PDA

View Full Version : Помощ кандидатстване след 7. клас



KondioVarvarina
05-24-2015, 07:51
Здравейте,

Наближава края на учебната година и се чудя какво да слагам като 1-во желание.
Колебая се между Информационни Технологии + Немски и Информатика. Ако може някой от по-горните класове да каже какво се изучава по ИТ и Информатика.

Мерси предварително!

И честит празник!

qkataa_123
05-24-2015, 17:28
Здравей . Аз съм в седми клас и аз също в момента мисля в кое училище да кандидатствам след седми клас.Колебая се между Икономическият техникум или към Английската гимназия но незнам,то туку що направих матурите по Бел език и Математика и чакам да си видя резултатите другата седмица . Такаче според мене изчакай и ти и реши :) Ако нещо друго искаш да питаш пиши ми на лично съобщение.

Rafa7a
05-24-2015, 17:36
Здравей . Аз съм в седми клас и аз също в момента мисля в кое училище да кандидатствам след седми клас.Колебая се между Икономическият техникум или към Английската гимназия но незнам,то туку що направих матурите по Бел език и Математика и чакам да си видя резултатите другата седмица . Такаче според мене изчакай и ти и реши :) Ако нещо друго искаш да питаш пиши ми на лично съобщение.

Пиши така:
1. МГ
2. АГ
3. Иконома
4. Ботев
5. Руската
6. Тоха/Механо/Дърво и т.н. :)

qkataa_123
05-25-2015, 05:32
Добре знам ги тея съкращения не е нужно да ми са повтарят .Защото има хора които няма да ме разберат и познавсм много такива такаче моля ще си пиша както на мене ми е удобно

Rafa7a
05-25-2015, 06:07
Добре знам ги тея съкращения не е нужно да ми са повтарят .Защото има хора които няма да ме разберат и познавсм много такива такаче моля ще си пиша както на мене ми е удобно

Не бе, имах предвид да пишеш тези училища в тази последователност на листа за кандидатстване. Смисъл първо желание МГ, второ АГ и т.н., а не да ги пишеш съкратено във форума.

KondioVarvarina
05-25-2015, 10:38
Баси игнора :D. Яката успя да ми открадне темата :D.

Rafa7a
05-25-2015, 10:42
Ако беше от Русе щях да ти кажа, но не знам как стоят нещата в Шумен. ;д

KondioVarvarina
05-25-2015, 19:26
:D. Ок. Та поне можеш ли да ми кажеш какво се изучава по ИТ и по Информатика?

qkataa_123
05-26-2015, 16:50
А добре за талона знам че трябва да се пише съмратено сори че така ти говорих