PDA

View Full Version : Едно момче...



Smoooke
05-22-2015, 07:50
Така, има едно момче от моя клас по което си падам от доооста време.. Дори бих казала от както се запознахме, което е вече близо 7 месеца.. Казвах си ще се откажа, трябва, нищо няма да стане, но така и не се получава бе мамка му.. Като го видя и коленете ми омекват, а пулса ми направо ще изкочи. В училище ми се усмихва а и сякаш гледа да е по-близо до мен нзз... То любов му кажи по-зле от наркотици :дддд Варианта с това да му пиша по ФБ отпада, пробвала съм макар че и да беше бая отдавна..

sl1nceetoo
05-22-2015, 10:50
Казваш, че се познавате от 7 месеца, а другите неща, за които разказваш звучат сякаш не се познавате. Говорили ли сте си всъщност?
И какво стана, когато си му писала преди? Не отговори ли? Или?
Обясни какво имаше предвид под "сякаш гледа да е по- близо до мен".
Иначе, отвръщай на усмивките му. Ако го видиш извън училище го поздрави. Пробвай да завържеш разговор.

Smoooke
05-22-2015, 19:43
Еми говорили сме си, но смисъл рядко и то общи неща..
Като му писах не отговори.
А под "сякаш гледа да е по- близо до мен" имам в предвид, че например когато сме в някой по свободен час си придърпва стола баш до мен.. смисл. тва е разстояние няма и 5 санта и не знам не ми изглежда като едно от най-небрежните и нормални неща :ДДД Иии да както казах само ми се усмихва не ме заговаря особено много..

FemaleEyes
05-23-2015, 01:06
Може ли само да ми споделиш, защо толкова си падаш по него?

Smoooke
05-23-2015, 09:54
Ехх аз ако знаех..
не знам сладък е забавен.. може би заради липсата на други такива в класа и като цяло в училище :Д
Но знаете то да харесаш някой не пита просто си става от самосебеси :д