PDA

View Full Version : Матура-ще анулурат ли работата ми???



sara_29VT
05-22-2015, 09:50
Здравейте, днес карах матура по Математика и без да искам направих черта под задачата (това ми е навик да отбелязвам крайния отговор в решението и се притеснявам да не се вземе за знак, нямах такова намерение, наистина). Въпроса ми е дали ще ми анулират работата? Почти съм сигурна, че да, затова ще ви питам какво ще стане ако я анулират?

Благодаря предварително!

fanton1
05-22-2015, 09:54
Мале що за тъпоти ... Няма дишай спокойно аз като преписвах и квесторите ме виждаха нищо не ми направиха пък ти за една черта.

paradosou
05-22-2015, 11:46
Не вярвам да ти я анулират. Както преди малко писах в друга тема, аз имах знаци и на беловата миналата година (на БЕЛ обаче).
За преписването - колко трябва да си спрял, че да прибягваш до него...

fanton1
05-22-2015, 11:49
Цяла година нищо не правих едва ли не ходих само да не ми пишат отсъствия. Какво очакваш да направя иначе ?

paradosou
05-22-2015, 11:58
Не е въпросът в неходенето. Доста хора са скипвали часове 11-12-ти клас, само че това не ги спира да са целеустремени и адекватни. Има и такива почти без отсъствия в бележника, които обаче трудно могат да впечатлят с памет или с каквото и да е от тоя тип. А не впечатляват просто защото са се пуснали по течението, мързи ги и им е все тая.
Въпросът е като завършиш за всичките години занимавка гимназията да ти е дала нещо. И това нещо да бъде с относително добро качество. В края на краищата, който се задоволява с трохици, не може да очаква царска трапеза, нали? Общо говоря, даже не толкова за университети, работа, "успех" в тоя смисъл и пр., ами за желание да направиш нещо със себе си. Уважение заслужават хората, които, макар да нямат супер силен интерес към образованието, са най-малкото грамотни и с достатъчна обща култура. Другото... чрез него чисто и просто се гавриш със себе си, колкото и банално да звучи.
Бла, много поучително стана...

fanton1
05-22-2015, 12:09
Бла, много поучително стана...
Но си права. Само дето явно нямаш представа на колко години съм. Все тая казвам какво правих на матурите и толкова през учебната година преписвах колкото да нямам проблеми ,а нещата които предаваха учителите ги разбирах съвсем ясно. Нямаше и нужда да уча кои знае колко. И на края без усилия твърдо 5 така че съм добре с нещата. Тази година е проблемна защото не мога да слушам учителя дори и да искам както предишните години защото даскала е много добър следователно калса му се качи на главата. Щом директора ни направи 3-4 пъти забележка ,че сме шумни остави други учители които влизаха да ни се карат ефект няма.
Отплеснах се...

dreamwalker
05-22-2015, 21:18
Доста хора са скипвали часове 11-12-ти клас,

Само в 11-12. клас?

Paradosou май е от тези, които са скипвали часове.

paradosou
05-23-2015, 21:52
Не само всъщност.
И да, скипвала съм. Не е повод за гордост, ама и срам не изпитвам. Специално моето училище беше известно с кофти дисциплина и не впечатляваше с кой знае какво качество (сама съм си виновна за донякъде пропилените години в гимназията, схващам идеално, че е така), затова често предпочитах да уча вкъщи.