PDA

View Full Version : Как да оправя отношенията ми с най-добрата ми приятелка!?



Asyaaaa
05-21-2015, 05:35
Здравейте,искам да се извиня ако темата не е в правилния раздел....
Така,мисля че всички разбрахте за какво става дума с моята най-добра отнишенията ни са доста конфузни за жалост....
Накратко когато бях в 4 клас (сега съм 6) ние бяхме просто неразделни, докато в моя класне се премести едно момиче ...
Незнам защо но аз започнах да обръщам много повече внимание на нея и затова приятелката ми веднъж ми се расърди аз си мислех че това са глупости но далеч не е било така и постепенно аз зпочнах да общувам все повече и повече с новото момиче а приятелката ми много ама много се дразнеше от това и така и тя започня повече да общува с хора от нейния клас и малко по малко отношенията ни изтинаха сега сме така че като се видим някъде дори не се поздравяваме Моля ви помогнете ми как да оправя нещата :( И като имате птедвид че аз тази година се преместих в друг град
Моля авторите да публикуват историята ми ....

jghgh
05-21-2015, 06:32
Извини й се. С това можеш да оправиш нещата, и да не я пренебрегваш друг път. Включи я в компанията си, излизайте някъде заедно, намери време и за нея. Кажи й че лошо си постъпила и че го разбираш и няма да го повториш - и гледай наистина да не го повтаряш.
Нормално е да се почувства така, ти буквално си я изоставила заради нов човек и изцяло си прекъснала отношения. Всеки на нейното място би реагирал така....