-2015, 06:25
искам да еба майка си
phahahahahahahaha iska6 da ebe6 maika si.
marto be6e prav za tozi producent mnogo e smotan

Неймар
05-20-2015, 06:31
Аз продуцента съм най-простия.

male ti si lyd

producenta
05-20-2015, 06:49
само великите умове биха са нарекли глупаци

такива като ще променят мислите им понеже не могат да си измислят свои

Неймар
05-20-2015, 07:06
само великите умове биха са нарекли глупаци

такива като ще променят мислите им понеже не могат да си измислят свои

4e ti velik ym li si phahahaha

q se skrii

producenta
05-20-2015, 07:18
velik ym li si

.

Неймар
05-20-2015, 07:22
аз съм марсистко копеле

sam si go prizna

Phahahahaha kyde e mama kyde e tate phahahahaha namq6 nali znam.

producenta
05-20-2015, 07:31
ti si moq idol iskam da me chukash

.

Неймар
05-20-2015, 07:43
prodcente pokazva6 kolko si prost samo kopira6

producenta
05-20-2015, 07:44
prodcente tolkova sym prost

.

Неймар
05-20-2015, 07:53
.

kakto kazva 4i4o mi.
po ymniq otstypva.

taka 4e otstypvam

Martyyy2
05-20-2015, 07:55
Драго казах ти не се занимавай с този producenta той е нагъл и самовлюбен.Никой не може да му затвори устата

producenta
05-20-2015, 08:07
pechelish

.

pe6oskeiborda
05-23-2015, 16:52
омг как ще го предизвикваш тоя смотания аурист само едно и също повтаря
ползва различни думи понякога ама е все същия шит бро заеби го