PDA

View Full Version : Ку*венски номера !



Kirilow
05-20-2015, 08:01
Здравейте! Много се извинявам за заглавието , но по - подходящо няма !
Наскоро се сдобрих с един приятел , и започнахме да излизаме... От улиците тука имам един много голям враг , дебел и по - висок от мене и постоянно ми се отвара и заяжда , и днеска ми се прави на интересен като ми звъни за да ме убижда. Ролята на моя "приятел" е много интересна и значителна... Бяха се събрали пред нас преди 10 минути , и аз му звъня и му викам , че с едно друго момче отиваме на едно място, и след малко ги слушам тия с компанията на "Дебелия" да казват , че отиват на там , понеже знаят , че аз ще ида също... И ми стана много интересно , по - висок е и е много по-тежък от мен , така че , какво да правя ..... Тренирал със Бойно изкуство 3 месеца , но все още не ми се е случвало да ме бият или да се бия , изпитвам лек страх във гърдите от боя..

jghgh
05-20-2015, 08:27
тъкмо можете да се сдобрите бе :)

вижте се там, поговорете.. ако не стане с разговор, сбийте се, при вас момчетата понякога помага и боят израства в приятелство:)

Kirilow
05-20-2015, 10:02
от както преди 2 години се преместих в това училище ( беше 2 срок на 6 клас ) се мразиме! Ама лошото е , че аз си трая а той ми се прае на интересен... От какъв зор не разбирам