PDA

View Full Version : Ще ми анулират ли работата?



sarafpred
05-22-2015, 10:57
Здравейте! Много се притеснявам за матурата по БЕЛ , която беше на 20 май! Текстът от Втори модул беше объркващ и трябваше да си направя нещо като карта на черновата (карта на самото място на случката). Е, означих си на черновата къде се намира реката, накъде е изток, запад и направих една църква (малък купол с кръст) на импровизираната ми карта. Попитах квестора преди матурата дали мога да си направя означения със знаци къде се намират обектите от текста и те казаха, че мога да си правя каквото поискам на черновата. Добре, но нали такива неща се приемат за знаци?? Много се притеснявам да не ми анулират работата. Въпросът ми е: Вземат ли на предвид какво има на черновата?

Rafa7a
05-22-2015, 11:14
Черновите не се проверяват, само беловата. Не се притеснявай. Ако го беше направил на беловата, тогава със сигурност щяха да ти я анулират.

sarafpred
05-22-2015, 11:26
Черновите не се проверяват, само беловата. Не се притеснявай. Ако го беше направил на беловата, тогава със сигурност щяха да ти я анулират.

Много ти благодаря. Успокои ме наистина :D

paradosou
05-22-2015, 11:43
Споко, аз на БЕЛ-а имах отбелязвания и на беловата, които сигурно са изглеждали съмнително, затова също като теб се филмирах, че ще стана жертва :D на анулация, ама накрая всичко си беше точно. Това ест не трябва да се тълкува като призив "Драскайте както ви падне, проверяващите са разбрани от тук до Луната и обратно".

sarafpred
05-23-2015, 05:45
Споко, аз на БЕЛ-а имах отбелязвания и на беловата, които сигурно са изглеждали съмнително, затова също като теб се филмирах, че ще стана жертва :D на анулация, ама накрая всичко си беше точно. Това ест не трябва да се тълкува като призив "Драскайте както ви падне, проверяващите са разбрани от тук до Луната и обратно".

Благодаря за отговора! А иначе по-точно можеш ли да ми кажеш отбелязванията ти? По-зле ли са от моите? :D

paradosou
05-23-2015, 21:55
Не помня вече, ама имах "знаци", не ми беше чист листът. Дишай, ще живееш :D.