PDA

View Full Version : Бърза питанка :D



vaniooooooo
05-21-2015, 18:31
Здравейте! 1-во малък увод: Харесвам едно момиче адски много и не спирам да мисля за нея,беше ме срам да и пиша сумати време но накрая събрах смелост,писах и в fb- здравей :) и нищо :D дори не е прочела, но го е видяла 100%,та въпросът ми е да нахалствам ли пак след някои друг ден да и пиша отново или е загубена кауза?? случвало ли ви се е, и как бихте реагирали в такава ситуация??!

anonymous908491
05-21-2015, 18:38
дори не е прочела, но го е видяла 100%

Как стигна до този извод ?

fanton1
05-21-2015, 18:42
Харесвам едно момиче адски много и не спирам да мисля за нея,беше ме срам да и пиша сумати време но накрая събрах смелост,писах и в fb- здравей :)
Едвали ще ти обърне внимание. По-добре я заговори наживо ,а не в в интернет иначе не се надявай на нещо.

RosaCalvaria
05-21-2015, 18:47
Как стигна до този извод ?

Когато съобщението е кратичко може да се види през известията на телефона без да се сийнва :D Също така на компютър/лаптоп, когато някой ти е писал, чат прозорчето само си излиза и ако не натиснеш върху него обикновено не излиза, че си видял съобщението, но в действителност си :D

Иначе по темата, явно момичето не е заинтересувано или не ѝ било до това да ти пише... Както казаха по-горе, най-добрият вариант е да я заговориш на живо без да си правиш някакви излишни надежди предварително :)

anonymous908491
05-21-2015, 19:03
Когато съобщението е кратичко може да се види през известията на телефона без да се сийнва :D Също така на компютър/лаптоп, когато някой ти е писал, чат прозорчето само си излиза и ако не натиснеш върху него обикновено не излиза, че си видял съобщението, но в действителност си :D

Аз питах него, не съм искал предположения, защото твоето е такова.

SHPAIdURmeN
05-21-2015, 20:59
Събирай смелост и на живо да й кажеш здравей и т.н.

prosto_chovek
05-21-2015, 21:48
Натегни я още 1 2 пъти и ако не поддаде, търси следваща. :)

vaniooooo
05-22-2015, 07:18
До Papugai: верния отговор е точно това което написа RosaCalvaria!а иначе как да я заговоря на живо след като тя живее на другия краи на града и почти не се засичаме....в fb не ми отговаря за да я попитам да излезем :D бая конфузно,а не искам да се отказвам така лесно от мечтата ми :D (сиг. прозвуча малко пресилено)

SHPAIdURmeN
05-22-2015, 10:54
До Papugai: верния отговор е точно това което написа RosaCalvaria!а иначе как да я заговоря на живо след като тя живее на другия краи на града и почти не се засичаме....в fb не ми отговаря за да я попитам да излезем :D бая конфузно,а не искам да се отказвам така лесно от мечтата ми :D (сиг. прозвуча малко пресилено)
Знаеш къде живее. Възползвай се от това.

vanioooo
05-22-2015, 18:12
Е не знам точно къде живее,знам в кои квартал е,а пък дори и да знаех да няма да я чакам пред блока да излезе :D Значи последно какво предлагате? Да пробвам ли още няколко пъти да и пиша или няма фаида :D

lovelemons97
05-22-2015, 18:19
Ако ще пращаш кратки съобщения (като здравей) първо ги пиши и накрая след него/тях изпрати няква емотиконка отделно.Така като й излезе в съобщенията ще види,че си й писал и още нещо, но то няма да излиза(ще се види накрая само емотиконката), любопитството ще надделее и ще го отвори.
Ако го сийн-не и не отговори й пиши, че не e с добри обноски, за да й свалиш малко самочувствието.
Ех, що не бях момче :D

anonymous908491
05-22-2015, 18:45
До Papugai: верния отговор е точно това което написа RosaCalvaria!

Верният отговор го знае само тази, на която си писал.

RapExotic
05-23-2015, 18:33
Ако ще пращаш кратки съобщения (като здравей) първо ги пиши и накрая след него/тях изпрати няква емотиконка отделно.Така като й излезе в съобщенията ще види,че си й писал и още нещо, но то няма да излиза(ще се види накрая само емотиконката), любопитството ще надделее и ще го отвори.
Ако го сийн-не и не отговори й пиши, че не e с добри обноски, за да й свалиш малко самочувствието.
Ех, що не бях момче :D

Колко по-просто беше през 90те, когато си "сийнвахме" момичетата по пейките и им пращахме емотикони със собствените си изражения.

lovelemons97
05-23-2015, 21:20
Колко по-просто беше през 90те, когато си "сийнвахме" момичетата по пейките и им пращахме емотикони със собствените си изражения.

И аз не обичам да ме 'зарибяват' по фейсбук, ама какво да направя,че им е по-лесно отколкото на живо.